Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Było tobie trochę ciężko, lecz po kilku próbach udało ci się jedynie. Twilight słysząc jakieś dźwięki natychmiast odwróciła się w twoją stronę zamykając przy tym książkę okładką do dołu po czym wstała i ruszyła w twoją stronę.

- Dzięki niech będą Celestii. Nareszcie się obudziłeś - powiedziała ściskając cię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jak dla mnie już można ją stracić...-ponownie sie położyłem- Veritas został wskrzeszony i wygląda na to że jest jeszcze potężniejszy. Zawiodłem.... Ten wilk nie ma już sił by kąsać. Jedyne co udało mi się zrobić to... zabić Somade

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie zabił jej na prawdę, to wszystko był podstęp. Użył na nią zaklęcia... A ja głupi schowałem jego róg w jej grobie. Ale teraz mam pewność że nie żyje... zabiłem ją sam... to była moja ostatnia ofiara... ten myśliwy nic już nie upoluje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Pamiętasz co ci mówiłem... moja miłość jest na wieki... mimo że Somada chciała mnie zabić... nadal ją kocham... mimo że to ja ją zabiłem nadaj żywię do niej uczuciem... ta miłość mnie wyniszcza... od środka... niczym trucizna... tak samo wyniszczyła mnie walka... nie mam już sił na walkę. A skoro nie mam sił na walkę jestem bezużyteczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-I tu pojawia się moja prośba. Puki jest nieprzytomna... usuń jej pamięć. Wszystko co jest ze mną związane. Żeby myślała że nigdy się nie spotkaliśmy. Nie chce żeby wyniszczyła ją niespełniona miłość i rządzą walki. Nie chce by ta stała się taka jak ja. Po prostu nie mogę sobie wyobrazić tego że wojna bierze swoją kolejną ofiarę jaką jest Applejack. Ona nie może oddać się wojnie którą ja zacząłem... po prostu... nie może

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...