Skocz do zawartości

Dołącz do piratów! Plądruj siedem mórz!


Spinwide

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Za dużo ich! nie da ahh!*szpony jednej z syren przejechały mu po plecach, szybko odwrócił się sięgając jednocześnie po drugi pistolet i strzelając napastnikowi między oczy, świat wirował...nagle z lewej dostrzegł kolejną syrenę, w ostatniej chwili odskoczył unikając jej szponów które o centymetry minęły jego twarz, szybko wykonał blok szablą doskoczył do syreny i wykonując obrót w prawo odciął jej głowę* czy ktoś się orientuję gdzie jest kapitan!? red na na neptuna! PS. ja już nie wiem co tu się dzieje:discord2:

Link do komentarza

W pewnym momencie dociera do niego, że to głos, którego miał sie wystrzegać. Oprzytomniał, ale syreny otoczyły go z każdej strony. O dziwo nie zabijają, ale zabierają w jakieś dziwne miejsce. - Co robicie?! Dokąd mnie zabieracie?! Jedna z syren odwróciła się w jego stronę i warknęła przeraźliwie. Myśli: "No ładnie... Zachciało mi się skarbów na wyspie syren... Żebym chociaż zginął z honorem... Nie tak to sobie wyobrażałem!"

Link do komentarza

Ald-to już nie moja wina.Każdy pisze co innego,poważnie piszmy po kolei ok? W skrócie jest tak: Red z Alderem bronią się przed syrenami na polanie,Ihnes znikł(gdzie jest zależy od niego) Papuga szuka pomocy na statku gdzie kocica i lisica się bronią wraz z randomowymi majtkami (:ming:) przed syrenami a ja szukam reszty (zaraz dopiszę co dalej tylko poczekajcie)

Link do komentarza

Kapitan szedł dalej w coraz to ciemniejsze gąszcza.Trzymał się za ranę na piersi.Podczas upadku widocznie nabił sie na ostrzejszą gałąź.Odgłosy walki ucichły-co to mogło znaczyć?Wiedział,że pozostało mu tylko jedno. Siadł pod drzewem gdzie liście innych roślin nie zakrywały nieba i zdjął rękawiczkę z prawej ręki odsłaniając stalową protezę.Podwinął rękaw i zgiął sztuczną dłoń w nadgarstku odsłaniając niewielką rurę.Wycelował w niebo i pociągnął za spust.W niebo wystrzeliła małych rozmiarów kula ognia a potworny huk rozległ się na całej wyspie.Teraz siedział i czekał aż znajdzie go jego załoga lub syreny... @Ewi...niech ci będzie...jednak ustalmy że to OSTATNI taki bezsens w tym temacie ok? :rainderp:

Link do komentarza

"Lojalny i... trzeźwy sternik jednego z najpotężniejszych okrętów pirackich w kraju razem z załogą wierną i oddaną pokonał Lewiatana i zdobył wspaniałe skarby. Każdy dostał tyle na ile zasłużył... Tak, tak mogło wyglądać moje życie, a teraz zostanę zabity przez to... coś. Przepraszam was! Załoga Pijanego Pegaza to najlepsza załoga jaką mogłem mieć!" - mówił do siebie w myślach - "Ciekawe czy oni jeszcze żyją..." W tym momencie zobaczył błysk na niebie od pocisku wystrzelonego przez kapitana. - Powodzenia kamraci!

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...