Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Przynajmniej będę wiedział że nie wrócisz do tego świata by ponownie krzywdzić innych... ale nie walczę dla siebie, walczę dla wszystkich: za Hammera, za Celestie i Lunę, za Equestię, za każdego kto ucierpiał przez ciebie być może nawet za twojego brata Ignisa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie ale sądząc po twojej walce z nim sądzę że chętnie też by cie zabił. Ale poszuka go się po tym jak upewnię się że na pewno nie żyjesz. Ale po co gadać o nim. Pora ustalić kto opuści to miejsce żywy

Szybko schowałem jeden sztylet i strzeliłem z kuszy po czym ponownie zamieniłem ją na sztylet. Zacząłem biec i skakać po drzewach by unikać ziemi z której mogły wyskoczyć kolce Veritasa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jest to pocałunek śmierci. A teraz spotkamy się w twoim umyśle - po tych słowach ciemność zawładnęła twoim widokiem.

***

Pojawiłeś się na ceglanym moście prowadzącym do jakiegoś pomieszczenia. Dookoła była ciemność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wszedłeś do pomieszczenia zasunęły się za sobą drzwi. Zauważyłeś 6 kamiennych posągów w kształcie kucy wysyłające promienie magii w stronę alicorna, który stał na pentagramie. Po chwili pojawiło się kilka szkieletów, które zaatakowały cię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze szkieletami uwinąłeś się szybko. Po ich zniszczeniu z piedestałów zeskoczyły dwa posągi, które powolnie ruszyły w twoją stronę. Na środku również zaczęły odbijać się kule energii, które prawdo podobnie miały niszczyć te kuce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz ostatni zniszczyłeś posągi po czym pentagram obniżył się. Zniszczyłeś główne źródła mocy Veritasa przez co musiał wyciągnąć swój sztylet. Był on falowany o kolorze zielono-zółtym, a nim było coś napisane czego nie mogłeś odczytać.

- Cóż to pewnie mój koniec, lecz nie poddam się tak łatwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...