Skocz do zawartości

[Uniwersytet Canterlocki] Klasa Księżniczki Luny.


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Dołączona grafika

A więc wszyscy już są... DOSKONALE. Najwyższa pora wprowadzić Was w tajniki, moi wierni uczniowie. Razem stworzymy potężną grupę spiskową i uczynimy tą noc wieczną!

Dołączona grafika

Ah... to znaczy... pouczymy się trochę, tak?

Noc – część doby, w czasie której Słońce znajduje się poniżej linii horyzontu. Można też ją określić jako okres od zmierzchu do świtu. Zjawisko to występuje na planetach krążących wokół gwiazd – czyli ich satelitach, w tym również na naszej planecie. Przeciwnym pojęciem jest dzień. Nieco inaczej określa się noc astronomiczną, z którą mamy do czynienia, gdy Słońce znajduje się co najmniej 18° pod horyzontem... Czekajcie, o czym ja to...?

Dołączona grafika


*Jeden z uczniów, BROnypony, ten co się spóżnił, podnosi kopytko*

Tak? Wstań, ukłoń się i przedstaw. W dowolnej kolejności.

Co będziemy robić pani profesor?

CHCIAŁEŚ CHYBA POWIEDZIEĆ "KSIĘŻNICZKO LUNO, WŁADCZYNI NOCY, DIAMENCIE NOCNEGO NIEBA I WSPÓŁWŁADCZYNI EQUESTRII MIŁOŚCIWIE NAM PANUJĄCA" CZYŻ NIE TAK?

...

Dołączona grafika

Żartowałam. Mówi mi Księżniczko Luno.
Ah tak... zadanie! Mam coś dla Was! Narazie jesteście sobie obcy, zupełni słabi i skrępowani swoją obecnością. Nie tylko w klasie, ale i na uczelni. Musicie stać się silniejsi, jak chcecie pomóc samemu sobie, jeśli nie potrafilibyście pomóc innym? To łatwiejsze. Między sobą szybko się poznacie... ale co z innymi? Oto zadanie dla Was!


Każdy z Was ma za zadanie pomóc dowolnemu userowi na forum. Pełna kreatywność. Może to być w innych klasach, albo na całym uniwersytecie, forum. O wynikach poinformujcie mnie tutaj razem z osobą której pomogliście.


*Pawlex podnosi rękę*
Księżniczko Luno, Władczyni nocy, Diamencie nocnego nieba i współwładczyni Equestrii miłościwie nam panująca, mam małe pytanie. Czy to zadanie jest obowiązkowe?


Oczywiście.

Pytania możecie zadać po lekcji, na korytarzu, będę zapewne rozmawiać z profesor Rarity (Wyślijcie PM). Miłego dnia.


(Tymczasem w gabinecie dyrektora:Celestor śpi głową na laptopie zaśliniając klawiature i chrapiąc niemiłosiernie)
Zzzzzz.....*chrapie i nagle zrywa się i łapie za pieczątke przypijając ją na klawiaturze*

:wut: A to tylko Luna prowadzi zajęcia.....

(Jego głowa znowu opada i po chwili słychać)

Zzzzzzzz.......
Link do komentarza
  • Odpowiedzi 186
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- To ja pomogłem Silver Shieldowi - odpowiada Red - Narysowałem dla niego 2 obrazki :enjoy: - Tak narysował - odpowiedział Silver. Arjen jak nie wierzysz to możesz się go spytać i podam jeszcze linki do tego czegoś : 1 # http://imortaljim.deviantart.com/art/Art-s-xD-347032963?q=gallery%3AImortalJim%20randomize%3A1&qo=0 2 # http://imortaljim.deviantart.com/art/2-Art-347033836 Tylko nie patrzcie za długo bo wam mózgi wyparują xD

Link do komentarza

Czas minął drodzy uczniowie! Czas nagrodzić pracowitych i srogo ukarać ukarać UKARAĆ leni.

RedBalacen12, Pawlex, Wiej, Dizi

Dołączona grafika

Julia, AresPrime, Nesiachnid nie zaliczyliście. Dostajecie wielkiego koślawego minusa. Zapewne w tym tygodniu nie przyśni się wam nic miłego :rariderp: BronyPony - usprawiedliwiony testami.

Dołączona grafika

Tymczasem daję wam chwilę na odpoczynek. Możecie zapoznać się z kolegami i koleżankami z klasy.

Link do komentarza

Droga ksiezniczko Luno... Czy można poprawić tego minusa. A pozatym ja sie usprawidliwilem, mam wiele testow w tym tygodniu i zapewnie wejde na komputer dopiero w piątek.

Ja głupia, zapomniałam. Była o tym rozmowa *skreśla minusa*.

ale trudno jest komuś pomódz najpierw trzeba takiego kogoś znaleźć

To nie żaden problem na forum, ciągle ktoś potrzebuje pomocy.

