Skocz do zawartości

Klasa prof. Pinkie Pie


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

- Biwak miał trwać dwa dni. Już powoli trzeba by myśleć o przyjęciu, może nawet nie pożegnalnym, bo jeśli powiesz pannie Pie, że do wyprawienia imprezy trzeba mieć pretekst, to nie wróżę jej aprobaty. - Loud uśmiecha się - Mam już nawet pewien pomysł. -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Biwak miał trwać dwa dni. Już powoli trzeba by myśleć o przyjęciu' date=' może nawet nie pożegnalnym, bo jeśli powiesz pannie Pie, że do wyprawienia imprezy trzeba mieć pretekst, to nie wróżę jej aprobaty. - Loud uśmiecha się - Mam już nawet pewien pomysł. -[/quote']

-SŁUCHAM-powiedziała zainteresowana Cupcake

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po biwaku humory w klasie były mieszane. Niektórzy cieszyli się z samej podróży i wycieczki do Kryształowego Imperium (patrz Kitsune), ale są też ci którzy chcieli się wybrać do lasu Everfree, by przeżyć trochę survivalu i poznać dzikie zwierzęta tamtejszych terenów (patrz Kiti).

 

Jako, że panny Pinkie nie było widać w klasie od wielu tygodni to zacząłem się czołgać po podłodze nie używając przednich kopyt i zacząłem mamrotać:

-Sooooo booooored

Kiti krótko po mnie zaczął mnie imitować i coś tam poskomliwał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi do klasy otworzyły się, a ich próg przekroczył wciąż lekko przygnębiony Funny Mane. Musiał być naprawdę przybity, skoro skorzystał z tak konwencjonalnej metody. Mimo to, chyba czuł się lepiej niż przez ostatnie kilka dni, gdy nikt go nie widział, ani o nim nie słyszał.

 

- Cześć - rzucił w stronę Kitsuna, nawet nie odwracając się w jego stronę. Usiadł w ostatniej ławce, po czym wyjął z torby sporo dziwacznych przedmiotów i niemal natychmiast wziął się do tylko jemu znanej roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ludzie kucyki! Nie ma nigdy nudy. Jeśli ktoś chciał dłuższy biwak to nic prostrzego. Naszej Pani Profesor nie ma, ale Ona zawsze popiera zabawę. Zróbmy własną wyprawę do lasu Everfree, czy gdziekolwiek chcecie. Mamy magię i inne wybuchające rzeczy. Damy radę zrobić wszystko. Cały czas nie wysadziłem adnego biwaku w powietze, gdyż ten skończył się tak nagle, że nie zdążyłem, a muszę to nadrobić. (to mówiąc Greeny na chwilę zmienił się w wielką bombę, po czym wrócił do normy).

To kto chce raz jeszcze wybrać się w teren. Zawsze możemy się sklonować, żeby Pinkie się nie martwiła, gdzie się podzialiśmy. :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Thunder wleciała do klasy przez okno*

-Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee *wdech* jkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

*Zadyszana wylądowała na swojej ławce, postawiła torbę i zaczęła znów latać*

-Wiesz, nie mam nic przeciwko kolejnej wyprawie. A poza tym... wracając do biwaku... Zostawiłam mały prezencik dla pary królewskiej :3 Na pewno o nas tak szybko nie zapomną :rainderp: Szkoda że tak szybko się skończyło :3 Ale fajnie było ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie zostawiliśmy jej przypadkiem w Kryształowym Imperium? O ile dobrze pamiętam nie posprzątaliśmy po tamtejszej imprezie...mogliśmy też zapomnieć zabrać naszej kochanej i przejedzonej babeczkami Pinkie - powiedziałem do opiekuna naszej klasy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DiceMuz wraca cała ubrudzona -Hej...kiedy wy byliście w Kryształowym Imperium ja zapomniałam wysiąść więc nooo..pojechałam do Imperium Gryfuf i z powrotem- (Nie nadążałam z pisaniem) Siada w ławce -Więc co mnie ominęło?-  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Łup, łup, ŁUP!!!

