Skocz do zawartości

Ponymeet Biała podlaska


Nightsinger

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 409
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moja propozycja organizacji:

11:30-12:00 spotkanie przy Ignacym na Placu Wolności;

12:00 przejście do Gdzieś;

12:15-13:30 oglądanie Serialu;

13:30-do bólu pieczenie(powiedzmy) babeczek, rysowanie, Fighting is Magic(Brać pady USB kto ma) ect.

Co o tym myślicie, zgłaszać swoje propozycje. komentować, w końcu to jest forum a ja Alfą i Omegą nie jestem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię, ogarnę na dniach w których godzinach możemy w tym Piaście być i mieć dostęp do rzutnika i ściany gdzie to można wyświetlić. A reszta programu spoko, w międzyczasie proponuję wypad do Biedronki i na koniec wspólne piwo albo cuś <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem ściągnąłem kolejną duszyczkę do nas:raritybelle:

Good indeed, the more the merrier :pinkie:

Ja mówię' date=' ogarnę na dniach w których godzinach możemy w tym Piaście być i mieć dostęp do rzutnika i ściany gdzie to można wyświetlić. A reszta programu spoko, w międzyczasie proponuję wypad do Biedronki i na koniec wspólne piwo albo cuś <3 [/quote'] a mnie kto do domu odwiezie, i poza tym projektorek o którym mowa ma wyjście HDMI bo ja niestety dysponuję tylko sprzętem z tym wyjsciem:flutterblush:

:edit: jeżeli nie to ja może pogadam i z pracy wezme.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nawet nie wiem ;_; Jakbyś pogadał i się zorientował czy możesz z pracy wziąć to chyba by było dobrze. Bo ja nawet teraz nie mam jak zapytać o ten projektor .

Uh, a co do odwożenia, no tak, ja to mogę na piechotę leźć, lub po kogoś wydzwaniać xd Albo stopem jechać! O, Tobie polecam stopa XDDDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ BoA

Zapewne

@Anaid

A co to za człek ?

Ja tez ostatnio zbronifikowałem kumpla , jest początkujący ale myślę że się odnajdzie , jest radosnym nieogarem więc nie będzie odstawał od towarzystwa .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania w Macu to nie wiem, wątpię, wiecie, Wielka Sobota i te sprawy. Ale może na trochę jakoś wcześniej. Nie wiem zresztą XD

Nieśmiałość? Muahahaha, jakieś 2 lata temu to nawet bym się nie wybrała gdziekolwiek, bo się bałam odezwać do kogokolwiek i zbliżyć na odległość mniejszą niż 2 metry ;_; XD Także tego, rozkręcicie się! XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, lato to to nie jest. Ale ja się hartuję, zarówno wczoraj jak i przedwczoraj po ok 2 h na dworze pod kościołem <3 Dziś czeka mnie to samo xD

A co do soboty 6, to raczej będę w Nałęczowie, więc nope.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...