Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

:twiface:
W związku z faktem, iż gonitwa jest porą poranną oraz iż niektórzy ganiać się nie chcą/nie mogą, ogłaszam meetałke o 14 na patelni. Jeśli ganiający się nie skończą się do tej pory ganiać/skończą się ganiać, lecz nie zdążą dojechać do centrum, to niech udają się do KFC na Konstytucji, gdyż tam będziemy na nich czekać.
:twiflank:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z faktem, iż gonitwa jest porą poranną oraz iż niektórzy ganiać się nie chcą/nie mogą, ogłaszam meetałke o 14 na patelni.

 

 

 

Na Gonitwie raczej się nie pojawię, bo wolno biegam, jak na Ślimaka przystało, ale na meecie pewnie będę, jakby kogoś to interesowało.

 

Jak to nie będziecie biegać :OTE2F: przecież nie musicie szybko biegać, nawet całego dystansu nie musicie przebiec a chodź by pospacerować.

 

Ja też szybko nie biegam i się bardzo szybko męczę, ale idę no chyba że nie będzie słońca to nie jestem zainteresowany.

Właściwie to zbieramy się wszyscy w centrum? Jak tak to o której?

Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dla odmiany niech napiszą ci co będą na gonitwie  :D Bo ciekawi mnie jaka będzie frekwencja :) Ja myślę, że przyjdę bo choć oglądam kuce od 1,5 roku to bronym nadal jestem bardzo początkującym, wypadałoby się w końcu gdzieś pokazać, a że ten bieg uważam za genialny pomysł (bo taki żywcem wyciągnięty z serialu i jednocześnie nie robiony na siłę) to może wpadnę potruchtać (bo w biegach dobry nie jestem :P ). Ale wszystko zależy od pogody bo jak będzie ziąb i deszcze to nie ma co, znów się wyłożę na czymś śliskim jak dziś w nocy  :lunalaugh:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bieg bym wpadł, gdyby nie 3 rzeczy:

- robi się coraz zimniej, a ja ostatnio coś bardzo podatny na choroby się zrobiłem

- nie lubię biegać wśród ludzi, których znam, bo potem to się odbija na moich ambicjach co do ćwiczenia, biegania itd... dokładnie tak, takie coś działa na mnie demotywująco

- II Śląski Zorganizowany Ponymeet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z prognozą pogody Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w sobotę ma być pochmurnie ale ciepło, ok. 17 stopni Celsjusza. Czyli podobnie jak w roku poprzednim (chociaż wtedy tuż przed Gonitwą jeszcze trochę padało). Tak więc można przychodzić śmiało.

 

Wstawiam też mapkę trasy Gonitwy. Wg Endomondo jej długość wynosi ok. 3 km. Trasa biegnie początkowo wzdłuż nasypu kolejowego, potem okrąża małe bagno, idzie wzdłuż gaju brzozowego by powrócić na miejsce startu. Oparta jest na skrętach w prawo (nie uświadczymy żadnego w lewo), na szerokich ścieżkach. Będzie też oznakowana. Mimo to polecam przybyć dwie godziny wcześniej, tj. na godzinę 9, aby zapoznać się z trasą  :giggle:

1377425_588578817872302_1488533550_n.jpg 

 

A teraz informacje dojazdowe: Przypominam, że spotykamy się przed Domem Kultury w Rembertowie. Najłatwiej dostać się tam wsiadając w autobus 514 z Metra Politechnika i wysiąść na przystanku "Klasztorna" - Dom Kultury jest na przeciwko. Można też przyjechać pociągiem, od stacji jest to niecałe 5 minut drogi.

Edytowano przez Polonius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wezmę przypomnę o pewnym zbliżającym się wydarzeniu, ponieważ pewien 14nastolatek najwidoczniej nie wiedząc, że coś takiego się szykuje, ogłosił przygotowania do I Ursynowskiego Ponymeetu...

 

 

26.10.2013

 

11:00-17:00

 

III Warszawski Ponymeet

ul. Łazienkowska 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugą edycję Gonitwy Spadających Liści wygrał Michał Kawa odbierając mi tym samym tytuł Najszybszego Warszawskiego Broniego. Tabela wyników:

 

1. Michał Kawa - 13:53

2. Polonius - 14:04

3. Lunar12 - 15:36

4. Chemik - 16:23

5. Plothorse - 16:43

6. Arpegius - 20:53

7. Hardplay - 26:50

 

Grupowe zdjęcie na mecie:

582445_645255538828575_1157639774_n.jpg

 

Mam nadzieję, że bieg się podobał i za rok będzie jeszcze więcej chętnych do udziału  :giggle:

Edytowano przez Polonius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...