Skocz do zawartości

[Uniwersytet Canterlocki] Klasa Księżniczki Luny.


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 186
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To i to według mnie pasuje. (ale bez tego aparatu ;P)

Tak, tak! Pierwszy wzór doskonale pasuje, jesteśmy pod wrażeniem Twojego wyczucia smaku. Drugi wybór to już dziwny klimaty, nie w naszym stylu. Masz 5!

vP4kHyD.gif

Informacja dla mnie.... Nie pisać postów kiedy nie odróżniam przycisków na klawiaturze i kiedy jestem senny lub chory...

AA wracając do zadania... to jest dobra tapeta na całą ściane a tu drugi

Wyobrażasz sobie coś takiego na ścianie drogi uczniu? Raczej kiepska opcja. Pierwszy obraz jest piękny, lecz by przyozdobić nim ścianę - nie nadaje się. Drugi wybór ratuje Cię przed naszym gniewem. Dostajesz 3.

Dziękuje pani profesor :fluttershy5:

Na ścianę bym dał to, A na sufit to.

Tak by było miło się uczyć.

To jest... ciekawe. Zwróciłeś uwagę Księżniczki. Pierwszy wybór jest co prawda zbyt niepokojący, zwłaszcza dla małych kucyków, a drugi jest przesadzony, ale podoba nam się koncepcja. Ocena: 4

dziękuję pani profesor za tak wysoką ocenę :twilight3:

teraz zadanie :

sądzę że będzie dobre i to chyba będą dobre .

Myślę, że umieszczenie tego na ścianie sprawiałoby, iż uczniowie czuliby się dziwnie. To morze, lub ocean totalnie psuje klimat. Druga tapeta jest ciekawsza, ale

Twoja ocena to i tak +3.

A ja bym dał to i to

Tak, pierwszy obrazek sprawia, że czujemy się lepiej. Księżyc niech będzie dominującym elementem. Twoja ocena to 4.

Jakie zadanie wam wymyślić...

S3B9WI9.gif

Siostro, przestań ciągle pić i żreć, ja tu myślę.

Macie napisać krótki referat o wpływie Księżyca na relacje z sympatią, czyli osobą bardzo bliską, lecz niespokrewnioną. Na niedzielę.

hhBDn8N.gif

W międzyczasie macie czas wolny w klasie na rozmowy i wypoczynek. Gdybyście czegoś potrzebowali - mówcie.

Link do komentarza

Do klasy wchodzi Jej Majestat, Diament Nocnego Nieba, Współwładczyni Equestrii, Księżniczka Nocy - Luna.

Z okazji Tłustego Czwartku postanowiliśmy przynieść wam te oto słodycze prosto z prywatnej spiżarni mojej siostry naszych zapasów, byście mogli się poczęstować.

Jeśli coś zostanie, odnieście proszę do zamkowej kuchni. Nie krępujcie się, są pyszne.

tower_doughnuts_470x352-300x224.jpg

Bierz tą łapę Arjen...

h0zzHyy.png

Link do komentarza

Więc tak :

Księżyc jako tako dodaje nam w rozmowach uroku. Przy bez chmurnym niebie i gwiaździstej nocy nastrój spotkania dwóch kucyków

zwiększa się. Wszyscy wiedzą że w nocy czujemy się bezpieczniej a co do tego prowadzi możemy wyznać różne dręczące nas tematy.

Więc jeżeli ktoś spytał by mnie, to odpowiem tak: noc może poprawić ogólny nastrój ale nie musi, zależy to od osobowości kucyków i

ich starań.

Nie wiem czy o coś takiego chodziło ale jak nie to coś nowego wymyśle.

Link do komentarza

Wpływ księżyca na relacje z sympatią:

Aura księżyca dodaje tajemniczości rozmowom, choćby o błahostkach.

Księżycowa noc jest także porą zakochanych, pary spotykają się raczej w nocy na R.K.P.Ś. (romantyczna kolacja przy świecach), zakazana miłość=ucieczka nocą. Gdy księżyc wschodzi to także piękny widok, i świetna okazja, para siądzie na skarpie i ogląda wschód księżyca, to także romantyczne.

Podsumowując: Księżyc ma wpływ na relacje z sympatią poprzez swoją romantyczność

Link do komentarza

Dzięki księżycowi podczas rozmowy lub poprostu siedzenia bezczynnie przy rzece chwila ta staję si wyjątkowa. Tajemincza a zarazem podniecająca. Księżyc także daje świadomość że nie warto krzyczeć, ponieważ 3/4 istot już śpi. Dla niektórych księżyc oznacza imprezę, a dla innych wypoczynek. Wniosek: Dzięki księżycowi ludzie są spokojniejsi, a zarazem sztuka konwersacji jest łatwiejsza.

Nie wiem kopletnie czy o to chodziło... Jeśli nie nic innego nie wymyśle.

