Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
xdeh

Dług wdzięczności [NZ][Human][Violence][Slice of Life?]

Recommended Posts

Jestem szalony, sam to wiesz~na nana na nanana na na~
Jak tam życie xdehu? Wszystko dobrze? Wakacje ciekawe? Coś naskrobałeś? :D

No tak, minął miesiąc i miałem się odezwać... ale znowu zapomniałem hasła do forum i mi się nie chciało.

Dziękuję kolegom wyżej i w ogóle... Nie widać tego po moich działaniach, ale to niesamowicie poruszające, że nawet po takim czasie i mojej bezużyteczności ktoś jeszcze mnie wspiera. Niestety nie mam dobrych wieści, znowu. Na razie sobie przypominam o co chodziło w tym opowiadaniu i co miało być dalej (no, gdzieś to mam zapisane) a nowego rozdziału jak dotąd jest... jakieś dwie strony. Ale chyba tym razem nie będę ich kasować... a tak było już nieraz. Teraz mi się życie skomplikuje bardziej gwałtownie i w większym stopniu niż kiedykolwiek, to jest tak zwana dorosłość i realne obowiązki, ale może to mi pomoże? Doświadczenia pokazują, że im mniej mam czasu, tym więcej go znajduję na robienie tych wszystkich porzuconych rzeczy.

Add: Nie, wakacje są raczej nudne, choć teoretycznie zdarzyło się trochę ważnych rzeczy. Ważnych, ale dla mnie nieciekawych. Ogółem nic nie jest "dobrze" ale nie ma dużych zmian na minus ostatnio. Dziękuję.

Nie śpiesz się, poczekaliśmy dwa lata, to poczekamy i dłużej. :) Ważne, że o nas nie zapomniałeś :P

9 godzin temu xdeh napisał:

Ogółem nic nie jest "dobrze" ale nie ma dużych zmian na minus ostatnio.

Jakoś to będzie, wszystko się ułoży. zawsze się układa, tylko nieraz niestety inaczej niż byśmy chcieli. 

Edited by Add

No jest problem. Faktycznie mam tyle zajęć że nie dałbym rady nawet gdybym nie był leniwy, a nadal jestem. Nie mogę teraz ruszyć z miejsca. Wyjdę z szoku i za parę tygodni dam znać czy dalej tak jest.