Nowe zadanie uczniowie! Teraz coś z innej półki... macie przeczytać jakiegokolwiek fanfica i streścić mi go pokrótce. Parę zdań, by mnie zachęcić. Marsz do biblioteki!

Link do komentarza

Kurczę, mogłam się nie zapisywać, nie mam teraz prawie czasu na kompa przez tą głupią szkołę. Czy można się usprawiedliwić prawdziwą szkołą za nie zrobienie zadania? Bo ja szukałam kogoś kto by potrzebował pomocy, ale nikogo nie znalazłam, a w dodatku prawie w ogóle nie miałam czasu. A co do zadania, czy można również skrytykować fic? Bo czytałam pewien, który okazał się beznadziejny...

Jasne.

Link do komentarza

czytałam klacz u kresu wieczności Jest to, bardzo rozczulający fic, o końcu świata: Księżniczka Celestia jest ostatnia na świecie , leży na plaży od wieków , w cieniu drzewa, które wciąż podtrzymuje, rozmawia z duchami o przeszłości . Bardzo ciekawe opowiadanie , Polecam . Dziękuję za uwagę !

Link do komentarza

Przeczytałem "Study of the Mind Delve" Fanfic jest dzieje się po zdarzeniach z "Silent Ponyville 2". Twilight mimo tego że 3 przyjaciółki zabroniły jej używać zaklęcia które użyła na nich ta chce się dowiedzieć jak najwięcej o zaklęciu "Zgłębienia Umysłu". Postanawia pokazać to zaklęcie Celesti po czym bada je w Archiwach Canterlotu gdzie spotyka drugą królewską siostrę którą jest Luna. Księżniczka nocy postanawia pomóc uczennicy. Mimo że fanfic jest krótki to moim zdaniem ciekawy

Link do komentarza

Przeczytałem "Twi and Me" :rainderp: To więc ten fan fik opowiada o człowieku który wylądował w Equestrii i zakochał się w Twilight. Gdy byli na spacerze napotkali mantykorę która zraniła naszego głównego bohatera. Po wyjściu ze szpitala główny bohater pod wpływem wina wyznał Twi miłość. Jedyny fic jaki kiedykolwiek czytałem :ming: . Bardzo mi się podobał, a załączenie było superowe :lolface: w dodatku był po angielsku a ja nic nigdy się nie uczyłem tego języka.

Link do komentarza

Ja natomiast przeczytałem fanfik "Czarne niebo" Jest to historia o pewnym "zmodyfikowanym" super żołnierzu, który zostaje wplątany w intrygę między światami. Pewna organizacji w której służy każe mu przechwycić sześć celów (zgadnijcie jakie). Udaje mu się złapać jeden cel, jednak z wyrzutów sumienia postanawia pomóc schwytanej istocie znaleźć swych przyjaciół, oraz dostać się do swojego świata.

Link do komentarza

Ja przeczytałem fanfic: Ostatnia rzecz jaką zrobi. Fanfik opowiada o mężczyźnie o imieniu Tomek który spotyka klacz o imieniu Cloudy. Dzięki jej otrzymuje pracę. Lecz niestety z nią wiążę się ryzyko... FOL. Po wielu trudnościach Tomek staje się kucem. W dodatku jednorożcem. Dostaje prace w Equestri i wyjeżdża z Biura Adaptacyjnego. Tam poznaje swojego przyszłego przyjaciela. Po jednej kłótni Tomek poznaje swój talent: czytanie w myślach, dzięki któremu ląduje w szpitalu. Po dowiedzeniu się że kompan bierze ślub wraca do poprzedniej pracy. Tam dowiaduje się smutnej prawdy o pewnej klacz... Lądują przed Celestią i tam Tomek dowiaduje się że ***********. Zachęcam do przeczytania fic'a i przy okazji dowiedzeniu czego dowiedział się główny bohater. Link: https://docs.google.com/file/d/0B1_0PyJ3oi4WaC1XYnJETG95d0U/edit?pli=1

Link do komentarza

No, a ja przeczytałam już jakiś czas temu "Płatki śniegu" które zostały umieszczone tutaj na forum. No i cholera nie spodziewałam się czegoś takiego, nawet się wzruszyłam. To krótkie opowiadanie ma w sobie jakąś magię. Nie mam pojęcia co mogę o tym napisać jeszcze, gdyż nie zależy mi, by kogoś do czegoś przekonywać ubarwioną i przesadnie rozbudowaną recenzją. Po prostu polecam przeczytać w wolnym czasie. Gdy człowiek wisi na granicy nudy, bądź włóczy się bez celu po internecie, może poświęcić kilka minut na przeczytanie tego nie tracąc wiele.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...