Skocz do zawartości

"Początek Końca" Shadow (Zakończona)


KougatKnave3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 644
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Nie macie ochoty rozmawiać? Więc inaczej się zabawimy. Pinkie chodź na chwilę - krzyknęła. Z tego co zrozumiałeś to ta która opierała się twoim błyskawicą i kulą ognia. Narkomanka nadciąga - NARESZCIE! NAWET NIE WIECIE JAK SIĘ CIESZE ŻE WAS WIDZĘ, CZAS NA IMPREZKĘ! - krzyknęła nad pobudzona klacz skacząc dookoła - Kurwa, ja się jej boje - szepnął do ciebie Porislo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś wyłączony, w swoim własnym świecie, w swoim... e tam nie ważne. Przechadzając zobaczyłeś jakąś białą łune która coraz bardziej się zbliżała później się wzniosła ku górze i kiedy zobaczyłeś co to było już za późno, to ONA

===

Kiedy się nagle zerwałeś, była już północ. Porislo cię zauważył

- Jakoś się udało, niczego nie wiedzą. Ale kolejnej wizyty tej ćpunki nie przeżyje - powiedział zdyszany

- Wolisz nie wiedzieć co ona mu zrobiła, ja żałuje że to widziałem - powiedział Kapitan, widziałeś ich w oryginalnej formię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- okey ale będzie trudniej bo więcej celów - odparłem po czym zacząłem skupiać energię potrzebną do rzucenia zaklęcia kierując je na całą wioskę. Gdy już osiągnąłem odpowiedni poziom skupienia wypowiedziałem formułę - Khadosh Ingerdiente Iktendes Satorino

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyliście przez las aż trafiliście do kolejnego transportowca, wszedliścię do niego i ruszyliście prosto na północ. === Po paru godzinach lotu zaczynasz czuć zimno, jednak czujesz się przyjemnie zamiast marznąć. Kapitan podszedł do ciebie. - Nareszcie, myślałem że już w ogóle nie zobaczymy Bazy Fenix.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Już prawie jesteśmy panie Molestio - powiedział pilot chichocząc Kiedy wyjrzałeś przez okno widziałeś duży kompleks, tak na cały kanion. Wylądowaliście na lądowisku po czym wszyscy wyszliście. Zatrzymał was celnik - Drużyna Gator, jesteście proszeni do komnaty transferowej, Kacprowicz chce was widzieć - powiedział po czym odszedł, kapitan zrobił kwaśną minę - Mamy przejebane, chodźcie - powiedział po czym ruszyliście za nim === Po paru minutach doszliście do sali, stał tam ON... Przywódca Perosjan ze wszystkich pięciu wymiarów - Ku Chwale Nocy - powiedział Kacprowicz wyciągając rękę - Ku Chwale Imperium - Odpowiedzieli Kapitan i Porislo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...