Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
KochamChemie

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie

Recommended Posts

Czy na najbliższym meecie znajdzie się miejsce dla kogoś w wielu gimnazjalnym (ale nie jest gimbusem), kto nie był na żadnym meecie? :v

Jasne!

Na następnym będę.

Czy na najbliższym meecie znajdzie się miejsce dla kogoś w wielu gimnazjalnym (ale nie jest gimbusem), kto nie był na żadnym meecie? :v

Skoro ja byłem na ostatnim meecie (a jestem w wieku gimnazjalnym i był to mój pierwszy lokalny meet) to Ty też możesz. :D

• Upvote 1

Na meecie znajdzie się miejsce dla każdego, o ile jest się ogarniętym i nie robi się publicznej wiochy. 

• Upvote 1

Guest

Tak, cóż. Byłoby miło, jakbyś dokończył myśl, bo tak to nie wiadomo, o co Ci chodzi. :dunno:

Na meecie znajdzie się miejsce dla każdego, o ile jest się ogarniętym i nie robi się publicznej wiochy.

Mam na ten temat dość odmienne zdanie. O czym pisałem już w innym temacie.

Mam na ten temat dość odmienne zdanie. O czym pisałem już w innym temacie.

Można prosić o link do postu? Chętnie się zapoznam z twoim zdaniem. 

• Upvote 1

Najbliższe spotkanie najpewniej odbędzie sie w niedziele o 14 na kabatach i będzie ognisko ale istnieje szansa, że pogoda będzie kiepska i będzie tradycyjny meet na patelni o 14 ale o tym jeszcze poinformuje.

Sprawdziłem prognozę pogody z co najmniej 3 różnych źródeł. Wygląda na to, że ten weekend będzie nawet słoneczny, nie będzie padać ale za to temperatura maks. 9°C, więc radzę się ciepło ubrać. 

W sobote o 14:00 zbiórka na kabatach i idziemy na ognisko (spotykamy sie przy wyjściu od metra w stronę tesco)
W niedziele o 14:00 meet na patelni i tyle :v
Zapraszam Fiotr Prączewski

Edited by donard

Witam! 
Robimy projekt z tematyką bronies i kręcimy film na ten temat. Tak jak się doczytuje, w najbliższą sobotę będzie organizowane ognisko. Tak więc czy mielibyście coś przeciwko gdybyśmy pojawili się na meecie z kamerą? Ostatnio raczej nie było tutaj sprzeciwu. Film jest na pracę dyplomową mojego znajomego z filmówki, zatem Wasza pomoc byłaby dla nas bardzo cenna :) Z resztą, ostatnio bywam w Warszawie dość często i fajnie by było ogólnie się spotkać :D

• Upvote 1

Witam! 

Robimy projekt z tematyką bronies i kręcimy film na ten temat. Tak jak się doczytuje, w najbliższą sobotę będzie organizowane ognisko. Tak więc czy mielibyście coś przeciwko gdybyśmy pojawili się na meecie z kamerą? Ostatnio raczej nie było tutaj sprzeciwu. Film jest na pracę dyplomową mojego znajomego z filmówki, zatem Wasza pomoc byłaby dla nas bardzo cenna :) Z resztą, ostatnio bywam w Warszawie dość często i fajnie by było ogólnie się spotkać :D

Czy to przypadkiem nie chodzi o tego studenta, co kiedyś się ogłaszał na Bronies Polska? Był jakiś chłopak, wspominał, że to na festiwal, czy tam na zaliczenie. 

Czy to przypadkiem nie chodzi o tego studenta, co kiedyś się ogłaszał na Bronies Polska? Był jakiś chłopak, wspominał, że to na festiwal, czy tam na zaliczenie. 

Bardzo możliwe ;)

Guest

Mnie tam nie będzie to przeszkadzało, muszę w takim razie wyglądać jak człowiek, żebym mógł wystąpić przed kamerą. Aczkolwiek znając mnie będę jej raczej unikał :v

Praca dyplomowa? Już raz byłem obiektem eksperymentów psychologicznych do magisterki. Film nikomu nie zaszkodzi a jednej osobie może bardzo pomóc. Jak będzie wykorzystany TYLKO do pracy dyplomowej to mogę pokazać ryj. W przeciwnym wypadku jestem incognito.

• Upvote 2

Jak kamera, to się nie pojawię :v

Jeśli ktoś nie chce być kręcony, to nie oznacza, że ma ten ktoś się przez to nie pojawiać! Po prostu nie będziemy tej osoby kręcić.

Panie i Panowie! Kto chętny na oglądanie kuców w kinie? Sobota lub niedziela godz 11 cena ok. 15zł za bilet.
Dokładna Data do zaplanowania.

Piszcie :)

Mógłbym się przejść, ale napisz coś więcej. Jakie odcinki, w którym kinie, na czym to dokładnie polega? Chcesz dla nas wynająć kino albo salę z projektorem? 

Chyba najlepiej byłoby zrobić w przyszłą niedzielę premierę pierwszego odcinka czwartej serii, żeby ludzie nie musieli na to jechac do Trójmiasta. 

Edited by Maklak2

W sobote o 14:00 zbiórka na kabatach i idziemy na ognisko (spotykamy sie przy wyjściu od metra w stronę tesco)

DZIŚ. przypominam i zapraszam, im więcej z was by będzie tym będzie pozytywniej^^ Uwielbiam ogniska :D

• Upvote 1