Skocz do zawartości

Znaczki Inkie i Blinkie


RedSky

Recommended Posts

Gdy widzieliśmy Inkie & Blinkie to nie miały jeszcze CM. Jak myślicie, co okazało się ich talentem?


Strzelam, że jedna z nich przejmie rodzinny biznes i jej znaczek jest związany z kamieniami. Prosty znaczek w kształcie głazu. Druga mogła robić cokolwiek. Rodziny wiejskie jednak często chcą dla swoich dzieci wyjątkowo dobrego wykształcenia, bo wolą nie zaciągać ich do pracy na farmie. Inkie/Blinkie może być teraz w Canterlocie pracować na dworze królewskim jako np. ekspert od spraw ekonomii. Pasowałoby to do kogoś kto spędził dzieciństwo na sprzedawaniu i hodowaniu kamieni. CM to byłaby lista z odznaczonymi produktami, lub wykresy wzrostowe.
Link do komentarza

Tak to już jest jak nie ma kanonu w jakiejś kwestii... trzeba improwizować :P Ktoś, kto chce narysować dorosłą Inkie, ze swoim znaczkiem, musi coś wymyślić, bo wzorować się na kanonie nie może! Chociaż biorąc pod uwagę popularność tych przytoczonych przeze mnie wersji, ów artysta może się nimi posłużyć, a to nic innego jak wzorowanie się na fanonie. Cóż, może to nie to samo, co kanon, ale jak się nie ma co się lubi... ;]

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Bellamino... sądzę, że należałoby zaaktualizować fakty. Wcale nie trzeba się zbytnio męczyć. Przerzuciłem parę stron i odnalazłem min. dosyć szeroko rozprzestrzeniony CM Inkie. Daję jeden przykład, co by strony nie zaśmiecać...

Dołączona grafika

Moim zdaniem pasuje nawet bardziej niż tamten. :derp2:

Link do komentarza

Czy ja wiem, czy pasuje... do imienia pewnie tak, a czy do reszty ciężko orzec, za mało Inkie w serialu... A jeśli chodzi o alternatywne CM-y, to można je znaleźć od czasu do czasu, ale jest ich zdecydowanie mniej od fanonowych wersji symboli ich talentów ;] Od Inkie to jeszcze widziałem grudkę złota, czarne złamane serce i notes z nutami ^^

wet_mane_inkie_pie_by_ask_inkie-d4peiky.png

160491+-+artist+madmax+Chel+cosplay+Inkie_pie+the_road_to_el_dorado+update.png

inkie__s_cutie_mark__vector__by_tomw20-d5bzjyz.png
Link do komentarza
  • 5 months later...
  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...