Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nadal się w niego wpatrywałem zaczołem być ciekawy jak dokładnie wzmacnia on właściciela, czy jedna dusza to jedno życie czy im więcej dusz tym więcej właściciel ma siły i wytrzymałości... tam mało wiedziałem o tym ostrzu że można powiedzieć prawie nic tylko tyle że zbiera dusze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszłem po czym dokładnie pokazałem mu Pożeracza

-Jak wiesz Veritas przegrał ze mną walkę, można powiedzieć że już wtedy był martwy, powiedział bym zaopiekował się jego bronią ale jest pewien problem. Nie wiem jak go używać jedyne co umiem nim robić to walczyć ale nie znam jego mocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cóż to oznacza, że masz silną wolę i nie dasz się manipulować. Broń ta kiedyś należała do mistrza twojego mistrza. Był on największym wojownikiem w całej Equestrii i tylko on wiedział jak posługiwać się tą bronią. Był on dumny i honorowy, lecz broń ta i jemu wyssała duszę zmieniając go w bezdusznego wojownika, który stworzył zakon rycerzy śmierci. Veritas był wtedy jeszcze młody i również rozpierała go duma i chcąc uchronić swego mistrza przed sobą samym postanowił wyzwać go na pojedynek. Walczyli długo, lecz w końcu udało się Veritasowi pokonać go i wyzwolić spod klątwy. Teraz to on stał się posiadaczem Pożeracza dusz i latami ćwiczył siłę umysłu oraz woli aby nie powtórzyło się to co stało się jego mistrzowi. I tak właśnie przez te tysiące lat służyła mu ta broń chowając w niej teraz może i kilkaset tysięcy dusz. Sprawiają one, że ostrze nie może się zniszczyć. Były one też walutą oraz dumą rycerzy śmierci. Im więcej miałeś dusz tym byłeś potężniejszy bo odebrałeś więcej żyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Mówisz że Veritas wyzwał swojego mistrza na pojedynek, dzięki temu uwolnił go i sam miał Pożeracz. Wygląda na to że historia się powtórzyła tyle że teraz ja byłem na miejscu Veritasa. Czyli można powiedzieć że więcej istot zabiję tym sztyletem to silniejszy się stanie? A co dokładnie stało się z duszą Veritasa kiedy sam przebił swoje serce Pożeraczem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...