Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Te miejsce nie jest już nawiedzone przez Sami-Wiecie-Kogo?

A co to ma za znaczenie kto nas stalkuje X_X

 

A poza malowaniem dla tych co się nie załapią lub nie chcą jest coś? ^^

Coś się wymyśli. Jako że nie mam zdolności plastycznych to nie zamierzam przeszkadzać Plotiemu.

Poza tym będę mógł być tylko na meetcie do 17:00 ;-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz pytanie, kiedy nastąpi kończenie naszego dzieła?

Teraz miała byc podłoga lakierowana, a w przyszłą sobotę kampinos.

Mnie się już niestety wakacje kończą, na szczęście ten tydzień nie powinien byc jeszcze piekielny.

No i jeszcze kwestia kadrowa, czyli kto będzie robił szlaczki.

 

Btw, żałujcie wszyscy, którzy opuściliście plac boju, chociażby dlatego, że nie poznaliście Turonia!  :fluttershy5:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto zdjęcie owocu sobotnich prac, czyli szkicu autorstwa przewspaniałej Turońki (tutaj podpisuję się pod stwierdzeniem Linura: żałujcie, żeście jej nie poznali!):

qqwnpy.jpg

Jakość zdjęcia nie powala, ale było robione telefonem w kiepskim oświetleniu.

(Mam nadzieje, Plottie, że nie masz nic przeciwko opublikowaniu postępu prac.)

Edytowano przez Esc54
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza sprawa - nim dyskusja się zaogni - postanowiłem, że Celestia będzie namalowana zwykłymi farbami, a Luna, na tej samej ścianie, fluorescencyjnymi.

 

Wybór był mój, nikogo innego.

 

Jakość zdjęcia nie jest taka zła... ino ciekawi mnie, czemu kolor mej ściany wygląda na ciemnopomarańczowy, a nie jasnozielony, jak to jest w rzeczywistości. Aż kapkę żałuję, bliżej temu do tła oryginału.

 

Nie mam nic naprzeciw opublikowaniu zdjęcia, rzecz jasna.

 

Kiedy kończyć będziemy? Cóż, chwilowo ciężko orzec. Początek roku szkolnego większości daje się w kość... Sądzę, że dam tu znać - oczywiście, odpowiednio wcześnie, kiedy to będzie możliwe.

 

(Szlaczki, Linur...?)

 

Może rozważylibyśmy w tym czasie kwestię meetu astronomicznego?

 

 

Cieszę się niezmiernie , iż mogłem goscić Turońkę oraz Lady dnia wczorajszego... i jestem bardzo wdzięczny za ten szkic.

 

 

Linds - o którejż to godzinie mamy dziś szansę Cię w Warszawie powitać?

Edytowano przez Plothorse
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet Astronomiczny? :O Ja chcę wiedzieć więcej! Mam.... eee lornetkę dobrą nawet, coś tam przez nią widać xD Ale w Warszawie... to raczej nie. Chyba, że pod tą nazwą się coś innego kryje?

Edytowano przez Crusier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja chcę wiedzieć więcej!

Plottie wpadł na ten pomysł wczoraj (a przynajmniej wczoraj zdecydował się go wyjawic).

Ja z kolei znalazłem dobrą miejscówkę, 46 km od Warszawy. :v

Przypomniało mi się także, że jestem w posiadaniu teleskopu.

Można by tego meeta także połączyc z grillem oraz nocowaniem tam (bo nie wyobrażam sobie jak mielibyśmy oglądac gwiazdy przez jakąś sensowną ilośc czasu, a potem w środku nocy na pociąg).

Nie nudzili byśmy się tam, to na pewno; jest las, rzeka, bunkry z II w. ś. oraz niewielkie pole do golfa. Prawdopodobnie nawet już kiedyś pisałem.

Nie wspominając oczywiście o gwiazdach. 

Jedyna wątpliwośc jaką mam, to czy zdążymy w tym roku tak, żeby jeszcze może z rzeki skorzystac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza sprawa - nim dyskusja się zaogni - postanowiłem, że Celestia będzie namalowana zwykłymi farbami, a Luna, na tej samej ścianie, fluorescencyjnymi.

 

Wybór był mój, nikogo innego.

 

Spokojnie, ja ino dla śmiechu tak piszę i Olaf się ze mną droczy  :fluttershy5:

Fajny wybór. Celestia i Luna i do tego Luna fluorescencyjnymi. Jak skończysz, obowiązkowo pokazuj efekt końcowy!

 

 

Linds - o którejż to godzinie mamy dziś szansę Cię w Warszawie powitać?

