Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Cóż o sobie mogę powiedzieć tylko tyle, iż byłam w tej samej gildii złodziei co nasza pani burmistrz. Jeśli chodzi o mieszkańców to idź raczej do baru, karczmy czy tam pubu. To i tak to samo jest, a barman wie dużo o wszystkich mieszkańcach. Praktycznie każdego wieczora całe miasto się tam zbiera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-To już wiem gdzie będę wieczorem. Cóż miło było mi cię poznać Tree. Do zobaczenia.

Wyszłem ze sklepu po czym udałem się ponownie w stronę domu. Miałem zamiar schować swoje zakupy do kuchni i zjeść jedno z jabłek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedłeś do domu, otworzyłeś drzwi kluczem i wszedłeś. Tą czynność będziesz powtarzał jeszcze wiele, wiele razy na drodze swojego nowego życia.

Udałeś się do kuchni i zacząłeś chować zakupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadłeś jabłko po czym udałeś się do salonu na górę i tam w spokoju mogłeś usiąść na fotelu i zacząć czytać.

***

Godziny mijały, a słońce się już chowało dając wstać księżycowi, a ty miałeś ochotę poznać mieszkańców, którzy w tych godzinach prawdo podobnie udają się do baru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku było dość elegancko. Porządne drewniane stoły i ławki, kominki, lada i barman oraz dość pokaźna ilość trunków, które miał do zaoferowania. Jeśli chodzi o kuce znajdujące się tam to robiły to co robiły. Grały w karty, piły ile głowa wytrzyma, organizowały walki oraz hazard, na którym można było zbić lub stracić fortunkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nowych to ja zjadam na śniadanie - odpowiedział kucyk barman. Był on białym jednorożcem z czarną grzywą. Po jego rogu nie było nawet śladu, gdyż widocznie został odcięty. - Cydr, Whiskie, Ryżówka? Mamy wszystko więc zamawiaj - dodał już spokojniejszym głosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cóż straciłem go gdy dostałem zlecenie na Celestie. Byłem najlepszy w swoim fachu i wszyscy do mnie gnali gdy mieli nie lada problem. Jakiś rok temu niejaki Veritas dał mi zlecenia na tą białą "owieczkę", a płacił tyle, że mógłbym kupić ten jej pałac i dużo mi jeszcze by zostało. Gdy publicznie wznosiła słońce miałem jej strzelić z kuszy w głowę, a ona nawet się nie zorientowała, lecz mój wspólnik odciął mi róg mieczem i zawołał straże. Zdążyłem jednak zrównać jego głowę z podłożem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Veritas? Hehehe... o rany... widzę że mieliśmy wspólnego znajomego. Cóż ja byłem sługą Veritasa ale postanowił mnie zabić... niestety to ja zabiłem jego. Niestety jak widzisz straciłem przez to skrzydła i oko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...