Skocz do zawartości

Spontaniczne\Zorganizowane(niepotrzebne skreślić) Mini meety w Warszawie


KochamChemie

Recommended Posts

Wigilia jest w szkole ;) A zresztą ja proponuję ustalić jakąś godzinę tego 20 na patelni i pojedziemy razem do szkoły, żeby była pewność, że wszyscy dotrą.

Btw tam niedaleko jest spożywczak, więc jak coś, to się dokupi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wigilię być może wpadnę, a meety... cóż od dawna wyglądają tak samo, jak mamy chodzić do kfc to po prostu zostanę w domu i zamówię dostawę do domu. bo szczerze NUDZĘ SIĘ na tych meetach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę na pewno. Dawno mnie na mecie nie było.

Stesknilem się trochę za ta atmosfera. Zbiórka normalnie o drugiej na patelni? A tak btw to ja w sobotę 20 jadę do domu, i wątpię żebym się pojawił aczkolwiek, jeżeli pogadam z kumplem (dwudziestego zamykają mój hostel i może wracać do mojego małego jastrzębia Zdroju ) i miałbym nocleg na noc z piątku na sobotę, to byłbym na mecie wigilijnym. Nie chce niczego obiecywać bo na razie nie wiem jak to będzie.

Edytowano przez AwesomeRollerbladingBrony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechali odebrać kilka osób z Mokonu (czy jak to się tam pisze).

+Dziwię się Wam, drodzy znudzeni, ja na meety bez mała tydzień w tydzień od dwóch lat chodzę, i ani myślą mi się znudzić.

Stosunkowo dobrze jest posiadać możliwość konwersacji ze wszystkimi o wszystkim.

Zawsze możecie wykazać własną inicjatywę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechali odebrać kilka osób z Mokonu (czy jak to się tam pisze).

+Dziwię się Wam, drodzy znudzeni, ja na meety bez mała tydzień w tydzień od dwóch lat chodzę, i ani myślą mi się znudzić.

Stosunkowo dobrze jest posiadać możliwość konwersacji ze wszystkimi o wszystkim.

Zawsze możecie wykazać własną inicjatywę.

A gdzie jesteście teraz? Chcę do Was jak najszybciej dołączyć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...