Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Poprawiłem błędy. Teraz w opisie jest sobota i Marek (chłopak Klaudii). 

 

W Kampinosie mnie niestety nie będzie. Zresztą 30 km to dla mnie i tak za dużo chodzenia. 

 

Olaf, coś ty się taki czepliwy zrobił? Chcesz zostać moderatorem, czy jak? 

Edytowano przez Maklak2
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będę w sobotę, a w niedzielę jeśli pogoda dopisze. 

 

Maklak - z tego, co Donard pisał na Warszawa Bronies wynika, że to będzie spacerowy, a nie ogniskowy meet. Ale na wszelki wypadek możesz zabrać ze sobą jakieś rzeczy do ogniska. Te meety warszawskie czasem bywają takie randomowe, że lepiej być przygotowanym i nie skorzystać niż nie być przygotowanym, a potem cierpieć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zbytnio na ognisko nie będzie czasu. Plus ja w Parku Narodowym ogniska odpalać nie będę. 

Ja tam nie byłem, więc pytam naszego zwiadowcy jak z miejscem na postój. No bo przy 30 km potrzebny będzie przynajmniej jeden postój. Może gdzieś po drodze jest miejsce gdzie można rozpalać ogniska. Tego też nie wiem. 

 

A teraz ważniejsze pytanie: co przywidzieliście na wypadek gdyby ktoś nie dał rady tyle przejść i chciał wrócić wcześniej? Czy są tam jakieś odejścia do komunikacji miejskiej drugiej strefy czy też trzeba iść do końca? 30 km to co najmniej 6h, a o 20 jest już ciemno, więc mamy niewielki zapas czasu żeby zdążyć przed nocą i przydałby się plan awaryjny. Nawet jeśli ja dam radę, to zawsze ktoś może skręcić sobie nogę w kostce czy mieć jakiś inny wypadek. 

 

Hm, jak dobrze pójdzie załatwię sobie tragarza. 

Edytowano przez Maklak2
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie będziemy szli po ścieżkach więc szansa skręcenia kostki bedzie taka sama jak na chodniku. Jezeli kto by bardzo niedomagal jest szansa skrecic do lomianek/izabelina ale nie mam pojecia jak z tamtad gdzies sie dostac. Nie mam planu awaryjnego. Osoby watpiace w swe mozliwosci/posiadajace problemy z nogami prosze o 3 krotne przemyslenie czy dacie rade :P bo jak sie domyslam nikt niechcialby zmieniac trasy wycieczki bo ktos przecenil swoje mozliwosci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jezeli kto by bardzo niedomagal jest szansa skrecic do lomianek/izabelina ale nie mam pojecia jak z tamtad gdzies sie dostac. 

Hm, po przyjrzeniu się tej mapie którą pokazałeś, po drodze widzę cztery pętle autobusowe w promieniu kilku kilometrów od trasy, więc z planem awaryjnym nie jest źle. 

 

* Szczukówek: pętla autobusowa koło szpitala, blisko trasy, po przebyciu jakiejś 1/3 trasy.  

* Sadówka: niedaleko za Szczukłówkiem, pętla też w miarę blisko, następna pętla autobusowa za prawie 10 km, bo kolejny odcinek trasy jest przez las. 

* Truskaw: tutaj trzeba odejść kawałek od trasy, ale 708 jedzie na Młociny, kursuje do północy co pół godziny i według rozkładu spędza 25 minut w 2 strefie. 

* Sieraków: przy rezygnacji tutaj przechodzi się prawie całą trasę oprócz powrotu tą samą drogą i też wraca 708. Co więcej w drugiej strefie jest się poniżej 20 minut. 

 

Tak więc jeśli ktoś boi się że nie przejdzie całej trasy, to i tak może w miarę bezpiecznie iść i po prostu wrócić wcześniej. No a iść raczej warto i spodziewam się ładnych widoków. Oczywiście o ile pogoda dopisze i nie będzie lało. 

 


 

W sobotę 07.09.2013 o 20:00 na wschodniej ścianie Pałacu Kultury i Nauki imienia Józefa Stalina w Warszawie jest jakiś pokaz "światło i dźwięk". Może warto się tam wybrać zamiast przesiedzieć go w KFCu. 

Edytowano przez Maklak2
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE INFO KAMPINOSOWE: Możliwe na jakieś 90%, że wypad do kampinosu zostanie dziś do 22:30 odwołany z powodu, że wasz kochany przewodnik jest chory i najpewniej nie da rady was poprowadzić ;/ Ale jest zawsze 10% szans, że ozdrowieję :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 07.09.2013 o 20:00 na wschodniej ścianie Pałacu Kultury i Nauki imienia Józefa Stalina w Warszawie jest jakiś pokaz "światło i dźwięk". Może warto się tam wybrać zamiast przesiedzieć go w KFCu. 

