Skocz do zawartości

Scale buduje


scalefrom_pl

Recommended Posts

Ekstra to wygląda! :soawesome: Poza tym po awatarze Tarretha można było się domyśleć że wpadnie mu to do gustu. Jak będzie już cały gotowy to go jeszcze pomalujesz na zakon Krwawych Kruków i będzie git. Według mnie mogłeś by pomalować na kolory Luny i na jednym z naramienniku zrobić jej znaczek, ale to już moja sugestia :3

PS. Tarreth te zdjęcie mnie dosłownie rozwaliło xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A potem w wiadomościach:

„Tajemniczy mężczyzna w zbroi terroryzuje miasto XYZ (nie wiem gdzie mieszkasz). Jak podają świadkowie, jest on wysoki i wyposażony w jakąś broń palną. Chodzi po ulicach i pyta ludzi o, tutaj zacytuję „My Little Pony”. Czy to jakiś spisek, czy żart, będziemy państwa informować na bieżąco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rozśmieszenie. Rękawica nie wyszła zbyt dobrze, widać ze nie jest od SM'a, miałem problem złożyć na rękawiczkę. Muszę ją jakoś przerobić ale nie wiem jak ...

1402071.jpeg


Wiem w czym był problem, zapomniałem ze SM ma 2 segmentową ochronę palców a Iron man 3

1402100.jpeg

Końcówki palców poprawię, aby były bardziej okrągłe

A teraz pytanie do was jaki bolter robić ?

Zwykły czy bolter stalker ?

PS

sorry za jakość zdjęcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduje zwykły, jak zostanie żywica to stalkera będę robić, miotacz ognia odpada, bo z papieru nie zrobię długiej rury, która wytrzyma pod swoim ciężarem, zresztą nie uda się z łatwopalnych materiałów ziejąca ogniem broń.

Po zainstalowaniu i przejściu settlersa, wróciłem do sklejania, wkleiłem umocnienia ( 3 cm kartonu, czyli 10 warstw ) oraz parę innyvh elementów, włożyłem na sucho kule i utknąłem.

1403635.jpeg

Nie wiem jak to skleić, aby dało się wtopić siatkę. Problem jest z kulami oraz 4 wlotami powietrza (jeszcze nie zrobione)do środka. Jak wkleję to nie uda się utwardzić, a jak utwardzę to nie uda się wkleić ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1404530.jpeg

1404533.jpeg

1404544.jpeg

1404545.jpeg

Napierśnik jest za krótki o 5 cm, a gacie mają za wysoką osłonę na krocze ... Największa odległość między tymi elementami powinna wynosić 13 cm, a ma 20 cm.

Mam nadzieje, że Tarreth nie zabije mnie za taki błąd konstrukcyjny, w kącku ma moje IP :P

Na leżąco jest odległość jaka będzie pomiędzy napierśnikiem, a majtkami.

Muszę zrobić do końca napierśnik, wtedy okaże się czy trzeba poprawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Bardzo ładnie, masz taki ciekawy i inny pomysł od wszystkich. Gratulacje i na pewno końcowy efekt będzie świetny ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt końcowy, do tego jeszcze daleko. Muszę znaleźć kompana do pomocy, bo sam z żywicą nie daje rady. Kiedy były duże elementy to zdążyłem wyrobić dawkę, a teraz ledwo 80 %. Oprócz utwardzania czeka mnie nauka szycia na maszynie ;P

Jak wszystko dobrze pójdzie to w niedzielę utwardzę wszystko 1 warstwą i wmontuje zaczepy ( które robiłem z blachy ) oraz ukończę hełm ( bez farby, pomaluje na końcu wszystko, bo nie wiem czy dwa razy u mieszam taki sam kolor )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...