Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

Ruszyliście bez słowa do Canterlotu. Twilight milczała przez ten cały czas

***

Po jakimś czasie dotarliście na miejsce. Weszliście przez bramę miasta gdy jeden ze strażników was zatrzymał.

- Mam wiadomość od księżniczki Celesti. Panna Applejack się obudziła.

- Naprawdę? - powiedziała Twilight z wytchnieniem.

- Tak to prawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zacząłem pisać list. Trochę mi to zajęło ale w końcu skończyłem. Owinąłem sztylet AJ tym listem po czym dałem sztylet i list Twilight.

-Mogę cie o coś prosić? Daj ten sztylet i list AJ dopiero jak jej wszystko wyjaśnisz dobrze? Ja muszę iść teraz do Celesti.

Po chwili poszłem do królewskiego zamku

Droga Applejack

Kiedy będziesz to czytać ja już nie będę ani w Canterlocie ani w Ponyville. Zakładam że Twilight wszystko ci już powiedziała. Muszę wyjechać, udało mi się uwolnić siebie od wojny ale teraz muszę zacząć nowe życie. Pamiętaj jedno: "Jeśli coś kochasz puść to wolno, jeśli wróci jest twoje jeśli nie to nigdy nie było twoje". Być może kiedyś wrócę. Wrócę w pełni odiziolowany od wojny ale do tego czasu mam do ciebie prośbę. Nie stań się taka jak ja. Mimo że już jestem wolny od wojny to ona mnie wyniszczyła, zadbaj by ciebie nie wyniszczała. Zdradzę ci mały sekret. W następną Galę Galopu szukaj mnie w ogrodach. A do tego czasu żegnaj Applejack.

Heaven... dawniej Arrow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Dobra ale jako MG muszę znać treść tego listu bo inaczej nie będę mógł zrobić odpowiedniej do tego akcji >

- Oczywiście - powiedziała zabierając rzeczy, wkładając je do torby po czym ruszając w stronę szpitala. Ty natomiast udałeś się w stronę pałacu.

***

Po chwili byłeś już przed wejściem do sali tronowej. Strażnicy przy bramie wpuścili cię bez najmniejszych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem do Sali tronowej.

-Witaj ponownie księżniczko Celestio. Veritas został pogrzebany oby jego ciało zaznało spokoju. Zaś ciała żołnierzy spalono z godnością... teraz jestem wolny. Chciałbym ci służyć Celestio ale najpierw chciałbym trochę odpocząć... zamieszkać gdzieś gdzie będzie spokój. Muszę wyjechać ale powrócę. Czy dobrze pamiętam? Gala Galopu jest za 4 miesiące?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jeszcze nie wiem gdzie się udam ale wiec jedno Celestio. Spodziewaj się mnie na Gali. Żegnaj księżniczko- powiedziałem z lekkim uśmiechem po czym wyszłem z sali tronowej

Postanowiłem udać się na stację i wsiąść w pierwszy lepszy pociąg który jechał gdzie indziej niż Ponyville. Było mi to obojętne czy jechał do Fillydelpi, Manehattan, Trotingam czy do Crystal Empire, po prosu chciałem gdzieś zacząć nowe życie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodząc z sali tronowej przechodziłeś przez dwa rzędy strażników, którzy salutowali gdy koło nich przechodziłeś. To się nazywa Respect.

***

Po chwili dotarłeś do stacji i stanąłeś przed kasą biletową.

- Dokąd pan się wybiera? - zapytał podnosząc wzrok z gazety, którą czytał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dziękuje.-Usiadłem na ławce i popatrzyłem na zegarek. Miałem nadzieje że nagle nie przybiegnie tu AJ. Musiałem po prostu odpocząć od wszystkiego.

< Dużymi literami pisze GERMANEIGH... to niby inne państwo a stolicą jego jest Marelin który jest oznaczony gwiazdką, spójrz lekko na prawo a zobaczysz Derpyshire>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>

Wpadłem na pomysł gdzie mogłem się przespać. Wyszedłem z Canterlotu i udałem się do starej kryjówki Łowców w której byłem z Somadą i Hammerem. O ile dobrze pamiętałem dojście do niej zajmowało od jednej do dwóch godzin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...