Skocz do zawartości

Dołącz do piratów! Plądruj siedem mórz!


Spinwide

Recommended Posts

(Teleportowałaś się,więc sio :3) Wygląda na to,że zostałam na statku sama.. *Z jej ust posypało się kilka soczystych przekleństw* Gdzie oni do cholery wszyscy zniknęli.. *Zaczęła mruczeć pod nosem ze złością.Z braku zajęć zaczęła ćwiczyć rzucanie nożami do celu.Za każdym razem trafiała,lecz nie miała nic lepszego do roboty.Jednak ciągle zachowywała czujność.*

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

One nie atakują więc my zaatakujemy!*wystrzelił z pistoletu bez dokładniejszego wycelowania, a następnie rzucił się na przeciwnika wymachując szablą na lewo i prawo* gińcie wy oślizgłe gnidy!*ciosy mimo że wyglądały na niedbałe były bardzo dokładne, krótkie acz zabójcze cięcia zbierały swe żniwo, po chwili u stup Aldera leżały trzy martwe syreny* ciekawe...nie atakują...nie bronią się...o co tu chodzi jak pragnę chaosu!

Link do komentarza

(Przepraszam, że nie odpowiadam na czas, ale strasznie mi internet zaczął mulić.) - Red, mam nadzieję, że wiesz co robisz. Psotunia może mieć rację więc lepiej wszyscy zachowajmy ostrożność. - Nie... nie mam zaufania ani do syren ani do tego miejsca.

Link do komentarza

Kapitan sięgnął po swój kordelas,bo równo z wystrzałem Aldera,wszystkie syreny zgodnie zaatakowały. Spin zamachnął się w lewo tnąc jedną z bestii przez gardło,po czym lewą ręką chwycił pistolet i oddał strzał w przeciwnym kierunku zabijając kolejnego potwora.Schował szybko pusty samopał i wziął zamiast niego kolejny.Znów wystrzelił trafiając syrenę między oczy. @Ludzie opisujcie trochę walkę jeśli już walczycie,bo gdy widzę "X sieknął Y odcinając mu głowę " to mi sie niedobrze robi

Link do komentarza

*Słysząc kilka wystrzałów gwałtownie odwróciła głowę w stronę wyspy i zastrzygła uchem* Co do... *Czym prędzej wspięła się na to coś na czym wiszą żagle ale akurat wyleciało jej z głowy jak to się nazywa :rainderp: i spojrzała w stronę wyspy z nadzieją,że uda się jej coś zobaczyć.Gdy nie ujrzała niczego szczególnego znowu zeskoczyła na stół i zaczęła przyglądać się spokojnej wodzie w morzu* (Ha!Kot was będzie uczył,jak się pisze długie posty! :rainderp:)

Link do komentarza

@Esth- bardzo dobrze,miło że choć jedna osoba się stara. Ok jako że większość drugiej grupy olała moje wiadomości do nich (:rainderp:) uznajmy że na statku są obecnie ewi,Estherenn i zwykli majtkowie (chyba że ktoś jeszcze raczy przyjść).Obie dostałyście raczej moje wiadomości i wiecie co robić czyż nie?

Link do komentarza

*Spojrzała na budzącą się Ewi* Ewi!Wstawaj! *Podbiegła do niej i potrząsnęła nią lekko* Kapitan i reszta wyszli na ląd,na poszukiwania,a my zostałyśmy,żeby pilnować statku.Ruszaj leniwy piracki tyłek zabierz się za coś pożytecznego. *Mówiąc to wstała i znowu zaczęła ćwiczyć celność w rzucaniu nożem.*

Link do komentarza

Wszyscy naprzód!-zawołał odcinając głowę syrenie i wskazując przed siebie-Jest ich zbyt wiele! Trzeba się przebić! Kapitan pobiegł przodem,co jakiś czas siekając zastawiającą drogę syrenę.Za sobą słyszał krzyki bojowe biegnących za nim towarzyszy. Mijali tak wielkie,grube drzewa biegnąc wypalonym na trawie szlakiem pozostawiając za sobą jedynie trupy potworów.Było coraz ciemniej więc kapitan zaczynał się coraz to częściej potykać o nierówną ziemię.Wreszcie gdy robił następny krok poczuł,że nie ma już gruntu pod stopami i zjechał z wysokiego pagórka,hacząc co chwilę o korzenie czy kamienie.

Link do komentarza

(EWI!MY WE DWIE JESTEŚMY NA STATKU A TYLKO ONI NA LĄDZIE!) *Ćwicząc celność usłuszała,że ktoś nuci melodię.Spojrzała na wodę i zobaczyła,że to syrena* O nie,spójrz na siebie.Ni to ryba,ni to człowiek..(I kto to mówi :rainderp:) Chyba nie myślisz,że to na mnie podziała? *Rzuciła w syrenę nożem trafiając prosto w oko,na co syrena zareagowała krzykiem i skryła się pod wodę* Sorry,nie kręcą mnie dziewczyny.A już zwłaszcza takie,które śmierdzą śledziem.

Link do komentarza

Aaaaaaaaaa Gdy się zsunęli do wąwozu syreny dalej pędziły za nieproszonymi gośćmi. Uciekajmy * krzyknąwszy* . Musieliśmy biec jak najszybciej potrafiliśmy. Zauważyliśmy polankę wolna od kości . - Pobiegnijmy tam szybko! Gdy wbiegliśmy na polankę syreny przestały nas gonić i tylko syczały na nas . Stworzyły krąg wokoło polanki i obserwowały nas.

Link do komentarza

Ihnes próbując dogonić załogę potyka się prawdopodobnie o kamień i traci orientację. W nerwach nieco zmienił trasę. Wybiega na puste miejsce znajdujące się całkiem niedaleko od towarzyszy jednak ciemność i nerwy nie pozwoliły na skojarzenie faktów. W pewnym momencie słyszy głos syren. Myśląc, że to może załoga wsłuchuje się...

Link do komentarza

Kapitan stracił na chwilę przytomność na wskutek uderzenia twarzą w drzewo.Gdy się obudził jedyne co słyszał to walczących gdzieś daleko towarzyszy i lecącą za nim papugę. Wstał z trudem czując mocny ból w okolicach prawego płuca i kuśtykając ruszył w stronę hałasu.

Link do komentarza

Red z Alderem (chyba bo niby czyta temat ale się nie odzywa) są razem,Ihnesa dopadli,Psotunia jest ze mną. Tak to w skrócie wygląda chyba.Kocica z Lisicą bronią statek bo cała reszta olała (wiecie że macie do dyspozycji randomowych majtków nie?) wiec czeka nas ciężkie zadanie @Red jeszcze nie koniec zabawy nie psuj xD Jeszcze was nie znalazłem @Down- WTH?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...