 

Jestem!!! Przepraszam za malutkie spóźnienie! :3 zdarzyło się mi w międzyczasie odwiedzić królestwa gryfów i... ^^

 

Gdyby nie to, że byłem akurat tam odwiedzić rodzinę, to nawet bym nie wiedział, gdzie się podziewasz, bo w Imperium już Cię nie było kiedy tam wróciłem, i to nawet po drugiej stronie zwierciadła!! Wiesz, tego, co zmienia kucyki w ludzi, smoki w psy, a ludzi w... lokomotywy elektryczne na gaz .__.

 

Och, najważniejsze, że już jestem, praaaaawdaa? ;3

 

...

 

1320439129626627.png

 

Umm... no tak. 

 

Dobrze, to zaczynamy zajęcia kiedy? : D

 

Pinkie... tak jakby się już niektórym rozpoczęły wakacje... :v

 

Och, jaka szkoda... to może biwak? ^^

 

Nie! Dosyć już biwaków, nie będę Cię szukał znowu po całym globie! >,<

 

Oj, głuptasie, przecież dobrze wiemy, że będziesz xD

 

...

 

To może szkółka letnia? ;]

 

A kto chciałby chodzić do szkoły w wakacje?

 

Spytać nie zaszkodzi! ^^

 

Ech...

No dobrze...

Wiecie, co to oznacza?

 

~Kto chętny na zajęcia w klasie Pinkie Pie przez wakacje?!?!!~ ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W klasie pojawił się Reven i zapytał

- A uczniowie z innych klas też mogą się załapać? Bo jeśli tak to ja chętnie - powiedział ze sporym entuzjazmem i nadzieją na to że prof. Pinkie i jej asystent się zgodzą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja też się na to łapie!

/Jeśli chodzi o to by inne klasy w tym uczestniczyły - boje się że znów powstanie chaos tak jak przy biwaku D: / 

EDIT:
Odpowiadam tu by nie spamić postami: 
 | 
\/     Niby racja, cóż... Zawsze będzie zabawniej i w większym gronie ^^

Edytowano przez Flash_Storm
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Oho, czyli mamy jednak paru chętnych ^^ co do uczniów z innych klas...

 

Pewnie!!!

 

Czyli tę kwestię mamy już ustaloną, świetnie, co będziemy robić? Dobre pytanie...

 

Pojawiły się przecież już propozycje!! :pinkie4:

 

Imprezy? No nie wiem, to jednak szkoła...

 

...w której jestem profesorem, dyrekcja chyba wiedziała, co robi, gdy mnie zatrudniali ^^

 

Chyba...

 

:stare:

 

Okej, okej, możemy zrobić jedno przyjęcie z okazji wakacji, skoro te są tak bardzo w rozkwicie! ;P

 

No i świetnie! To jak to organizujemy? Kto bierze się za co? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Coś aktywne wakacje macie, widzę, bo coś mało aktywniście są tutaj... ale to dobrze ^^
Zabawy! Czyli najważniejsze już mamy! :pinkie4:
Na to wygląda ;]
 
~~
 
Zabawne, okazją do imprezy miał być koniec rоku, tymczasem wychodzi na to, iż przyjęcie odbędzie się najpewniej z okazji jego rozpoczęcia! xD Czy jest to ironiczne? ^^ Poniekąd, ale co ważniejsze płynie z tego dość cenna nauka - do świętowania zawsze okazja się znajdzie! x)
 
I o tym będą pierwsze zajęcia w październiku! :pinkiep:
 
Tak, zajęcia będą od października, bo jak wiadomo, wrzesień to czas rekrutacji na UC!
 


~~

¡Ważne przypomnienie!

~Ci, co chcą kontynuować naukę, niech dadzą o tym znać tu lub w temacie rekrutacji~

~Ci, co chcą rozpocząć naukę, niech zostawią podanie w dziale rekrutacji!~

~~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...