Skocz do zawartości

Ponymeet Biała podlaska


Nightsinger

Recommended Posts

Hmm... w jakim kostiumie ja bym mógł przyjść, nie wiem ale pomyślę.

A co do gier to może szachy trololo, a tak btw ktoś z was gra w szachy, hobbystycznie albo na poważnie ?

EDIT 1 Dobijają mnie wypowiedzi typu " znudziły mi się poniacze "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 409
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

MewTwo - Postaram się. Ale muszę perukę skombinować ;_; Nie wiem czy do tego czasu uda mi się to XD Ale Król Szamnów niewiele ma związku z MLP.. ;_; Ale oj tam xD Wyzwanie przyjmuję, ale jeśli pozwolisz mi w razie czego być Faustem, bo mam blond perukę <3 Jakbym innej nie dorwała~

O, ale przez to narodził się mój pomysł - co Wy na to żeby na kolejnym meecie zrobić cosplayowy konkurs? Nie tylko z MLP, żeby był większy wybór. Zorganizowałoby się jakąś drobną nagrodę~ Właściwie to mogę konkurs poprowadzić, a jury powstanie z osób nie biorących w tym udziału ^^ Zawsze jakieś urozmaicenie! I sesja zdjęciowa w plenerze :3

Jeśli chodzi o Barwną to się nie orientuję co to, gdzie to ani nic. I czy płatne to jest i ile?

Co do gier w szachy - grać umiem, kiedyś tak sobie grałam z rodziną jak mi sie nudziło. Teraz nie mam z kim, więc wyszłam z wprawy ;_;

Ale planszówki itd byłyby spoko. Ale ja proponuję jengę XDDDD Mogę wziąć.

DDR byłoby fajne ale mam dosyć wożenia lapka i mat, bo te maty już przez to są w takim stanie, że ledwo działają.. ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłam się po wypowiedzi :P I postaci oczywiście poznaję <3 Jun i Lyserg <3 ZIELONE WŁOSY <3

A co do konkursu to fajnie, że komuś się to podoba. Tylko fajnie by było, jakby było chociaż kilka osób, które napewno brałyby udział. I nie muszą to być przebrania wybitne ^^ Instanty jak najbardziej! Więc jak ktoś by coś robił, to pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat znów zamilkł. Więc czas trochę po spamować.

Na przyszłym meecie(o ile taki będzie) mile widziane przebrania. Ukeś musi ,bo ma wyzwanie :bronies:(ciekawe skąd weźmiesz płaszczyk jak Lyserg). Ja też postaram się o przebranie( może Ash z Pokemonów albo Jun z Króla Szamanów co myślicie ?) Poza tym ESCH3R ma mi skopać tyłek(he he) w Fighting is Magic (BUHAHAHAHAHHA). A tak w ogóle to kiedy byśmy zrobili następnego meeta ? Ja myślę żeby w wakacje ,ale nie wiem czy nie macie jakiś planów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MewTwo - Na meeta pewnie zrobię Lena, bo mi peruka może na Lyserga nie zdążyć przyjść (i tak go robię na B5, więc będę zamawiać ale nie wiem kiedy). Płaszczyk mniejszy problem niż zielone włosy xD Jestem cosplayerem xD

Co do terminu - a może jeszcze przed wakacjami? Czerwiec jakoś? Zresztą jak chcecie, ale do wakacji jeszcze sporo czasu ;-;

EDIT: RÓB ASHA XDDDDDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...