Link do komentarza

Więc tak :

Księżyc jako tako dodaje nam w rozmowach uroku. Przy bez chmurnym niebie i gwiaździstej nocy nastrój spotkania dwóch kucyków

zwiększa się. Wszyscy wiedzą że w nocy czujemy się bezpieczniej a co do tego prowadzi możemy wyznać różne dręczące nas tematy.

Więc jeżeli ktoś spytał by mnie, to odpowiem tak: noc może poprawić ogólny nastrój ale nie musi, zależy to od osobowości kucyków i

ich starań.

Nie wiem czy o coś takiego chodziło ale jak nie to coś nowego wymyśle.

Nooo... powiedzmy. Myślimy, że księżyc nadaje uroku sytuacji, nie nam. Słyszeliśmy, że w nocy większość kucyków czuje się mniej bezpiecznie... Nie rozumiemy tego. Na pewno spokój nocy pomaga w rozmowach na poważne tematy. Ogólna konkluzja jest dobra, ale zboczyła z tematu Księżyca na noc. Twoja ocena to 3+

Wpływ księżyca na relacje z sympatią:

Aura księżyca dodaje tajemniczości rozmowom, choćby o błahostkach.

Księżycowa noc jest także porą zakochanych, pary spotykają się raczej w nocy na R.K.P.Ś. (romantyczna kolacja przy świecach), zakazana miłość=ucieczka nocą. Gdy księżyc wschodzi to także piękny widok, i świetna okazja, para siądzie na skarpie i ogląda wschód księżyca, to także romantyczne.

Podsumowując: Księżyc ma wpływ na relacje z sympatią poprzez swoją romantyczność

Oh Ty, czytało się świetnie. Zgadzamy się co do rozmów. Widzimy dużo ładnych nawiązań i sytuacji, dobrze wyczułaś temat. Bardzo dobry i klimatyczny opis. Dostajesz 5.

Dzięki księżycowi podczas rozmowy lub poprostu siedzenia bezczynnie przy rzece chwila ta staję si wyjątkowa. Tajemincza a zarazem podniecająca. Księżyc także daje świadomość że nie warto krzyczeć, ponieważ 3/4 istot już śpi. Dla niektórych księżyc oznacza imprezę, a dla innych wypoczynek. Wniosek: Dzięki księżycowi ludzie są spokojniejsi, a zarazem sztuka konwersacji jest łatwiejsza.

Nie wiem kopletnie czy o to chodziło... Jeśli nie nic innego nie wymyśle.

Tak, wyczuwamy dobre podejście. Zwracasz uwagę na istotne detale, cieszy nas to. Widzisz także, iż działa to w obie strony, bo Księżyc może kojarzyć się z wieloma rzeczami. Dostajesz 4.

...A reszta uczniów?

15845__UNOPT__safe_animated_princess-luna.gif?1342432771

Zaczekamy na ewentualne prace do dosłania, i zadamy Wam nowe zadanie!

Link do komentarza

TX7IQuN.jpg

Będzie to coś związanego z dzisiejszym świętem. Wyślecie komuś przeciwnej płci walentynkę. Może to być prosty wierszyk, może być kartka, lub inne formy okazania sympatii. Potem napiszcie tutaj w temacie, nie wymieniając nicku parę słów o tej osobie.

Link do komentarza

LOL czemu? przecierz na stronie caly czas loguja sie nowe osoby i moze tez by chcialy nalezec do jakiejs klasy 0.0

Bo Księżniczka tak twierdzi :luna: Nie chcemy chaosu w klasach, obecna liczba uczniów także jest zadowalająca. Musisz poczekać na koniec semestra, który nie wiadomo kiedy będzie. Sądzimy, że jak uczniowie zdobędą jeszcze parę ocen. Nie przypominamy sobie, by do jakiejś klasy i szkoły można dołączyć w każdej chwili, kiedy się chce. Są terminy ~ Arjen

Link do komentarza

Ja napisałem i nie będę ukrywał ^^.

Oto wiersz :molestia:

Opowiem Ci piękną historię,

byś miał dobry sen

Potrzymam Cię w nocy za rękę,

jeśli powiesz, że tego właśnie chcesz

Popatrzę na Ciebie rano,

w tym spojrzeniu mogę wiecznie tkwić

Nie ma już dla mnie nikogo,

poza Tobą,

tylko dla Ciebie pragnę żyć

Nie, to nie uzależnienie,

ono się źle kojarzy

To coś czego każdy szuka,

choć nie zawsze świadomie,

ale właśnie o tym marzy

Uczucie spokoju i niepojętej radości,

wielka siła tęsknoty, pragnienia bliskości

Z każdym dniem rozkwita

w nowych barwach i zapachach

co dzień dojrzewa i się zmienia

i jest przy tym taka łagodna, świeża

trwała

Chcę już zawsze móc przy Tobie być,

dawać Ci to co dobre,

sprawiać byś szczęśliwa była

Uwodzić ciałem, duszą i spojrzeniem,

pobudzać zmysły, być fantazją, marzeniem

Przeżywać razem wszystkie te radości,

a najbardziej tą,

że jesteśmy spełnieni

w miłości.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...