 

Mowa mianowicie o P.I.W.O. Light Show. Odbędzie się on na Pałacu Kultury i Nauki od strony al. Marszałkowskiej. Zaczyna się nie o 20:00, a o 19:40. Warto być na czas, bo widziałem poprzednie edycje (event odbywa się od kilku lat w różnych miastach Polski, przeważnie na budynkach akademików, pierwszy raz takie coś będzie miało miejsce w PKiNie) i... wierzcie mi, ale po prostu szkoda takie coś przegapić.

 

 

Więcej informacji tutaj: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,14522779,Palac_Kultury_jak_wielki_ekran__P_I_W_O__w_Warszawie.html

 

A jak kogoś ciekawi to może na Youtubie wyszukać filmy z innych edycji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa mianowicie o P.I.W.O. Light Show. Odbędzie się on na Pałacu Kultury i Nauki od strony al. Marszałkowskiej. Zaczyna się nie o 20:00, a o 19:40. Warto być na czas, bo widziałem poprzednie edycje (event odbywa się od kilku lat w różnych miastach Polski, przeważnie na budynkach akademików, pierwszy raz takie coś będzie miało miejsce w PKiNie) i... wierzcie mi, ale po prostu szkoda takie coś przegapić.

 

 

Więcej informacji tutaj: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,14522779,Palac_Kultury_jak_wielki_ekran__P_I_W_O__w_Warszawie.html

 

A jak kogoś ciekawi to może na Youtubie wyszukać filmy z innych edycji. 

 

Pamiętam z kilka lata temu na necie to widziałem i chciałem to zobaczyć na żywo. Może uda mi się wpaść na to :)

Edytowano przez FlutterFan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecywałem Kampinosa, nie wyszło. Mówiłem, że w sobotę będzie ognisko, będzie do dupy pogoda w tym tygodniu. Także 14 września odbędzie się klasyczny meet na patelni o 14. W następnym tygodniu zapowiada sie ładniejsza pogoda więc zapowiadam meeta rowerowo ogniskowego na sobotę 21. Ekipa rowerowa, spotykamy się przy rondzie z palemką od strony muzeum narodowego o 13:00. Nierowerowa leniwa ekipa spotyka się o 14:00 przy wyjściu z metra kabaty od strony Tesco. Zakupcie kiełbaski, najlepiej przed zbiórkami :v W niedziele (22) jeżeli dopisze pogoda będzie wypad do Kampinosu. Z tego co pamiętam trasa jest obliczona na około 40 km. Spotykamy się na Młocinach przy północnych bramkach od metra o godzinie 10:00 w niedziele. Podjedziemy kawałek do Opalenia bo nikomu wokół huty nie będzie się chciało chodzić. Tu macie plan trasy na różowo https://www.dropbox.com/s/l8vbiptp84kez8y/mapa_kpn.jpg a tutaj oryginalną mapkę z kolorami szlaków http://www.pwz.pl/systemfile/mapa_kpn.jpg Mam nadzieje, że pogoda dopisze i będzie zacnie. Weźcie jedzenie, picie, może jakieś kompasy i ewentualnie latarki. Zjedzcie porządne śniadania, bo nie będziemy wchodzić do żadnych sklepów.

Edytowano przez donard
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się. P.I.W.O. przez pierwsze 20 minut to była lista przebojów bez konkretnego pokazu. Konkretny pokaz zaczął się po jakichś 20 minutach i też długo nie trwał, bo potem znów przeszło się do piosenek i promowania Radia Zet. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to tutaj, bo tutaj to ktoś zauważy. 

 

Słuchajcie, jeżeli ktoś jedzie na MLK II samochodem to organizatorzy konwentu potrzebowaliby tej osoby, by dostarczyła pewną ważną przesyłkę do Warszawy. Zwracają koszt paliwa. W razie ktoś zainteresowany, więcej informacji tutaj: [email protected]

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni meet był całkiem spoko. Dobrze wiedzieć, że byliście przez pierwsze kilka godzin w Złotych Tarasach, podczas gdy specjalnie się spóźniłem by odebrać od kumpeli zdjęcia... właśnie w Złotych Tarasach. Odebrawszy je o 17 wyruszyłem standardowo do KFC na Prostytucji. Po drodze spotykam Olka, mówi mi, że szliście na KFC, to was dogoniłem i se potem już pogadaliśy.

I końcówka meeta w 12 osób po drukarkę Linura  Adama.  :evilshy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...