Skocz do zawartości

"Przyjaźń na zawsze" imka2000


Wizio

Recommended Posts

Ty i Twilight znacie się już ponad rok. Pozwoliła ci się nawet do siebie wprowadzić, abyś pomagała jej w bibliotece. Często razem czytacie i robicie magiczne pojedynki. *** - Aurora wychodzę. Zajmij się biblioteką. - krzyknęła Twilight stojąc przed drzwiami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 763
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(A jak bardzo mi się spodobał :) dziękuje Lunie że ją uratowała :) ) Ech...trzeba będzie troszkę posprzątać-Właśnie miałam podejść i obudzić Spika ale widząc go jak słodko śpi zaniosłam go do łóżka-No a teraz trzeba posprzątać-Zaczęłam sprzątać ten mały bałagan i po krótkim czasie znowu było czysto

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło mnie kusić coraz bardziej, po chwili postanowiłam napisać Spikowi mała karteczkę, gdzie było napisane ze wyszłam na chwile i by się nie martwił i nic nie napsocił.Wyszłam na zewnątrz i postanowiłam zapytać się reszty przyjaciółek moich i Twilight. Najpierw poszłam zapytać się Pinkie do Cukrowego Kącika - Mam nadzieje ze ona będzie wiedziała gdzie jest Twilight- Powiedziałam do siebie i chwilkę po tym już byłam na miejscu. (Sorka ze nie ma niektórych znaków, jestem na informatyce a na tym kompie nie działają ._. ) ~ Poprawiam błędy Wizio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie minęła chwile, gdy zza zaplecza wyłonił się różowy kucyk. Niczym błyskawica do ciebie podbiegł i zaczął skakać na około ciebie. - Auroraauroaauroraaurora. - Wykrzyczała na jednym tchu. - Przyszłaś kupić babeczkę?? A może dwie? A może całą torbę babeczek? A może chcesz przyjęcie? Kiedy masz urodziny? Dzisiaj? Jutro? A może chcesz się bawić?? Jak ja uwielbiam zabawę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...