Skocz do zawartości

Scale buduje


scalefrom_pl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dziękuje. Sorka ze tak późno odpisuje.

Aby nie było nudno wstawiam zdjęcia z pracy na WOK, robiona byle jak ( 1 h ). Celem było zaprojektowanie budynku, który pełni funkcje rekreacyjna i ma ciekawa formę.

Od zewnątrz. Sorka za jakość, aparat "odbiera" kolory, w realu lepiej wygląda.

1431467.jpeg

W środku :

1431466.jpeg

Mi się osobiście średnio podoba, ale kolega mówi ze super.

Brakuje jeszcze kopuły na dach ( w miejsce tej dziury), wstawię ja jak obalę sprite ( potrzebny mi plastik :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś mi się podoba to szukam projektów w internecie, dopisuje się to szukanego przedmiotu itp. ".pdo lub peapkura" ( wyjątkiem są budynki, robię zdjęcie budynku z 4 stron, następnie rysuje, i ustalam wymiary elementów. Pisze budynki, bo kiedyś miałem 7 domów, niestety zalało mi piwnice i straciłem wszystkie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Wow' date=' naprawdę imponujące! :0 Czekam na filmik na którym wchodzisz w tym do szkoły :D[/quote']

Co tam do szkoły...

Po mieście! Powodując zawały u starszych pań i zostanie numerem jeden lokalnej prasy. (Nie podawaj swojego imienia i nie zdejmuj hełmu. Mów że jesteś Kosmicznym Marine z Zakonu "Tu wstaw Zakon" i że przybyłeś oczyścić ten świat z herezji. Jak założą sektę ku Twojej chwale to daj znać).

Czekam z niecierpliwością na efekt końcowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta po chodzę sobie. Już chodziłem i pokonały mnie (trudno się przyznać) schody, mogę podnieść nogę na 20-30 cm, ale to nie problem. But przy schodzeniu opiera się tylko 4 cm ... i nie można utrzymać równowagi . Nie pokaże zdjęć, bo mam mały problem z napierśnikiem i wyglądam komicznie ( czytaj jest za mały o 5 rozmiarów :P )

Z tym wyjściem na miasto to dobry pomysł... oby po tej zabawie nie wydalono mnie z najlepszego LO w mieście ( mamy tylko jedne :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...