Skocz do zawartości

Ponymeet Biała podlaska


Nightsinger

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 409
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meet się nieźle rozwiną , szczerze mówiąc nie spodziewałem się że zbierzemy aż tyle osób .

a tak btw masz AoE III ? ( w profilu napisałaś że lubisz grać w strategie typu age of empires )

jeżeli masz , możemy zagrać .

EDIT 1 : co do nagrody w konkursie to stawiam na mięsne babeczki , chociaż tasak też byłby niezły .

I jeszcze jedna rzecz , BoA czytałaś Cupcakes ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wiedzieć o co chodzi z mięsnymi babeczkami to przeczytaj Cupcakes , ale ja nie polecam , doszedłem do 3 strony i przestałem bo żołądek mi się wywracał na lewą stronę .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, Cupcakes czytałam ^^

Mam nadzieję tylko, że jeśli na ponymeecie pojawią się babeczki, będą zawierały sam cukier i sztuczne barwniki (oprócz zawartości tej lepkiej masy, z której tworzy się ciasto) wyłączając możliwość jakichkolwiek mięsnych wyrobów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałam, bo kolega nie chciał, żebym zwymiotowała swoje wszystkie posiłki w ciągu dnia (a i tak jestem wystarczająco chuda) i mam słabe nerwy, więc nie mogłabym spać po nocach :flutterblush:

Widziałam jedynie fan arty i coś tam bronies pisali, więc wiem o czym to jest, ale wolę tego nie czytać :9QuUw:

A słyszałeś o Luna Game?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no, to w końcu dość sporo nas pewnie będzie XD Ale to fajnie~ Zawsze nowi znajomi ^^ Chociaż ja ostrzegam, że ze mną ostatnio ciężko idzie wytrzymać bo mi się coś z mózgiem robi.. xD

A co do tego fika, to ja tam wiem o czym to, ale czytać mi się nie chce. Nie jarają mnie takie drastyczne rzeczy w wykonaniu kucyków. Ogólnie mogę takie sceny spokojnie czytać, ale łączenie tego z MLP to nie dla mnie XD

Zgadujmy więc dalej co z nagrodą! Może to będzie... Coś związanego z Derpy, bo ona i babeczki też mają związek, o!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałam, bo kolega nie chciał, żebym zwymiotowała swoje wszystkie posiłki w ciągu dnia (a i tak jestem wystarczająco chuda) i mam słabe nerwy, więc nie mogłabym spać po nocach :flutterblush:

Widziałam jedynie fan arty i coś tam bronies pisali, więc wiem o czym to jest, ale wolę tego nie czytać :9QuUw:

A słyszałeś o Luna Game?

Co do Cupcakes to powiem ci że twój kolega miał racje , miałem po tym fiku bardzo '' ciekawe '' sny a przecież doszedłem tylko do 3 strony .

A co do luna game , to słyszałem , chyba nawet zanim zostałem brony'm .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ou, to niedobrze :x

Ukeś - nie pomyślałam o tym, bo Nightsinger wstawił emotkę Pinkie Pie, to tylko o niej myślałam, zapomniałam, że Derpy jest fanatyczką muffinek. Woo, mam z nią wiele wspólnego :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko jesteście z tym zgadywaniem, ale krążycie tak w koło odpowiedzi. a jeżeli chodzi o gorefiki to czytałem Cupcakes, Rocket to Insanity i Rainbow Factory, ale ja czasami mam takie jazdy. W końcu jestem po platerce nie byłbym pierwszym absolwentem tej mordowni, który latał po placu wolności z siekierą:crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym lataniem z siekierą to ty tak na poważnie ( sam latałem najwyżej z cegłą ) ?

A co do gorefików to hmmm... lubię creepypasty i jestem zdania że nic tak nie rozkręca filmu/gry/książki jak porządna masakra ale , cóż , do MLP pasuje to jak pięść do nosa , żygać się chce .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, na naszym placu wolności to byli już i mangowcy i zombiaki, a także żołnierze, którzy próbowali odeprzeć atak (nasz kochany zombie walk w lipcu! <3), więc siekiery i cegły to w gruncie rzeczy też norma 8D Ja tam poza łażeniem tam jako Pikachu to raczej nie miałam odpałów. Chociaż nie wiem XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie spotkanie o ile :tom: nie walnie w ziemie O.o

PS: Jak będziemy się do siebie zwracać na spotkaniu ? Czy przed nim będziemy się poznawać i przybijać bronyhoof? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze takie pytanko... spotkanie jest około 13 pod rywalem, ale przy którym wejściu? Od Narutowicza czy od Brzeskiej?

Aha, i ode mnie będzie chyba tylko jedna osoba, bo z Siedlec nie przyjechały a tu, z Białej, nie mogły wpaść :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie jest przed głównym wejściem czyli od Brzeskiej , a bynajmniej ja tak myślę .

PS: Jak będziemy się do siebie zwracać na spotkaniu ? Czy przed nim będziemy się poznawać i przybijać bronyhoof? :)

Co do tego to nie mam zielonego pojęcia jak to się będzie odbywać , bardziej zastanawia mnie jak rozpoznamy siebie nawzajem , Anaida już widziałem ale co do reszty hmm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie przy wejściu od Brzeskiej, Rozpoznamy się raczej bez problemu, szukajcie dziwnego gościa w skórzanej kurtce i wielkim aparatem foto, to będę ja :crazytwi:

A jak ktoś chce coś zrobić to droga wolna oby nie była to jakaś bomba czy inne niebezpieczne urządzenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...