Skocz do zawartości

Ogłoszenia


Moonlight

Recommended Posts

To będzie miejsce na ogłoszenia dotyczące działu. Nieobecności opiekunów, itp. (jeśli Hippis nie usunie tego tematu)

No więc, mam smutną wiadomość. Hippisa nie będzie przez 2 tygodnie. Jesteście zdani na mnie. Mam nadzieje, ze nic tu sama nie zepsuję.
Od czasu do czasu będzie mi pomagał MacTavish, ponieważ mam dość sporo zajęć dodatkowych, a nie chcę was przez to pozbawiać "zabawy" z nasza farmerką. To chyba wszytko co chciałam wam przekazać. Bądźcie dla mnie łagodni jeśli coś mi nie wyjdzie.

~regentka Applejack: Moonlight

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niestety nieobecność awatara Applejack nieco się przedłuży. Najprawdopodobniej nie wyrobi się do świąt.

Hippis chciał bym nie robiła żadnych dodatkowych zabaw na święta, by nie robić sobie dodatkowej pracy.

Ale to w końcu święta, czas radości...więc będę miała do was małą prośbę byście byli dla mnie wyrozumiali i wspierali mnie jeśli coś pójdzie nie tak (miejmy nadzieję, że tak się nie stanie). Czasem poproszę kogoś o małe wsparcie (jeszcze nie wiem kogo). No to...tyle.

~regentka Applejack: Moonlight

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witajcie, ach, witajcie!
Dzisiaj to właśnie ja dodam ogłoszenie do działu! Trzeba trochę odciągnąć Moonlight od roboty, bo ja się lenię, a ona umrzy z przepracowania.
W każdym razie mam dla Was dwa nowe ogłoszenia!


1) Konkurs Strong Hoof'a! Możecie napisać na PW moje lub Moon przebieg walki pomiędzy Applejack i Babcią Smith. Każdy opis będzie przez Nas zweryfikowany, a najlepszy zostanie opublikowany, a jego autor dostanie nagrodę! Radzę się postarać! Niecodziennie dostaje się taką okazję!

2) Tydzień Mocnych Brzmień w Akrach Słodkich Jabłek! Tutaj natomiast przez cały tydzień możecie wrzucać swoje ulubione kawałki z wielkim kopem! Za najlepszą wrzuconą muzyczkę również dostaniecie nagrodę!


Dziś to wszystkie informacje. Żegnam i oddaję głos do studia. Czekamy z niecierpliwością na opisy walk!
Do zobaczenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeeeść!
Dziś kolejna porcja ogłoszeń! A więc..


1) Opisy pojedynków prosimy zgłaszać na PW do mnie lub do Moonlight, do tej Niedzieli. Opisy wysłane później, nie będą sprawdzane! Radzę się pospieszyć!

2) Tydzień Mocnych Brzmień w Akrach Słodkich Jabłek - Również kończy się w Niedzielę. Prawdopodobnie zostanie wyznaczona nagroda, nad którą ciągle myślimy!

3) Tytuł "Przyjaciel Applejack" zostanie zabrany Salmonelli i będzie czekać na nowego właściciela. By zdobyć ten jakże zaszczytny tytuł musicie udzielać się w dziale, zadawać ciekawe i MĄDRE pytania oraz pomagać rozwijać się działowi.

4) Prawdopodobnie zostanie nawiązana współpraca z Fraginem na czas świąt, więc może pojawić się EVENT dotyczący Apple Bloom i Applejack.

5) Jako iż zbliża się Wigilia i zwierzęta będą przemawiać ludzkim/kucykowym głosikiem pojawi się zabawa: Zapytaj/Porozmawiaj z Winoną, która będzie trwać cały tydzień. Tam również proszę zadawać MĄDRE pytania, albo już nie będą lecieć ostrzeżenia, tylko procenty!


To chyba tyle ogłoszeń na dziś! Dziękuje, dobranoc!

