Skocz do zawartości

Serwer Bronies by Siewca13


Siewca YI

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Więc tak. Serwer ts muszę ustalić i proszę szanownego Yargolek`a, aby się ze mną skontaktował na PW, aby ten kanał na ts`ie założyć. Co do premium nie 80zł tylko 46zł allegro. Z spamem, że są lagi na serwie się nie spotkałem tylko ze spamem, że tnie podczas deszczu. Powtarzam tnie, a nie laguje ponieważ to wina, że na kompach macie mało ramu. Serwer on teraz. Nie wiem do kiedy ponieważ dzisiejszy dzień jest dziwny i godziny włączenia są nie wiadome. Wiem, że jak będzie dużo ludzi to serwer będzie stał nawet cały dzień. Jak nie będzie nikogo to wyłączam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Optimine jest do wersji 1.0.0? Grafika na Fast, chmurki wyłączyć, miękkie światła też, performance na max fps, zaawansowane open gl też wyłączyć i render na short. Powinno się nie ciąć. Wyłączyć zbędne programy, procesy, zrobić porządek na kompie. Albo ramu dokupić ^^ A mi się nawet podczas deszczu nie tnie. O i widzę, że mnie dopisałeś, dzięki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga teraz mały wstęp a mianowicie info o jutrzejszym evenciku. Planowałem na dzisiaj, lecz wigilia i mało osób ma czas, a więc. Jutro o godzinie 13 - 17 będzie można pograć na serwerze w mapki escape. Najlepiej by było gdybyście pisali mi na Pw linki z mapkami, których nie przeszliście. Mają być one Adv, Puzzle, Parkour. Co będzie nagrodą ? Nagrody ustalimy po przejściu mapek. Wybiorę najaktywniejszych przechodzeniu pułapek. Za każde przejście jako pierwszy trapa lub rozwiązanie krzyżówki z redstone. Wszystko spunktuje i wybiore zwycięzce. W team speak 3 stworze dział Event. Najlepiej by było gdyby jak największa część osób weszła na niego. Mógłbym interweniować. Oraz moglibyśmy razem pogadać, bo w końcu po to jest team speak :). Przykładową nagrodą mógłby być zezwolenie na zbudowanie jakiejś epickiej budowli gdzie kol wiek (nie dotyczy terenów miasta), lub 3 diamenty, lub możliwość bycia tydzień moderatorem (możliwość organizowania Eventów, banowia, kickowania, teleportowania się. A teraz poza eventem. Tepnij mnie !! tepnij. Z takim spamem uporać się nie mogę, ale muszę coś zrobić. Teleportowanie jest w celach awaryjnych lub w nagrodę jak wyżej. Od dziś nikogo nie teleportuje no chyba, że w drodze wyjątku typu: (nie znalazłem dobrego powodu...). Więc zapraszam na event do zo nq.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh spóźniłem się : / Chyba nawet mam Minecrafta na kompie, chętnie bym się dołączył. I również jestem za TSem, najlepiej w wersji 3.0 (nie obciąża łącza prawie w ogóle, skajpaj nie może się równać). Obawiam się jednak, że jestem zbyt leniwy na budowanie :P Ale jaskinie czy escapy chętnie poprzechodzę w większym gronie, może być śmiesznie ;) Macie jeszcze zamiar pograć coś na tygodniu? W końcu wolne. Bo w sylwka i po nim to raczej mało kto będzie w stanie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To ja mam kilka propozycji, co moglibyśmy zrobić na serwerze :P 1. Dróżki i mosty łączące nasze domki oraz latarnie. 2. Pixel arty mane6 lub innych kucyków? (potrzeba full wełny) 3. Zjeżdżalnie wodną xd Kolejkę do starego domu (już dużo razy to proponowałam). 4. Jakiś wspólny plan... bo ja wiem? Coś dużego/średniego/małego ale przede wszystkim przydatnego. 5. ??? Jak coś macie, to napiszcie swoje ajdije. Myślałam żeby nakręcić filmik xd Jakby ktoś się znał i miał dobry komputer... ale to już taka nieprzemyślana kompletnie idea... A ja wcale na serwerze ostatnio nie byłam, nie paczałam... wiem że sobie chce znaleźć lawę i nakopać obsydianu żeby na górze zrobić biblioteczkę z stołem do zaklęć. I ewentualnie spiżarnię... Ale nie wiem jak tam ten serwer stoi, czy w ogóle będzie i kiedy... takie tam plany na przyszłość ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Co do 1 to miałem dawno w planach, 2 też, 3 wiem, ale trzeba dużo żelaza, 4 myślałem nad jakąś wieżą aniołów czy czymś takim. 5... dużo tego... Co do filmika to można nakręcić, ale nie wiem po co skoro na yt hejt jest spory. Ostatnio mój kanał schejtował pewien anty bronies... YaY ten miesiąc jest taki, że nawet nie mam czasu. A w tygodniu ogólnie. W pon muszę w końcu Soczkowi w PBF`ach odpisać, bo zaniedbałem, a reszta to sprawdzianów i kartkówek ciąg dalszy. Ale w weekend powinien być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli spoko-loko. A co do filmiku to nie chodziło mi o Jutab tylko taki dla forumowiczów, żeby zobaczyli jak się fajnie bawimy ^^ Można by zuploadować na jutubie, ale nie wiem czy można dodać jakiś filmik prywatny czy cuś... w razie czego to na mój kanał nikt nie zagląda *myśli* i tam można wgrać i wstawić na forum. I jakby już coś robić z filmikiem to byśmy skiny musieli mieć, bo tak to łyso -.- Bym brzydko na filmie wypadła w skórce minecraftowej, mam gotową ala Fluttershy w razie co. A dalej nie czytajcie bo to takie moje plany co muszę zrobić :> 1. Podłoga kurde! Bo mam dirtową. 2. Zrobić duuży zapas jedzonka, żebyśmy z głodu tam nie pomarli. I może spiżarnię. 3. Dekoracje I chyba jakieś dodatkowe pokoje. Miałam zamiar udekorować obrazami i może jakieś dodatkowe pokoje. 4. Węgiel mi się kończy... albo znaleźć węgla, albo pobawić się w drwala i drzewkom robić krzywdę. 5. Gdzie ja mam żelazo? O chwila... nie mam! Wypad do jaskinii, lub słodkie oczka do reszty graczy. 6. I tyle starczy :> Może jeszcze wybuch... ekhem, to znaczy rozkopać górkę koło domku. Aha i jeszcze jedno. Siewca, masz może save naszego świata? Chcę sobie potestować jakby to wyglądało np. gdybym zmieniła dach itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...