Skocz do zawartości

Klasa prof. Rainbow Dash


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Gość Arctic Fox

Złożyli podanie/werdykt

-Thunderbolt - Przyjęty na studia

-Night Arrow - Przyjęty na studia

-Vunlinur - Przyjęty na studia

-Kaziu - Przyjęty na studia

-Hatte- Przyjęta na studia

-Solar Sky- Przyjęta na studia

-Wiktor - Przyjęty na studia

-Jenita Jam - Przyjęta na studia

-Willow - Przyjęta na studia

-Myhell - Przyjęty na studia

Nowi uczniowie zostaną wpisani na listę a informacja wyświetlona w kolejnym poście.

O rozpoczęciu zajęć decyduje Avatar postaci

Zatwierdzono i podpisano Dnia 26-12-2012 godz 03:49

Dyrektor Administracyjny Uniwersytetu Canterlockiego

~Celestor

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 369
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wielka, wypełniona jasnym światłem pochodzącym z zewnątrz, sala położona w najwyższej wieży zamku Canterlotu.

W drzwiach pojawił się pegaz, Rainbow Dash. Stanęła przy swoim biurku i przemówiła do klasy.

- A więc zaczynamy zajęcia, moi drodzy. Najpierw obiecany test. Kto pierwszy się zgłasza? Test jest łatwy, nie ma się czego bać. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka, wypełniona jasnym światłem pochodzącym z zewnątrz, sala położona w najwyższej wieży zamku Canterlotu.

W drzwiach pojawił się pegaz, Rainbow Dash. Stanęła przy swoim biurku i przemówiła do klasy.

- A więc zaczynamy zajęcia, moi drodzy. Najpierw obiecany test. Kto pierwszy się zgłasza? Test jest łatwy, nie ma się czego bać. :P

Skoro łatwy to czemu nie.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oh, świetnie... a więc proszę za mną ...

Prowadzi klasę na pas treningowy. Gdy tam dotarli, zwróciła się do uczennicy, która zgłosiła się jako pierwsza.

- Solar Sky, proszę do mnie. Test polega na tym by pokazać jak najwięcej sztuczek, które potraficie zrobić.

Do roboty, Solar. Pokaż co umiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Nagle zauważa Thunderbolta, podchodzi do niego.] -Witaj, jestem Lenita.(Do tego uśmiechnęła się promiennie.) -Hej, Thunderbolt.(widać było po nim, że trochę się stresuje) -Nie przejmuj się, wyglądasz na miłego pegaza. Na pewno kogoś poznasz. Już poznałeś.Mnie. (uśmiechnęła się po raz drugi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* patrzy się na inne pegazy* - hmmmm... co one robią..... chwila co to dziś miało być.... a test, ale i tak przybyłem ostatni... więc jestem ostatni :ming: *patrzy na świetne akrobacje pegaza , którego nie znał* - Ehhhh Oby stare sztuczki dziadka hawker Hurricana przyniosły efekt, no nic pora się zapoznać. *spogląda na grupkę pegazów* - Witajcie.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zauważa pegaza ze słuchawkami, siada i chętnie by zawarła z nim znajomość.][Dotyka go delikatnie, by wyjął słuchawki, na szczęście już wcześniej mnie zauważył i je wyjął.] -Hejka, jestem Lenita. Widzę, że lubisz muzykę, więc pomyślałam, ze zagadam, bo i ja mam dużo z nią wspólnego.[obraca się i pokazała swój Cutie Mark przedstawiający skrzydlatą gitarę][po jego minie zauważyłam, iż na szczęście mnie słucha]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...