PS. Jeśli ktoś ma świeży, dobry bambus również proszę o wysłanie na PW lub gdzieś w pobliże Chin. - Żart prowadzącego. Macie się śmiać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

135635573430.png



Mam nadzieję, że nikt tu teraz nie siedzi i nie czeka na zdanie do wykrywacza!
Dziś Wigilia, więc spędźcie ją z rodziną, bliskimi. Mi udało się na chwilę wyrwać.



Chcemy wam z Hippisem życzyć wesołych, miłych, ciepłych, radosnych, błogosławionych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
Smacznej kolacji (to nic, że pewnie już ją zjedliście), wymarzonych prezentów od serca i czego tam jeszcze sobie chcecie. Cieszcie się, bawcie, śmiejcie i spędzajcie miło czas z osobami bliskimi waszemu sercu (to mi wyszło) w atmosferze miłości i wesela.



A tu piosenka, która wpadła mi w ucho:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s8EPH6-Fos4

A tak btw... dla tych, którzy nie mają co robić w święta około północy rusza mini event z zapytajką Winony :aj5:

Edytowano przez Moonlight
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

UWAGA UWAGA UWAGA

Wiiiitajcie kochani! Mam Wam do ogłoszenia coś ważnego! Otóż...

KONKURS!

Tak, konkurs! Chodzi w nim o to, byście WY narysowali Applejack jako superbohaterkę. Może to być Super Apple Mare i inne takie. Możecie robić to dowolną techniką, jedyny warunek jest taki, że to WY sami macie to narysować. Nie kopiować z Internetu, bo wtedy ta zabawa straci sens i będzie nie fair w stosunku do innych. Czas macie do... Macie dwa tygodnie. W razie potrzeby, da się przedłużyć! Nagrodą jest: umieszczenie nicku szczęśliwca na Tablicy Wyróżnień!

Pracę proszę umieszczać w specjalnym temacie w Galerii.

A więc.. Powodzenia jabłuszka i do dzieła!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiiiitajcie cukiereczki!

Z przykrością stwierdzam, że Hippis, avatar naszej farmerki, wybrał się na urlop na czas nieokreślony. I znowu zostawił cały dział na moich barkach, dlatego proszę o wyrozumiałość, jeśli czasem się nie wyrobię. Niedługo powinnam dodać zaległe odpowiedzi Winony i odpowiedzi Applejack.

Planuję też w najbliższym czasie wprowadzić nową zabawę i zmodyfikować nieco Strong Hoof, byście mieli w nim większy wkład.

Zostałam sama, więc zrobię co w mojej mocy by nie zepsuć działu.

Przypominam również o konkursie plastycznym, prace możecie składać w specjalnie założonym do tego temacie, który znajduje się w galerii. Technika dowolna, możecie zaszaleć.

Pozdrawiam ~regentka AJ: Moonlight

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam...

Zacznę od złych wiadomości:

1. Hippisa znowu nie ma, bo zepsuł mu się komputer.

2. Ja powoli nie daję sobie rady sama.

3. Dział opustoszał i nie naprawiły tego nowe zabawy.

Nie wiem już co mam robić, gdybyście chcieli podzielić się ze mną pomysłami, jak ożywić dział naszej farmerki, byłabym bardzo wdzięczna.

4. Na konkurs plastyczny zgłoszono tylko jedną pracę...

Oczywiście ona wygrywa. Nagrodę miał przyznać Hippis, więc trzymam go za słowo, jak wróci to przyzna, jeśli w ogóle wróci.

5. W piątek wyjeżdżam i wracam w niedzielę, w tym czasie dział najprawdopodobniej zostanie bez opieki. Chyba, że uda mi się znaleźć tymczasowe zastępstwo.

A z tych neutralnych wiadomości:

Jutro powinnam skończyć pierwszą stronę Wielkiej Księgi Kucykowych Dyscyplin wraz z opisem Smithingu. W zabawie czeka na opis kolejna dyscyplina.

