Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Delfinek Keola

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka fandomowa

Recommended Posts

A wrzucę do tematu klasyka normalnie, chyba pierwszy (a na pewno jeden z pierwszych) z utworów fandomowych w które się wciągnąłem.

Piosenka (jak sam tytuł zresztą wskazuje) o naszym chaosie, zremixowana przez The living tombstone (ale oni wszyscy mają szpetne OC'ki..) Chyba zalicza się do techno, nie znam się na tym za bardzo i mało mnie to interesuje :)

10/10 Co tu kryć? To jeden z najlepszych utworów fandomu.

Mimo że ten utwór to tylko melodia mi sie podoba ze względu na aurę spokoju jaką daje. Aż całe zdenerwowanie nagle znika.

Bardzo przyjemna i spokojna na muzyka. Lubię, od czasu do czasu wejść w takie klimaty. Daję 9/10. Ten utwór bardzo mi się podoba ze względu na wokal i przesłanie jakie niesie. Warto się wsłuchać jak ktoś ogarnia angielski.

Nie przepadam za bardzo za country ale utwór nawet fajny 7/10 A oto kolejny z najlepszych utworów z fandomu. Ten zaś ma nawiązanie do pewnego fanfica

Jakoś nie mogę się przekonać do tej piosenki, nigdy jej nie lubiłem, dlatego dam tylko 3/10 Moja propozycja to pierwszy fandomowy utwór jaki wpadł mi w ucho, czyli She is a pony:

Uwielbiam tą piosenkę. Zawsze gdy ją słysze przychodzi mi do głowy film "Piraci z karaibów" 9/10 A oto chyba jeden z najbardziej znanych utworów WoodenToaster czyli Pinkie Lie

No nie powiem nawet mi się spodobało. Dałbym +1 za obrazek, ale mamy oceniać samą muzykę, więc będzie 8/10. A teraz Omnipony i Equestria in Grey. Chyba nawiązuje tu trochę do Pendulum albo Prodigy, ale to sami oceńcie:

Guest Piter Wan Kenobi

Całkiem niezłe, nie znałem tego. Ale fajnie że poznałem i nie wiem co za bardzo powiedzieć. Dam te 8,5/10.

Ostatnio przyciagnely mnie takie klimaty. Dosc ciekawy utwor. Daje 6-10, brakowalo mi slow.

Spokojna, ale i bardzo smutna, chodz i po czesci nie jest smutna. :celestiahug: -Ja za kazdym razem rycze jak na MLD. Dobry wybor. Dzieki, ale zobaczymy co inni powiedza. :lunahug:

Może nie za dobrze zaśpiewane, ale ta już jest z fandomową muzyką. Utwór bardzo ładny 9/10.

O ten utwór odnalazłem przypadkiem, dla fanów Pikie. Nie przejmujcie się wykonaniem.

Tu z kolei muzyka ujdzie przeciętna, ale nie znoszę jak ktoś zbytnio wyje zamiast śpiewać, zresztą widać że niema co. 4/10

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=eXlCDgTvs0k

Z początku utwór wywarł na mnie spore wrażenie, fajna animacja.

Faktycznie, sama animacja robi duże wrażenie, podziwiam, że mu się chciało robić wszystkie te lalki i glitche od samego początku. :lyra2: Trochę ubogo instrumentalnie i z lekka zapchany kanał, ale oryginalny pomysł i wykonanie, i całkiem niezły remiks. Może tylko trochę za dużo tekstu w krótkim czasie jak dla mnie. :yHRvV: Tak z 6.5, może 7/10 Hehe:

Ten najpiękniejszy fandomowy utwór, z resztą najbardziej poruszający ze wszystkich jakie do tej pory słyszałem, włącznie z twórczością pozafandomową, zaleca się słuchać na maksymalnej głośności. :fluttershy5:

Guest Piter Wan Kenobi

Wow, zgniotło mnie to po prostu. Odpalam to już któryś raz, animacja genialna, muzyka jeszcze bardziej ^^. Nie pozostaje nic innego jak dodanie do ulubionych, like i ocena 10/10 ^^.

Ciekawe połączenie przyznam.

Jak dla mnie, to combo poradziło by sobie lepiej bez Dj MHMa. Połączenie death metalu, czy grindu, nie wiem sam co to jest, z muzyką elektroniczną w takim wydaniu zwyczajnie do mnie nie przemawia. Jeszcze jestem w stanie znieść ten elektroniczny podkład, ale dubstepowej solówki nie. Może jeszcze IBringDaLulz wstrzelił się poza swoją sferę, ale niech tam. Połączenie Mando niebrzmiącego jak Mando z Whatevererem i jego zwierzaczkiem od growlu wyszło całkiem zacnie, no ale osobiście wychodzę z założenia, jak również je praktykuję, że muzykę powinna komponować 1 do trzech supportujących osób, bo się zrobi pier...

um, bałagan. I stopa od perkusji jest kiepsko zmasterowana. Toteż overall 5.5, 6/10

http-~~-//youtu.be/432_SEpetVM

Korg - Winter Wrap Up. Najbardziej energetyczny chiptune jaki w życiu słyszałem! :TaTds:

Czemu takie wideo? No cóż, nieszczęsny usunął swoje konto, i teraz taka spuścizna po nim pozostała. Ale nie mówcie, miło się ogląda. :cGfSS:

Widocznie mało sidów w życiu wysłuchałeś :P

Ok, nie przebija to 'Toilet story 4' no ale to najlepszy kucykowy chiptune jaki słyszałem: 10/10.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Z1mRvgvNJZM

Najnowsza piosenka MandoPony'ego.

Genialna jest ta piosenka. Można zarzucać jej dziwny sens. Można nie lubić teatralnej muzyki, ale każdy chyba przyzna że słowa są wspaniale dobrane. 10/10

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=4xqxXQNob_8

Było już dzisiaj o skakaniu pienkie to teraz wersja Michaela Pallanta.

Przyznam, że sama melodia i już od razu mi się skojarzyło z Pinkie. Więc daje 7/10. Ja sama dodam coś, co niektórzy mogą uważać za nie fandomową muzykę.Ale akurat się na to natknęłam więc uważam, że po części jest związany z serialem.