Skocz do zawartości

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...


Amani

Recommended Posts

(pfff, co kuce mają o ludziach pomyśleć jak nasza pierwsza reakcja na ich widok to pocałowanie i zdejmowanie spodni, masterbezi)

rodziców się nie wybiera, ale jak ma być jak wyżej wymienieni to natychmiastowa rewolucja socjalistyczna!

co byś zrobił gdyby kuce na widok JAKIEKOLWIEK człowieka kucyki natychmiast uciekały z wrzaskiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(raczej, co kuce mają pomyśleć o ludziach skoro wy zwolennicy FOL to albo wsadzilibyście je do lagru, wybilibyście jak bydło w rzeźni albo zamknęli w tajnych laboratoriach, w których poddawano by je eksperymentom w wyniku których podupadłyby na kondycji fizycznej i psychicznej izy97

od zawsze wiedziałem, że FOL stawia pod murem i rozstrzeliwuje za r34)

Zebrałbym Mane6 i Derpy i idziemy na ludziuff :D

 

Co byś zrobił/-a gdyby POZ by zalegalizowało r34?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założył bym nowy temat, na którym głosowało by się albo za zniszczeniem świata, albo za zniszczeniem całego arsenału.

W niewyjaśnionych okolicznościach znalazłeś się w podziemiach jakiegoś budynku (znak na głównym holu mówi, że to schron pod białym domem w Waszyngtonie). Co robisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałabym wszystkie rzeczy związane z Nordysiami z ogółem z Hetalią i MLP~ o3o

edit.

Co Discuś,U Flutterki się nudziło? Srly ale już mi Denmark wystarczy w rujnowaniu mi życia i domu ;-;

Co byś zrobił gdybyś się obudził w ubraniach osoby która ci się podoba a ona stoi nad tobą i się dziwnie patrzy?

Edytowano przez Mrs.Octavia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...