Skocz do zawartości

Serwer Bronies by Siewca13


Siewca YI

Recommended Posts

Um... mam kilka pytań związanych z aktualizacją 1.2. Jak będzie z serwerem? Bo sam serwer chyba nie robi żadnych przeszkód, ale pony mode dla 1.2 jeszcze nie wyszedł... Czy cała mapa jest odkryta, czy znajdzie się teren na którym mogą wygenerować się dżungle? A propos dżungli. Mod na szybkie ścinanie drzew chyba nie zadziała na tych olbrzymach... tak czy nie? Tyle ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Trochę pobawiłem się w 1.2.3 więc odpowiadam.

1.Bukkity i wszelkie mody powinny wyjść szybko jako że jest wsparcie dla moderów, oficjalne mojangowe od tej wersji.

2. Mapa nigdy nie jest odkryta w całości ;P cały czas się generuje ;P, ale co do dżungli, sam nie chciałem rezygnować ze starego save, ale chciałem mieć dżunglę, dlatego postanowiłem udać się gdzieś gdzie nigdy nie dotarłęm. Jednak godzina łażenia, wraz z portalami w piekle i oddalenie się od domku o 14000 bloczków nie spowodowało pojawienia się dźungli, więc aby ją mieć niestety nowa mapa. (Za to znalazłem wyspę grzybową a na niej stado 30 Mooshromowych krówek)

3. Mod powinien działać ale prawdopodobnie będzie ścinał jedną z 4 kolumn, nie całość odrazu.

Teraz moje pytanko.

Jeśli chciałbym grać na serwie, a niekoniecznie chce modyfikować maincrafta modami (nie robie tego, poprostu nie lubię) czy jest możliwość? I tak prawdopodobnie dam upust swojej socjopati i będę kilometr od was się budował, poprostu potrzebuje ludzi żeby ich ignorować (szczególnie w minecrafcie :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mi szczerze ten mod kucykowy średnio się podoba ;P Trzeba mieć wyjątkowe zdolności żeby jakiegoś ładnego skina stworzyć, a że takowych nie mam to noszę gotowy skin Flutters... a miałam gotowy zwykły dla człowieka... eh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra..... Istnieje moja oferta/pytanie. Mam teraz mało czasu jednak gdy ten czas mam to coś mi mówi, że to już nie to samo co wcześniej. Istnieje opcja, która umożliwi porzucenie tego co mamy i wrócenie do starych czasów bez adminow. Tam gdzie wszyscy mają jeden dom. Decyzja należy do was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

I tak oto tematy umarłe zaczynają żyć bo komuś zaczęło się grać po takim czasie. Ajkaramba i co ja mam zrobić -.- . Czasu nie mam... Powiem tak. Kto chce serwer niech piszę, a ja wszystko zrobię, bo gra w 2 - 3 os. Jest debilizmem. Jak będzie dużo to z hostuje jak będzie 1 - 3 szukajcie dalej. ps: nie odświeżone bo nie było ludzi. Zobaczcie datę tematu. Prowadziła się tu ostatnio dyskusja nie wiadomo o czym. Więc nim będziesz podsumował zobacz że ją nie mam czasu i nie no-lifie cały dzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...