Skocz do zawartości

Ponymeet Biała podlaska


Nightsinger

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 409
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To widzimy się na meecie .

A tak btw to wiesz czemu BoA nie przyszła mi pomóc z plakatami , wczoraj o 11 20 ? Był Anaid i jego gimbaza ale ona nie przyszła .

Podobno o 11 łóżko zaczęło do niej mówić, a później leciał na jej ulubionym koreańskim kanale jakich jej także ulubiony serial i też do niej mówił. xD

Tak więc do zobaczenia! :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, generalnie to możesz jak będziesz miał czas, porozwieszać coś w pobliżach liceów, techników (platerka, kraszak, stach, ekonom, itd.), nie tylko gimnazjów, wtedy może przyszłyby jakieś osoby właśnie wiekowo w okolicach 18 itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESH3R - w Careffourze były to napewno. Nie wiem czy nadal są. Ale generalnie tam przed świętami to już w ogóle poniaczy na masę było. Po świętach też jeszcze coś zostało, może i nadal są, bo w końcu tam zawsze są jakieś zabawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję temu kto powiesił ogłoszenie w Mickiewiczu, potem bym miał wyrzuty, że mnie nie było. :)

To trochę dzięki mnie, bo poprosiłam ESTH3R'a (czy jak tam się pisze jego nick) żeby w Mickiewiczu powiesił :fluttershy5:


ESH3R - w Careffourze były to napewno. Nie wiem czy nadal są. Ale generalnie tam przed świętami to już w ogóle poniaczy na masę było. Po świętach też jeszcze coś zostało, może i nadal są, bo w końcu tam zawsze są jakieś zabawki.

Ja widziałam w sklepie zabawkowym niedaleko Mickiewicza, ale już nie ma, są blind bagi Littlest Pet shop

PS: widziałam kolorowankę Applejack z oczami ustawionymi tak, że wyglądała jak nieocenzurowana Derpy o-o :derp5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga , Uwaga mam wielką prośbę , nie jestem w stanie sam obskoczyć całej Białej z tymi plakatami więc dobrze by było gdybyście wydrukowali z 5-6 plakatów i rozwiesili w swojej okolicy w miarę możliwości .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z babeczkami tak ? hmm ... czy to tasak ? a może nóż rzeźnicki ? a może krzesło ze skórzanymi pasami ?

no wiecie babeczki , Cupcakes ... eh ja chyba jestem bardziej chory niż mi się wydawało , o ile to w ogóle możliwe ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z babeczkami tak ? hmm ... czy to tasak ? a może nóż rzeźnicki ? a może krzesło ze skórzanymi pasami ?

no wiecie babeczki , Cupcakes ... eh ja chyba jestem bardziej chory niż mi się wydawało , o ile to w ogóle możliwe ...

Nie jesteś sam, ja jestem trochę bardziej ponad normę walnięta. BoA potwierdzi :)

:pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...