Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Dark był czarnym magiem na służbie Nightmare Moon, lecz jego arcymistrz go zdradził i wydał. Teraz zbiera orkowy szmelc i płaci za to. Te świry przy siedzący przy drzwiach - wskazał kopytkiem grupkę 5 kucyków, które popijały ryżówkę. - są byłymi najemnikami. Kolis i Ball byli kiedyś łowcami smoków, a ich dom cały jest w tym bardzo cennym truchle. Dust był najlepszym kowalem gwardii i do teraz się tym zajmuje sprzedając tutaj broń i zbroje, więc możesz do niego zajrzeć. Snow bawił się w przemytnictwo, lecz tylko on przeżył z jego załogi. Zostali jeszcze Buster i Sylvio, którzy są łowcami orków i często idą trochę wybyć tych owłosionych troglodytów, którzy nadal przybywają. Przynajmniej nie nudzimy się tu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zawsze coś się dzieje. Zazwyczaj drobne bójki, lecz czasem jakiś ork wpadnie, a wtedy jest zabawie. Ci cholerni troglodyci czasem wchodzą do miast i sprawdzają budynki. Ostatni ork, który tu był wisi teraz nad drzwiami - wskazał kopytkiem głowę orka nad wejściem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-To wiem. Szacunek to rzecz rzadka ale cenna. Poza tym nie martw się, mój sztylet zapozna się z nimi tylko jeśli będzie tego wymagała sytuacja. Nie jestem typem który zabija z małych powodów- powiedziałem biorąc następny łyk swojego napitku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Domyślam się. Chyba trafiłem w dziesiątkę szukając miejsca na nowe życie. Tak swoją drogą boleję tylko nad stratą oka. Trudno mieć jedno oko jeśli jest się kimś dla kogo kuszą, łuk lub proca to druga kochanka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...