Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Ktoś z nas musiał polec i niestety jesteś to ty.

Wskazywałem na niego sztyletami, patrzyłem na niego nie z nienawiścią lecz ze spokojem.

-Wygląda na to że tu kończy się twoja historia Veritasie. Jesteś gotów na śmierć? Jakieś ostatnie życzenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyryte były na nim słowa "Pożeracz Dusz". Broń lekko pobłyskiwała i była w bardzo dobrym stanie. Broń prawdo podobnie była zaklęta i chyba bez powodu nie została tak nazwana. Materiał nie przypominał metalu i żelaza, a była to bardzo ostra broń, która nawet dotykiem mogłaby przeciąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westchnąłem, nie wiedziałem czy brać ze sobą ciało Veritasa. W końcu powiedział że to mój umysł. Zastanawiałem się. Gdyby to naprawdę był mój umysł to byłby doskonałym miejscem na ukrycie jego ciała ale nie wiedziałem czy nie przejąłby nade mną kontroli. Zacząłem się nad tym zastanawiać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Veritasz użył jakiegoś czaru który ponoć przeniósł nas do mojego umysłu. Musiałem walczyć ze szkieletami i 6 kamienymi posągami by go dopaść. Kiedy w końcu skrzyżowałem z nim sztylety walka trochę trwała ale znalazłem dobrą okazje i uszkodziłem mu tylne nogi. Był na mojej łasce. Ostatnie co chciał to bym zaopiekował się jego orężem po czym wbił go sobie w brzuch. Ten oręż to ten sztylet

Wyciągnąłem Pożeracza dusz i pokazałem go Celesti

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wygląda na to że tylko tyle mogłem dla niego zrobić. Przypomnieć mu co to honor by mógł zginąć honorową śmiercią. Chyba już nie powróci do tego świata skoro zabił się tym sztyletem, prawda? Właściwie, wiesz może jak on działa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...