 

O 14 na Patelni. Możliwe, że spóźnię się jakieś 10-15 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Warszawie... to raczej nie

 

Już nawet w Rembertowie widać sporo gwiazd, ale zgadzam się, lepiej wybrać się gdzieś z dala od cywilizacji

 

 

Ja z kolei znalazłem dobrą miejscówkę, 46 km od Warszawy

(...)

bunkry z II w. ś

 

Skojarzyło mi się z filmem "Chłopaki nie płaczą". Byle byśmy tylko nie zajechali nad morze w poszukiwaniu tej miejscówki  :rainderp:

Edytowano przez Polonius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem akurat w Wawie i nie będę miał niedługo co robić. Jak będziecie gdzieś w stałym punkcie to dajcie znać gdzie.

Na takie wypadki to zdecydowanie lepiej zdobyc czyjś telefon niż przez forum.

Edytowano przez Vunlinur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie broniaczki. Zgodnie z obietnicą dawną :v postanowiłem w końcu urządzić wypad do Kampinosu. Z tego co pamiętam trasa jest obliczona na około 40 km. Spotykamy sie na Młocinach przy północnych bramkach od metra o godzinie 10:00 w niedziele. tu macie plan trasy na różowo https://www.dropbox.com/s/l8vbiptp84kez8y/mapa_kpn.jpg a tutaj oryginalną mapkę http://www.pwz.pl/systemfile/mapa_kpn.jpg Mam nadzieje, że pogoda dopisze i będzie zacnie. Weźcie jedzenie, picie, może jakieś kompasy i ewentualnie latarki. Zjedzcie porządne śniadania, bo nie będziemy wchodzić do żadnych sklepów.

Edytowano przez donard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie w sobotę trudno w całości opisać, bo podzieliliśmy się na grupy, więc mogę jedynie zrelacjonować co robiła grupa z którą byłem.

0pwwz.jpg

Spotkaliśmy się jak zwykle na patelni i przyszedłem jako jeden z ostatnich. O 14:30 udaliśmy się do Plothorsa. Faktycznie jego mieszkanie jest rozbebeszone; ma tylko ściany i podłogi a wszystkie graty są poupychane na strychu i w innym mieszkaniu. Zresztą trudno mi się było w tym połapać. Pokój Plothorsa ma może 3x4m i kiedy wszyscy tam weszliśmy było trochę ciasno, więc nadmiarowi ludzie zostali wyproszeni. Przedtem zdążyliśmy jeszcze zmierzyć wysokość łóżka. Na obrazku poniżej jest ściana przed malowaniem. 

3kj8n.jpg

ubs9y.jpg

Ekipa która została, poobklejała Plothorsowi ścianę taśmą, po czy wszystko zerwali bo było krzywo. Później dołączyła do nich pani ksiądz egzorcysta i namalowała ołówkiem na ścianie Księżniczkę Celestię.

Grupa nadmiarowych miała chwilowe przestoje kiedy jeden z nas wracał po tusz do drukarki oraz kiedy kupowałem pomidory i śliwki. Poszliśmy do tego parku na wschód od stadionu dziesięciolecia. Tam jest częściowo zadbane a częściowo dziko, kręci się sporo ludzi i trochę policji oraz prawie nie ma śmieci. Donardowi udało się pogłaskać wiewiórkę. Posiedzieliśmy trochę nad jeziorkiem, obeszliśmy inne jezioro dookoła i Arpegius poszedł do swoich kolegów. Reszcie nudziło się w parku, więc pojechaliśmy nudzić się do KFC naprzeciwko Smyka.

98sy4.jpg

Zgodnie z tradycją zakupiliśmy tylko trochę jedzenia dla niepoznaki i zajęliśmy stolik. Z nudów złożyłem z Markiem (chłopakiem Klaudii) papierowego kurczaka a Donard z nudów wymyślił sobie idiotyczną zabawę. Mówił do Marka "powiedz banan" i męczył go tak godzinami, przerywając tylko jak akurat udało mu się wysępić jakieś jedzenie. Po jakimś czasie przyszedł Linds i opowiadał historie o ludziach którzy go wnerwili, więc było mniej nudno. Około 19 przyszła Klaudia. Było też trochę dyskusji na temat flagi i różnych wygłupów. Rozstaliśmy się tak jakoś koło 22. Generalnie było raczej nudno, zwłaszcza w KFC. 

l18qj.jpg

ry97j.jpg

Edytowano przez Maklak2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Po jakimś czasie przyszedł Linds i opowiadał historie o ludziach którzy go wnerwili, więc było mniej nudno. 

 

Oj tam zaraz tylko o ludziach, którzy mnie wkurzyli, bywały i inne tematy  :fluttershy3:

Ale miło, że przyczyniłem się do obniżenia poziomu nudy  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...