Skocz do zawartości

"Początek Końca" Shadow (Zakończona)


KougatKnave3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 644
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

"Jestem Kage Torino. A ty jesteś Wilk. Szukałem cie bo mam dla ciebie parę pytań i informacji. Nie wiem czy wiesz ale szuka cię straż miejska. więc chciałbym się dowiedzieć o co może im chodzić. Poza tym chciałbym do ciebie dołączyć. Mam dosyć miasta i tej przeklętej straży miejskiej" powiedziałem uśmiechając się przyjaźnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No cóż, moi ludzie widzieli jak radzisz sobie ze ścierwojadami. A to ze strażą miejską to że przeleciałem córkę komendanta i narobiłem mu wnuka, więc mnie ściga bo alimenty chce ściągnąć. Co do dołączenia to moi ludzie którzy obserwowali dzielnice portową wiedzą że umiesz sobie radzić. Więc, witamy w Gwardii Wilka, idź do Hardila na końcu tej ścieżki da ci pancerz i broń - powiedział Wilk [Zaktualizowano Dziennik: Idź do Hardila po wyposażenie]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodzisz do wilka i mówisz mu o wiadomości najemników, kiedy skończyłeś mówić wyglądał na podirytowanego. - Nie zaatakuje ich bez powodu, muszę dbać o moich ludzi. A jeśli chodzi o robótka to mam prośbę, pójdziesz zemną do starej kopalni za moją chatą, chcemy ją ponownie uruchomić. Wchodzisz? - spytał się Wilk [Nowa Misja: Nie z tego świata, Zadanie: Idź za Wilkiem do starej kopalni]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Od razu - powiedział po czym wstał i wziął swój miecz i łuk po czym poszliście do starej kopalni na tyłach obozu. Po krótkiej chwili doszliście po czym zobaczyliście że brama jest wyważona - Coś mi tutaj nie pasuje. Miej oczy otwarte - powiedział po czym wzeszliście do kopalni Po błąkaniu się po labiryntach dotarliścię do wielkiej sali, nagle po pomieszczeniu rozległ się ryk - Tylko nie one - powiedział po czym wyciągnął miecz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...