Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Mnie chciał zabić bo sądził że jestem zdrajcą, że jestem słaby. Na samym końcu proponował bym znów się do niego przyłączył bo zobaczył moją siłę. Odmówiłem bo zdrajcy nigdy się nie wybacza to on zdradził mnie a nie ja jego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cóż chyba mogę ci to opowiedzieć. Orkowie to bardzo inteligentna rasa, która technologią dorównuje nam. Papieru używają do tworzenia zaklęć, gdyż u nich nie ma jednorożców tylko są szamani. Swoje informacje oraz pismo ryją na broniach, którymi walczą. Są tam informacje z ich życia codziennego. I tu mam zadanie dla ciebie. Masz zabić jednego z ich szamanów oraz ich generała. To BARDZO, ale to BARDZO niebezpieczne zadanie, gdyż on może cię przepołowić jednym ciachnięciem nie mówiąc już o jego strażach. A szaman może zamienić cię w żywą pochodnię, więc też uważaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A więc to ty zabiłeś Veritasa? Wiele słyszałem o tej broni i posiadaczu. Obiło mi się o uszy, że ktoś go zabił i się z tego cieszę. Ten zadufany w sobie dupek już dawno powinien gryźć ziemię, lecz wracając do twojego zadania. Na twoje szczęście orkowie rozbili mały obóz, w którym stacjonuje jeden z tych generałów. Każdy generał otoczony jest kilkoma szamanami oraz tuzinami orków zwykłych więc uważaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ciekawe, wygląda na to że już wtedy utracił swój honor. Tak właściwie mam do ciebie pewne pytanie. Czy z odpowiednich materiałów oraz źródła mocy możliwe byłoby stworzyć coś takiego jak mechaniczne oko? Czytałem kiedyś o czymś takim w swojej ulubionej książce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...