Skocz do zawartości

Zapytaj Applejack


Applejuice

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 250
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Siema Applejack z tej strony wiedzmin.Mam pytanie. Co byś robiła jak byś została wiedzminem? I jak byś wyglądała w tedy?

Tak samo jak kolega wyżej... Wytrzymajcie te kilka/kilkanaście dni do 3 sezonu i wymyślajcie lepsze pytania. Bo te są naprawdę.. Nie powiem jakie. Na przykład ludzie "niżej".. Starają się, żeby ich pytanie było ciekawe. Zróbcie tak samo!

~Hippis

Link do komentarza

Witaj applejack :

1. Jak tam u Twilight i Spike ? :twilight2:

2. Dlaczego nie śpiewasz ? ( masz taki ładny głos :twilight3: )

3. Co byś zrobiła gdyby Pinkie Pie zabrała ci jabłka do jej ciasta :) ? :twilight9:( wiem że to dziwne pytanie , ale chcę wiedzieć )

Pytania są okej, tylko to pierwsze jest dziwne.. Pisałem wyżej, że takie pytania nie są za bardzo mile widziane, bo to pasuje do innego działu, prawda? Ale na resztę będzie odpowiedź!

~Hippis

Link do komentarza

Witaj Applejack. 1.Jak wyglądają i jak duże są zbiory jabłek teraz,na jesień? 2.I kiedy będzie dostawa cydru od rodziny Apple do nas? Bo ponoć ten inny cydr to nawet niezbyt dobry jest. Ja nie piję,bo nie mogę. 3.Co robisz w czasie wolnym? Bo bardzo chciałbym wiedzieć. 4.Czy są wolne miejsca pracy?

Link do komentarza

Applejack co robiłaś przy tej Statue z Serca w tym Crystal Empire.

PS: Teraz wiem czemu zwiałaś pod koniec piosenki.

Celestia! Save me from idiotic questions!

Odpowiedź jest w pierwszym odcinku 3 sezonu! A to, że nie umiesz angielskiego, ale nie rozumiesz napisów, to nie moja wina!

Oddalam!

~Hippis

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Hejka :ajhug: To ponownie ja, mam do Ciebie nowe pytanie także zaczynajmy: 1. Czy Twoim zdaniem Twoja praca jest ciężka? 2. Co sądzisz o swojej rodzinie? 3. Jaką muzykę lubisz? 4. Masz jakiś ulubiony zespół muzyczny? 5. Hug? Dzięki za odpowiedzi z góry :hug:

Link do komentarza

Droga Applejack! Mam takie jedno małe pytanko :fluttershy5: W jednym z odcinków opowiadałaś jak to spoglądając przez okno u wujostwa w Manehattan'ie zrozumiałaś, że twoje miejsce jest na farmie, gdzie po powrocie zdobyłaś swój znaczek. Opowiedziałaś o swojej wyprawie. Mam związku z tym jedno pytanie. Ukazane było, że udając się w podroż miałaś worek na patyku, pamiętasz? Co zabrałaś ze sobą na wyprawę?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...