Skocz do zawartości

Zapytaj Applejack


Applejuice

Recommended Posts

1.Masz 3 ruchy żeby wsadzić słonia do lodówki 2.masz 4 ruchy żeby wsadzić żyrfare do lodówki 3.Na drzewie jest jedno jabłko kto je pierwszy dosięgnie słoń czy żyrafa? 4.na spotkanie króla lwa jakie zwierze nie przyjdzie? 5.jak przepłyniesz nil z krokodylami?

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Na początku chciałem cię przeprosić Applejack. Mówiąc że nie jestem twoim oficjalnym fanem miałem na myśli zasady forum (nie można być Fanem więcej niż jednego kucyka [lista], a ja już jestem fanem Luny niestety) a oto parę moich pytań z Gatunku Jabłkowych Czy jadłaś kiedyś jabłecznik (chodzi mi o ciasto nie o cydr) Czy próbowałaś kiedyś Jabłek gruszkowych czy spotkałaś/ Jadłaś kiedyś Polskie wyroby jabłkowe (w głównej mierze chodzi mi o polskie placuszki z Jabłkami)

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Mam pytanie odnośnie że tak powiem... natury ekonomicznej. Otóż, po co wy, kuce, hodujecie świnie na farmie ? Przecież kucyki mięsa nie jedzą. Rozumiem krowy, rozumiem kurczaki. Dają jajka i mleko, ale ze świni to uzyskuje się przedewszyskim mięcho. Dajecie je na eksport czy tylko wyłącznie trzymacie je aby zżerały odpady, i wystawiacie je tylko na konkursy organizowane na rodeło ?

Link do komentarza

AJ, wiadomo że nie lubisz się stroić w fantazyjne suknie, ale mam takie pytanie. W jaki sposób w ciągu 2 sekund ubrałaś tą falbaniastą suknię, ufryzowałaś się, i dobrałaś dodatki, podczas piżamowej imperzy u Twilight ? Nie zdziwiłbym się jeśli chodziło by o Rarity, ale Ty która z takimi rzeczami nie ma prawie do czynienia ?

Link do komentarza

Zależy jakie pytania uważasz za idiotyczne, najlepiej wskaż dokładnie to będziemy wiedzieć o jaki typ chodzi. Chociaż smak jabłka którego nigdy nie zapomnisz (by Cadenza) i komixxy.pl mnie zniszczyły, ale czasami pytania są ograniczane przez bądź co bądź prymitywne życie kucyków (Co 2 pytanie AJ o jabłka), a czasem są totalnie nie pasujące (komixxy). Ja spytam po prostu chytrze: 1. Co sądzisz o swojej avatarce? Dobrze wywiązuje się z zadań czy się opiernicza? 2. Przyjaciółki przyjaciółkami, ale z którymi dogadujesz się najlepiej? Tylko nie mów, że z całą piątką :lie:

Link do komentarza

Hejka AJ. Mam dla Ciebie parę pytań, a mianowicie: 1. Jakbyś zareagowała gdyby człowiek dostał się do Equestrii lecz spadając z nieba wpadł by na wasz dom i niechcący go zniszczył? (częściowo ofc) 2. Jadłaś gofer z dżemorem? 3. I ostatnie pytanie w sprawie człowieka. Załóżmy, że zaprzyjaźniliście się. On Ci pomaga w pracy na farmie, a Ty pomagasz mu się oswoić w nowym środowisku. Po pewnym czasie oświadcza, że ehm... no wiesz. Jak byś na to zareagowała?

Link do komentarza

Applejack! 1. Jesteś dobra w matematykę? 2. w jakie gry (nie planszowe) grasz? 3. Lubisz banany? :pbat: 4. Chciałabyś być pegazem/jednorożcem? 5. Taka szczera nie byłaś w Odc. 14 Sezonu 2 hęęęęęę? i jeszcze jedno pytanie... Co mam robić? Discord zaczął zjadać mi klawiaturę i siać trawę na mojej myszce (komputerowej)! A teraz tańczy mi na kanapie :discord2: ... RATUNKU!

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...