Dziękuje za uwagę ~Moonlight

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo!

Dziś mam dla Was garść ogłoszeń:

1) Moonlight odeszła. :octcry: Oczywiście żart! Wyjechała do Pelplina do Oazy Modlitwy. (Wielki Latający Potworze Spaghetti, dlaczeeego?!)

2) Ja wreszcie uporałem się z kompem i problemami natury psychicznej. Miejmy nadzieję, że na długo.

3) Powstał nowy poddział "Appleloosa". Podziękowania dla Moonlight za pomysł, a do mnie i Sipera za utworzenie go.

A teraz... kaczki informacje.

Wcześniej napisałem dość długą przemowę, ale... gdy chciałem edytować, skasowało mi ją... Więc teraz będę się streszczać.

Jak widzicie wróciłem wreszcie na forum i do działu. Musiałem się uporać z moją psychiką, szkołą, nauką i ogólnie wszystkim co mię dotyczy. Trochę to stresujące i niekiedy potrafi zdołować, tak jak mnie. Chcę za to przeprosić Was i moją Moonlight. PRZEPRASZAM!

Dobrze. Kolejna rzecz jest taka, że dział umiera. Wchodzi coraz mniej osób, pomimo, że są nowe zabawy. My naprawdę staramy się jak możemy, lecz my też jesteśmy ludźmi i możemy nie dawać rady. Ale pamiętajcie, że wszystko co robimy, robimy dla Was i z myślą o Was.

Powstał kolejny poddział "Appleloosa". Będą tam umieszczane zabawy dotyczące Braeburna, tegoż miasta i jego okolic. Moon ma już kilka zabaw do tego poddziału, ale Wy też możecie zaproponować zabawy w "Temacie Organizacyjnym". I pamiętajcie, niech te zabawy mają sens, bo przecież to Wy tam piszecie.

I na koniec. Dziękujemy, że jesteście z Nami i czasem pomagacie. To motywuje do pracy.

I pytanie na dziś: Czy razem z Moon spisujemy się dobrze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wiiitajcie!

Jak wiecie, Hippis zrezygnował ze swojego stanowiska, jednocześnie "ustępując" Moonlight swojego miejsca. I właśnie na puste miejsce regenta zostałam wybrana właśnie ja!

Dlatego serdecznie chciałam się dzisiaj z Wami przywitać i miejmy nadzieję - zostać serdecznie przywitaną! ^^

Będzie brakowało nam naszej Pandy jako avatara... nie, nie będziemy czcić tej chwili minutą ciszy. Miejmy nadzieję, że ta decyzja będzie dobra dla wszystkich i że podjął on ją w słusznej sprawie.

I oczywiście chciałam powiedzieć, że razem z Moon uda się rozruszać ten dział i przyciągnąć tu więcej jej fanów! Obiecuję, że nie zawiedziecie się na nas i że wiele osób będzie cieszyło się z różnych zabaw, konkursów itd., które mamy w planach. ^^

Wasza nowa regentka

~KreeoLe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wiiiiiiitaaajcie!

Cukiereczki, wyjeżdżam na wycieczkę klasową i nie będzie mnie przez tydzień.
W tym czasie całym działem zajmuje się nasz słodzia..KreeoLe.
Proszę bądźcie dla niej łagodni i udzielajcie się w dziale.
To chyba tyle...
Dobranoc
                                                                                                                                                    ~Moonlight, avatar(ka) AJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Heeeejo!

Od dziś do środy za tydzień nie będzie Moon, więc to ja zajmuję się działem - powodem jest jej wyjazd. Miłej podróży! ^^

No i... piszcie! Jest mi... nam... Applejack smutno, że dział jest tak pusty... dosłownie świeci pustkami *chlip, chlip*

Niedługo pojawi się nowa zabawa w Appleloosie, na pewno się wam spodoba. No i event, ba! Od razu po powrocie Moon startujemy z tajemniczą zapytajką i zabawą!

