Skocz do zawartości

My Little Propaganda i inne wojskowe arty.


deHavilland

Recommended Posts

No przykro mi ale nie daje rady, nawet na zwykłe rysunki.:flutterblush: A jak już to będzie bardzo długo, choć zostaje wykończenie z trzema postaciami i chyba tak właśnie zostanie i tak zrobię, teraz. Już si zabieram do ostatecznego wykończenia P.S: Jak sobie zmienić ten tekst pod nazwą, nad awatarem? Kombinowałem i ni huhu... Może ty mi coś powiesz? Down@: A dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Nie grałem w tą grę,ale ten art kojarzy mi się z takimi grami jak call of duty,medal of honor itp itd. Naprawdę fajne,takie odmienne te prace i pewnie dlatego mi się podobają,zresztą gratuluję pomysłów i wyobraźni :lyrahug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz pokazujesz mistrzostwo w swoim kopycie. :pinkie2:

Grałem w Comanche'a, ale nie pamiętam takiego czegoś... :twilight3:

Za to przypomina mi jedną scenę z Modern Warfare... :twilight2:

Tu nie chodzi o obrazek, tu chodzi o tekst. Ten z treningu :fluttershy5:

Jak się spadło. Ja tylko sobie go plastycznie zainterpretowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Blade, bo stroboskop.. eheh... lampa błyskowa odbija się od pokolorowanego. Muszę wznowić projekt Pony Alert 3 bo chyba niedługo mnie sumienie zje za to, że ciągle się wymiguję:rd9: Idzie przerwa świąteczna, siądę, porysuje i będzie super. I pomyśleć, że jeszcze rok temu robiłem takie badziewie na plastykę, a teraz jak nie muszę, to nie mogę przestać rysować. Koniec roztrząsań, idę spać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam po raz ostatni... w tym roku!

Przejdźmy do rzeczy...

Długo nic nie było, lecz przez ten czas troszku popracowałem i z dumą serwuję kolejne obrazki.

-> [Projekt Pony Alert (3)] - Twilight Omega

Odkąd zacząłem grać, Yuriko z RA3 kompletnie skojarzyła mi się z TS, pół roku zajęło mi wzięcie się do roboty, ale efekt końcowy jest zadowalający.

Kombinowanie z nowa generacją (moją, z kolei czwartą) modelowania postaci i kolorowania dały dobre rezultaty. Teraz czas wziąć się za następne.

Dołączona grafika

->[Luźny temat] Rarity a'la GTA

Jak w tytule... Kolejna próba z modelowaniem, tło jest schematyczne, bo nie jest aż tak bardzo ważne. 4X to co lubię: Rarity, Verdant Meadows (w tle), TEC9 (PM) i Windsor(Auto z GTA: SA). Czyli po prostu rysunek "Just for fun".

Dołączona grafika

Wszystko robione pod mocną lampką, białe fragmenty trochę odbiły światło za bardzo.

----

Wszystkim przeglądającym życzę pomyślności w nadchodzącym roku 2013, dobrej zabawy na forum i czego kto pragnie.:twilight2::pinkie2::TWcU3::lyra2::rd8:

Wasz,

Krzysztof

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj, widzę iż odwalasz kawał dobrej roboty, przeglądałem twoje prace i ciekawi mnie czy potrafiłbyś skucyfikować dwa plakaty które dla Ciebie znalazłem (poupychałem w spoilerach coby ci miejsca nie zajmować) :)

http://puu.sh/1MdOK

http://puu.sh/1MdOV

wiadomo każdy ma swoje życie więc na nic nie nalegam, po prostu ciekawi mnie jak ty zinterpretowałbyś te dwa ww. ;]

oczywiście plakatów jest tyle że equestrię wzdłuż i wszerz dało by się oplakatować, jednak roboty Ci na siłę wyszukiwać nie będę - taki zły to nie jestem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

No i niestety wciąż jestem w d... ehkm wiadomo gdzie, nie mogę się wygrzebać z tego całego pogromu, poniedziałek - sprawdzian, wtorek na popołudniu, środa sprawdzian, czwartek sprawdzian, piątek poprawa. Postaram się siąść na łikend bo już następny tydzień luźny (chyba...)

Oczywiście nie porzucam rysowania, ale szkoła morduje wenę jak snajper.

Fender nie martw się na 120% zabiorę się za twoje propozycje, bo już mam kilka pomysłów, ale niestety właśnie łacina strzeliła hedszota wenie.

Pozdrawiam i d zobaczenia wkrótce.

dH

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No to witam po mega przerwie

Na początek dla Fendera

img3041x.jpg

Miał być taki mały żarcik z Blitzkriega 2, a wyszło poważnie.

Randomowy ruski oficer z końca 1940 roku mówiąc po Blitzkriegowemu...

img3040l.jpg

I na koniec odświeżenie najstarszych postaci: Zośki Kunia i Zofii Cheval

Trening z perspektywą powietrzną i szczegółami.

Aparat zepsuł ostrość.

img3039r.jpg

No to wesołego jajka wszystkim!

Odezwę się później jak będzie czas!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...