Skocz do zawartości

Klasa prof. Rainbow Dash


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 369
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-masz rację[uśmiechnęła się]-ja jestem pegazem, gitarzystką i solistką w mało popularnym zespole, jeszcze nigdy nie miałam prawdziwych przyjaciół.Nie to co nasza nauczycielka.Jeszcze uważam, że ta grzywa tak się układa, bo lubię się śmiać, chodź rzadko to robię.[po tym długim opowiedzeniu o sobie zauważyła, że w sumie to nie ma za bardzo gdzie mieszkać]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ah kaziu na dziewczynki sie chodziło? *zaśmiał się głośno* - spokojnie wiem jak to sie stało że Nyx jest twoją córką :) * uśmiechnąłem się* - Ja się cieszę że dołączyłem do tej klasy, cieszę sie że jestem pegazem i poznałem tak niesamowite kucyki oraz że moge konytnuować wojskowa tradycje rodzinna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. - Moja kochana mama jest dziennikarzem wojskowym, jak i informatorem. Powiedziała mi o tym jak "Narodziła" się Nyx oraz jak to się stało że jesteś jej ojcem :) *uśmiechnałem się* -Ale narazie zostawmy ten temat w spokoju. Kikiz mówisz że nie masz gdzie spać? spoko u mnie w domu jest pokój gościnny jak chcesz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie, to od moich rodziców zanim ich opuściłam. Powiedzieli, ze jeśli kogoś pokocham to mam dać mu drugą połówkę. Nie wiem jak, ale powiedzieli, że gdy połówkę dostanie inny kucyk to oni będą o tym wiedzieć. Wtedy mnie odwiedzą i poznają tego kucyka.[tak odpowiedziała Kazikowi][zarumieniła się trochę, niestety przy jej jasnym umaszczeniu jest to dosyć widoczne] -Wiktor, bardzo Ci dziękuję, jesteś bardzo miły.[rumieniec nie zszedł z jej twarzy do tego doszedł słodki uśmiech]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ok to ja was zostawiam samych..... w taki razie pogadam z kimś innym :) *popatrzył się groźnie na wtrącającego sie kucyka, popatrzył się swoimi wielkimi czerwonymi oczami na solar, widział jak jej kopytka uginają się ze strachu* - SOLAR!!!!!!! witaj jak się masz? :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...