To tyyyyyle, do zooobaczonka!

~KreeoLę jestę

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Nie mam siły pisać czegokolwiek w dziale, w zabawie, w której napisze jedna osoba. Nikt nie chce mówić co mamy robić, co dobrze, co źle, więc chyba wychodzi na to że nic specjalnego nie trzeba robić, żeby trzymać ten dział. Dlatego, że dział się już nie trzyma. Nawet nie świeci pustką, bo aż żal zapałki odpalać, czy tam, marnować prądu, nie ma co. W sumie nie wiem czy robię sobie jakąś przerwę, bo ciągle będę, ale naprawdę nie mam siły i ochoty patrzeć na dział w którym od kilku dni nikt nie napisał. I nie mówcie że to moja wina, bo będę pisać jak będzie jakikolwiek odzew. Trzy czwarte zabaw poaktualizowane, zostały chyba te nieszczęsne Przygody, w których ktoś się udziela. Może sezon 4 wniesie coś do tego działu i pojawi się coś nowego. Nie liczcie więc na ogromną aktywność w dziale Applejack od strony KreeoLe. Tylko tyle chciałam napisać, nic więcej.

 

~KreeoLe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Kilka słów ode mnie, póki nasza jakże szybka i pracowita administracja nie zabierze mi praw regenta.

Dziękujemy za nasze cudowne pożegnanie, wdzięczność za te starania, no naprawdę! Moonlight od roku zajmuje się działem, stara się. Przeżyła bardzo dużo, różne załamania z powodu tego forum, cały czas martwiła się o dział. Szkoda, że jak zawsze nikt tego nie docenia. Odeszła, ale nikt jej nie podziękował. Dzięki za to jedno zdanie wdzięczności od jednego admina, to nam naprawdę pomogło, do cholery.

Tu nawet nie chodzi o mnie. Odeszłam, znów wróciłam, marna była ze mnie regentka. Nie przejmowałam się bardzo gdy dział upadł. Ale Moonlight przeżywała to. Nie miała czasu, a tylko problemy, a i tak nadal chciała żeby dział powstał.

Dzięki temu forum poznałam właśnie Moonlight. Ale także Hippisa, Wizia. Jestem tu krótko, ale... serio? Forum nie jest takie jak kiedyś. Nie czuję już tego.

Tak, tak, to mój ból dupy i obraza na całe forum. Z Moon poczułyśmy się jak śmiecie. Taki czas pracy z całą ekipą, forum i ani słowa. Czy ktoś wie teraz w ogóle kim była Moon? Co zrobiła dla działu? Jak bardzo przeżywała to? Widocznie nie zasłużyła na podziękowania, prawda?

Nie chodzi nawet o osobne podziękowania. Rezygnację wysłałyśmy do trzech adminów, co się więc dziwić. Chociaż z drugiej strony, dzięki że nas olaliścię. Jedno zdanie od Skysplita to zdecydowanie szczyt waszych możliwości. Widać jak bardzo was obchodziliśmy. Chodzi mi konkretnie o aktywność w dziale. Starałyśmy się, podczas gdy ludzie mieli ochotę pisać tylko w głupich zabawach (taki wysiłek, napisać jeden wyraz). Więc jaki był sens prowadzić ten dział? Baj de łej, powodzenia następnym Avatarom i Regentom którzy zajmą się tym działem.

Wyolbrzymiam wszystko, wiem, marudzę bo admini mają nas gdzieś i nie podziękowali za taki czas.współpracy. Ale krew mnie zalewa gdy widzę Moonlight w takim stanie. Gdy mówi, że czuje się potraktowana jak śmieć. Ona naprawdę dużo zrobiła. Możecie wierzyć lub nie, przeżywała to i starała się NAPRAWDĘ BARDZO, nawet jeśli dział nie powstał. Myślę, że to wina ogółu forum. Są tu zupełnie inne osoby niż kiedyś, nie ma takiej atmosfery i nastawienia ze strony innych. Zaangażowania. Wdzięczności. O to walczyłyśmy, chciałyśmy tylko żeby dział powstał i forum dobrze się bawiło.

