Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

-Pomyśl przez chwile. To trudny wybór ale spójrz na nią. Spójrz jak wygląda odkąd mnie poznała. A co sie stanie jeśli pójdzie dalej? Co jeśli pójdzie na wojnę... i nie wróci? Nie wróci bo zginęła od śmiertelnego ciosu swojego przeciwnika. Wtedy wszyscy poczują jej stratę. Jej rodzina, jej przyjaciele nawet ty. Wiem że stoisz przed trudnym wyborem. Czy usunąć jej pamięć i żyć ze świadomością że usunęło się pamięć najlepszej przyjaciółce czy też mieć nadzieje że tej nie pochłonie wojna co będzie skutkować że kiedyś z niej powróci ale w drewnianej skrzyni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Spójrz na mnie... ja już jestem spisany na straty. Nie będę już miał szansy na normalne życie ale ona... ona może jeszcze tą szansę mieć. Wiem że księżniczka jej potrzebuje ale nie może iść na wojnę która nie jest jej celem. To moja wojna, moja i Veritasa. Ale niestety... Veritas wygrał dla mnie tą wojnę. Nie mam już sił by walczyć, nie mam sił by się bronić... trucizna jaką jest wojna pożarła mnie całego... i psychicznie i fizycznie. Bez oka nie ujrzę już pełnego zachodu słońca, nigdy już nie będę miał tej samej 100% celności co kiedyś... Bez skrzydła... nie wzbije się już w powietrze... nigdy już nie poczuję wiatru który próbuje mnie spowolnić lecz on i tak zawodzi... Pegaz bez skrzydła jest jak jednorożec bez rogu... niczym...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Może i twoim przeznaczeniem jest walka, lecz nie zapominaj, że jesteś tylko kucykiem. Masz sumienie, czujesz uczucia i masz też przyjaciół, którzy cię nie opuszczą. Nie możesz się teraz poddać bo zbyt daleko zaszedłeś w swojej drodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie widzisz czym jestem? Jestem wrakiem. Wrakiem który nadal chce płynąć ale to już nie ma sensu. Nie mam już nawet motywacji... mam wrażenie że Somada nigdy mnie nie kochała... to wbiło mi nóż prosto w serce.

Wstałem ponownie z łóżka i zacząłem chodzić po pokoju

-Gdybym tylko był jak nowy... bez ran... z okiem i skrzydłem... mógłbym nadal walczyć ale teraz jedyne do czego się nadaje to tania siła robocza... czyli niewolnik... lub sługa- popatrzyłem w podłogę a z mojego oka wydobyła się łza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Może i nie jesteś tak sprawny jak kiedyś, lecz masz uczucia. Gdybyś był bez uczuciową maszyną do zabijania to nie byłoby ci szkoda Applejack lub Somady. Twoje łzy świadczą tylko o twoim smutku i wewnętrznym bólu, który się zrodził po zabiciu osoby którą kochałeś. Teraz pewnie wiesz jak czułe się Applejack gdy dowiadujesz się, że osoba, na której ci zależało ciebie nie kocha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Myślisz że nie domyślam się co czuje? Wiem to bardzo dobrze. Lecz nie dopuszczam do niej swojej miłości by ją chronić. Skoro mnie kocha to pójdzie za mną w ogień, skoro pójdzie za mną w ogień może zginąć razem ze mną, a skoro zginie to świat wyleje wiele łez ale po mnie nie wyleje żadnej. Wiesz jak ponoć wygląda zamaskowany lisz? Ma skórę, ma oczy, ma futro i grzywę oraz ogon. Wydaje się że żyje ale tak naprawdę jest martwy. Martwy wewnątrz... taki teraz ja jestem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Żyjesz i dobrze o tym wiesz. Gdybyś nie żył nie miałbyś uczuć, skrupułów oraz innych cech kucyka. Zasłaniasz się swoją przeszłością, a trzeba myśleć o teraźniejszości. Rozumiem, że wojna to większość twojego życia, lecz pamiętaj aby kierować się sercem, a nie bólem i nienawiścią. Tak samo było z księżniczką Luną. Była na księżycu 1000 lat i gromadziła przez ten czas nienawiść do swojej siostry, lecz zmieniła się. Jej zła postać została zniszczona przez przyjaźń. Przyjaźń, której tobie brakuje, a my chcemy ci ją dać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To świadczy o twojej nieufności wobec innych kucyków. Ja ci ufam, Applejack ci ufa i nawet księżniczka. Potrzebujemy cię nie tylko ze względu na Vertisa, lecz też jako przyjaciela i wsparcie, które cały czas nam dajesz. Do tej pory pokazywałeś, że nawet ze względu na rany ty się nie poddajesz i próbujesz wykonać swój cel. Ale dzisiaj nagle chcesz się poddać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Bo miałem motywacje. Jakaś cząstka mnie mówiła mi "NIE, NIE POZWOLĘ CI SIĘ PODDAĆ!!! MUSISZ IŚĆ DALEJ! MUSISZ SKOŃCZYĆ TĄ PODRÓŻ!" lecz ten głos już zamilkł w jego miejscu słyszę "Już nie ma nadziei... to koniec... zawiodłeś... przegrałeś tą walkę...nic już nie możesz zrobić"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Sądzisz że o tym nie wiem? Sądzisz że nie wiem że ją to za boli? SPÓJRZ NA MNIE! Nie mam sił nawet żeby cie walnąć za te twoja kazania! Ledwo nawet chodzę a ty mówisz że mam jeszcze szanse walczyć? Nie rozśmieszaj mnie

(Masz tu coś dla śmiechu :rainderp: )

-Dziękuje bardzo, do zobaczenia w zaświatach- Arrow łapie najbliższą ostrą rzecz podrzyna nią sobie gardło. Krew jaka się wylała opryskała wszyskto co miała na drodze a Arrow leży martwy na podłodze w kałuży krwi. Po chwili budzi sie Applejack i obraz jaki zobaczyła był dla niem największym koszmarem przez co mocno ucierpiała jej psychika

Dwa tygodnie po incydencie w szpitalu Applejack stałą się wrakiem a Veritas ruszył na Canterlot. Celestia i Luna nie miały szans z potężnym władcą. Jedyną nadzieją były Elementy Harmoni ale nic to nie dało gdyż zabrakło Elementu Prawdy... Applejack.

A wiec sie stało. Veritas ponownie opanował Equestrie, pokonał wszystkich którzy stali mu na drodze do władzy: Swojego brata Ignisa, Księżniczki oraz Arrowa. Equestria stała się teraz mrocznym miejscem pod władzą pana śmierci i mroku... a nie długo stanie się taki cały świat.

< podkład muzyczny :rainderp: >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>

-Byłem Twilight! BYŁEM! Przestałem nim być po tym jak stałem się Łowcą. Mówić żebym przestał walczyć to jest tak samo jak ja bym powiedział żebyś już nigdy nie czarowała! Walka jest w moich żyłach lecz nie mam już na nią sił! Nie mam już szans nawet w walce z małym psem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...