Skocz do zawartości

Zapytaj Applejack


Applejuice

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

I Woolf cię ponownie witaaa! Kolejne pytanie.Are you use mmmmm bananas do zabawy ,,jabłuszkiem''? Taki o edit i kolejne pytania. Jak zechesz się ze mną napić wódy to jeszcze przyniosę kokainę,marihuane,amfetaminę,papierochy i red bulla. Czy też uważasz ,że krótkie ogony są fajne? Tobie też imię twoje psa Winiona kojarzy się z winem? A w sumię nie biorę tej butli wódy....WEZMĘ CAŁĄ SKRZYNKĘ.Troche cydru,troche wina,troche szampana,troche jajcówki,troche piwa.Stfuu po skrzynie wszystkiego ^^ Myślisz ,że jestem fajny :D ?

Link do komentarza

1.Umiesz rysowac? 2.Wiesz moze co znaczy "plot"? 3.Czy twoj cutie mark smakuje tez jak jablko? 4.Jak juz powiedzialas ze zrobila bys gorsze zeczy jagby zalezalo od tego twoje zycie to.... jak smakuja Jablka wyciagiente z WC i wdeptane w krowi placek? 5.To juz takie info dla ciebie, Nigdy nieradze ci mieszac piwa z winem, vodka, woda, sokiem jablkowym. cytryna i herbata i jescze cos tam bylo.... bo lezalem pozniej 5 dni w szpitalu. 6.Wiesz co.... mam tutaj talez spagetti ktory lezy tutaj juz od tygodnia i tak sie dziwnie na mnie patszy.... zjesc to? Mam dotego jescze troche musztardy, zabije smak plesni.

Link do komentarza

Cześć AJ! To kiedy idziemy na tą wódkę? Mam nadzieję ,że się nie rozmyśliłaś.Czeka cały czas na Ciebie w lodówce .....zimna....doobra....wódka...mmmm.Jak wytrzeźwiałaś i nie chcesz już pić to mnie upij tym ,,cydrem'' czy co to do cholery jest.Doobra to mów kiedy i jadymy ... Czekaj nooo ten ,a właśnie eeee jak by to...Dobra walne prosto z mostu.To tak.TWOJA SIORKA ***

Nie przesadzaj.

Marti

No przepraszam...Dzieci i tak to odkryją prędzej czy później ;/

Nie przekonuje mnie to ;p

Link do komentarza

Siemka AJ. Na początek powiem że możemy mieć coś ze sobą wspólnego. Mianowicie - też posiadam sad jabłoniowy, i lubię zbierać te owoce. W tym tygodniu przycinałem drzewka w celu usunięcia dzikich pędów i niepotrzebych odrostów, aby jabłka były większe i smaczniejsze. Jak u was na farmie dbacie o drzewa ? I czy gdybyś mogła pomogłabyś mi przy pracy w moim sadzie ?:P

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chodźmy do mnie będziem się chędożyć. A tak na serio: Dlaczego karaluchy tak strzelają pod butami? Dlaczego na kartonie jabłkowego soku jabłka w środku są jak pomarańcze? *patrzy się na beczki z cydrem*BARRELS! WHAT ARE YOU DOING HERE? *wylewa na podłogę troche cydru*APPLE CIDER! WHAT ARE YOU DOING HERE? cydr: Wooolf! I waited for you! THESE BARRELS TRAPPED ME.HELP! *zbiera cydr z podłogi do kufla* Wolf: I SAVE YOUUUUUUUU.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...