Widocznie tak się nie da.

Dlatego obie oficjalnie (już wczoraj) odeszłyśmy. Moonlight za moją namową. Nie chcę żeby jeszcze bardziej to przeżywała, jeszcze bardziej męczyła, próbowała ratować dział. Bezsens, gdy użytkownicy mają gdzieś nasze starania. Forum ma niby być dobrą zabawą, ale nie jest, gdy ludzie tak robią.

Czas zakończyć tą przemowę, bo to chyba i tak bez sensu. Nie mam zamiaru wracać już nigdy na to forum, dlatego uprzykrzę innym życie i będę fajnym gimbusem. Niech nowy Avatar i Regent stworzą nową historię. Coś swojego, zupełnie innego. Coś, co.podniesie ten dział i będzie nie tylko do nabijania postów, a dla przyjemności i wywołania uśmiechu. Admini i tak pewnie zaraz to usuną, ale co mnie to obchodzi. Możecie usunąć moje konto, takie jest moje życzenie.

Musicie wiedzieć, że Moonlight jest naprawdę wspaniałą osobą i po prostu jej dziękuję.

PS.: Moonlight znalazła już swoje szczęście.

Edytowano przez KreeoLe
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę podziękować tu wszystkim, którzy odwiedzali dział za czasów, kiedy się nim opiekowałam. To naprawdę wiele dla mnie znaczyło.
Długo nad tym myślałam i niezbyt chciałam to robić, ale stwierdziłam, że tak będzie lepiej i odejdę.
Dział AJ potrzebuje świeżej krwi i nowych pomysłów.
Życzę powodzenia mojemu następcy, jeśli będzie potrzebował rady, zawsze może się do mnie zgłosić.
W miarę możliwości postaram się pomóc.

Wam cukiereczki naprawdę serdecznie dziękuję.

640px-Applejack_crying_%2527so_worried%2


~Moonlight

 

Edytowano przez Moonlight
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ihaaa! Witam was jako nowy Avatar Applejack.

Za pewne ci, którzy kojarzą mnie od jakiegoś już czasu, wiedzą, że jeszcze nie tak dawno byłam avatarem Rainbow Dash. Cóż, może to wydawać się dziwne, że zgłosiłam się do pełnienia funkcji opiekuna w dziale klaczki zupełnie innej, jednakże lubię wyzwania i myślę, że temu też podołam. Tym bardziej, że AJ jest wbrew pozorom bardzo ciekawą i rozbudowaną postacią.
Chcę rozkręcić ten dział, ożywić go i mam nadzieje, że mi się uda. Oczywiście do tego sama jedna nie wystarczę, potrzebni jesteście mi wy, drodzy użytkownicy. Zmian jakie chce dokonać w tym dziale jest całkiem sporo, więc mam cichą nadzieje, że dość szybko znajdę dla siebie regenta.

Co do tego, co już została zrealizowane, przede wszystkim napisałam regulamin działu Applejack, nie jest on długi, ani skomplikowany. Proszę, więc żebyście się z nim zapoznali:
O tutaj!
Założyła również pierwszą, nową zabawę.
Tu jest!

Edytowano przez Cuddly doggy
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ihaa po raz kolejny!

Cóż, przede wszystkim pragnę poinformować o małych zmianach w poddziale z zapytajką AJ. Piszcząc dokładniej powstały dwa nowe tematy:

1. Nowy temat w którym możecie zapytać Applejack

2. I drugi z jej odpowiedziami

Od razu mówię z czego to wynika- któryś z poprzednich opiekunów po porostu usnął temat z odpowiedziami, więc ten trzeba było założyć od początku... A że nie było tematu z odpowiedziami wszystkie stare pytania pozostawały właściwie bez odpowiedzi, trudno mi też było orzec, które pytania stamtąd otrzymały już odpowiedź, a które nie.

