Skocz do zawartości

Serwer Bronies by Siewca13


Siewca YI

Recommended Posts

A więc:

Aktualizacja(08:02:2012):

Aby wejść na serwer musicie posiadać mineshafter`a, który umożliwia piratom (AJ AJ kapitanie!) zmieniać skiny, które są potrzebne do moda kucykowego.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=5P3_-M0iVVw

Filmik został niestety nagrany przeze mnie -.- więc nie spodziewajcie się jakichś super warunków. Jedyne co mogę zagwarantować to HD 1080P i przejrzysty poradnik. Niestety głos mam Ekhm...

Zapraszam do wspólnej gry wszystkich bronies, którzy mieli styczność z mc lub chcą mieć i mają czas w weekendy pod wieczór, po południu, aby sobie popykać. Ja osobiście mógłbym być potencjalnym hostem serwa, ponieważ mam niezłego neta 6MB oraz doświadczenie w pluginach, ustawieniach i 1 rok stażu w mc. Osobiście polecam grać przez hamachi:

Usunąłem info zbędne

ID: MC - My little pony Pełne

ID2: MC - My little pony 1 Pełne

ID3: MC - My little pony 2 8 Miejsc wolnych

H: FIM

Status Offline

-Flutteryay

-kubagaw2 (skype:kubagaw21)

-Versalini(skype:versalini)

-Ridio(michalubczyski)

-Neiter

-KubaDMC

-rocker

-Warmen

-FreeFraQ

Dzięki Yargolkowi mamy kanał na ts 3, o który prosiliście.

A więc:

1.Ściągacie ts 3 z neta

2.Klikacje Connect i wpisujecie w addres ip: lolspeak.pl Nick jaki chcecie.

3.Szukacie kanału Minecraft Bronies.

4.Wchodzicie na niego.

Hasło: FIMC

Rozpiska:

Pt: 13-15 | 19-21

Sb: 12-15 | 18-20

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dawno nie grałem w MC, chociaż chętnie bym pograł. Niestety mam słabego neta, czasem laguje i ciężko trochę grać :P No i nie lubię skype'a, a raczej mój net go nie lubi. Preferuje TS :P Btw, nie dałeś linku do tych tekstur, albo ja jestem ślepy -.-
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę wpadał od 26 a potem na ile starczy transferu. Nick w MC Warmen (premium brak, 80zł na to nie wydam, lepiej golda w wocie kupić) i jak będzie TS to będę sobie gadał. Btw. Nie macie jakiś lagów na tym serwerze? Bo jeszcze się nie spotkałem z graniem w MC przez hamaka bez lagów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...