Skocz do zawartości

Zapytaj Applejack


Applejuice

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Applejack, co tam u Twojego kuzyna Braeburna? Dogadują się jakoś z tymi bizonami? Pozdrów go ode mnie i powiedz, że powinien zostać szeryfem :D Widziałem wiele Twoich zdjęć z harmonijką w ustach. Poza tym, ładnie śpiewasz. Nie myślałaś o założeniu zespołu country? :P Czy przekonałaś się już do noszenia eleganckich sukni? W odcinku o urodzinach Spike'a wyglądałaś na bardzo ucieszoną na wieść o nowym projekcie Rarity.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Ok AJ, tylko szczerze... ile (i czy w ogóle) procent miał ten Wasz cydr? ; > Co zrobiłabyś ze swoją rodziną, gdyby Flim i Flam rzeczywiście przejęli Waszą farmę? Wierzysz w przeznaczenie? Czy może według Ciebie każdy samodzielnie pisze sobie historię swojego życia? :P Gdyby okazało się, że za 24h nastąpi koniec świata (taki prawdziwy), na co byś ten czas przeznaczyła? Pozdrów Braeburna :P

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

AJ powiedz nam, jak widzisz swoją przyszłość co :)? Przecież kiedyś planować trzeba będzie, więc może podzielisz się już chociaż częścią planów. A i jeszcze jakbyś mogła, powiedz nam czy miałaś ten sam problem co Apple Bloom. Mianowicie mam na myśli przebranie się za króliczka, skakanie w kółko śpiewając alfabet i temu podobne pomysły Babci Smith :)?

Link do komentarza

Hmm ostatnia Twoja odpowiedź AJ, wprawiła mnie w stan zadumy... Oczywiście odpowiedź odnośnie przyszłości... Kombinujesz coś na wzór "ludziowej" firmy Apple :D? No i teraz pytanie z zakładki "trywialne"... Co robią kuce gdy zaswędzi je grzbiet? A tu jeszcze trywialniejsze na co Ci była ta łopata podczas ostatnich odpowiedzi? A i jeszcze jedno... każda jabłoń jest wyjątkowa zgadza się? Więc czy każda ma swoje własne imię O.o?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...