 

Idąc dalej: Powstała nowa zabawa powiązana z odcinkiem "Trade Ya". O TUTAJ JEST!

 

Niedługo też powinny pojawić się nowe nagrody do działy- pierwsza za ogólną aktywność w dziale

druga jako nagroda w tej zabawie.

 

Temat z odpowiedziami już został odnaleziony dzięki Airlickowi (hiphiphura).

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Spodziewaliście się mnie tu, cukiereczki? :aj3: Wita was wasz nowy regent AJ. 
 
Chcę wam przedstawić nowe zasady, dotyczące punktowania za aktywność w dziale. 
 
Za udział we wszystkich nowych (i być może także starych) zabawach od teraz będziecie zdobywać punkty, za które w końcu będziecie mogli zdobyć nagrodę za aktywność w dziale. Nie będą to skomplikowane zasady - w prostocie siła. 

 
Najważniejsza rzecz: 10 punktów = odznaka działowa.
 
Za co będziecie mogli zdobyć punkty? Właściwie za wszystko. Dla przykładu, za najciekawsze odpisy w naszej nowej zabawie dostaniecie po punkcie. Możecie otrzymać punkcik za ciekawe pytania w działowej zapytajce. W konkursach, których możecie się wkrótce spodziewać, przewidujemy, oprócz, rzecz jasna, odznak za dany konkurs, 3 punkty za pierwsze, 2 za drugie i 1 za trzecie miejsce. 
 
Do tego, prowadzenie własnej zabawy w naszym dziale zostanie nagrodzone aż pięcioma punktami. 
 
Więc jak widzicie, warto się przyłożyć i zaangażować w życie działu.

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Ekhem.

Panie i Panowie

Jak za pewne wiecie, Airlick zrezygnował z funkcji regenta (jakiś czas temu), cóż, do tej pory nie zgłosił się w zasadzie nikt kto byłby chętny na pełnienie tej funkcji. A przecież Applejack to taka fajna postać. Zachęcam was więc do wysyłania podań do Tarretha (on bardzo lubi dostawać podania).

 

Jako, że mamy promocje zwycięzca otrzyma nie tylko epicki pomarańczowy kolor, a zyska też dobrą, miłą i uprzejmą koleżankę, czyli MNIE!

 

Polecam! Naprawdę warto!

Edytowano przez Doggy in the Fog
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Cześć, kosteczki cukru... :ju1Xa:

Jako iż dziwnym dla mnie trafem (układ planet wobec Słońca i takie tam), zostałem nowym regentem AJ. Nie będę ukrywał, że ten wybór całkowicie mnie zaskoczył. Praktycznie nigdy niczego nie wygrałem, a tu taka heca. Postaram się być dobrym pomocnikiem dla Avatara. Mam nadzieję na udaną i owocną współpracę w celu polepszania działu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam dla was smutną nowinę. Dziś rano wysypał mi się komputer stacjonarny, w związku z tym na czas nieokreślony nie będę mógł w 100% prowadzić dział. To również wielka strata, ponieważ zapisane tam miałem pomysły na dyskusje i zabawy. Tych danych nie ma sposobu na odzyskanie. Przepraszam Was za to.

Avatar AJ

Garin

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Dzisiaj przeprowadziłem małe zmiany w temacie. Doszedłem do wniosku, że oba tematy w Galerii (w szczególności ta poświęcona głównie AJ) przez natłok grafik do wczytania bardzo długo się ładuje. Zamieniłem na zwykłe linki do nich. Nad tym wyżej wymienionym w nawiasie będę musiał jeszcze popracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...