Skocz do zawartości

"Początek Końca" Shadow (Zakończona)


KougatKnave3

Recommended Posts

"PRECZ... PRECZ ODE MNIE MOLESTIO JEDNA...." wykrzyczałem robiąc się czerwony jak burak.. ona na serio czyta w moich myślach... nie to dla mnie za dużo.. ała... moje serce..... " Luno moja pani zabierz mnie od niej bo zaraz umrę na zawał" GDZIE MÓJ MIECZ? ZATŁUKĘ!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 644
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Śledzisz wilka aż do wielkiej polany, widzisz tam postać w pancerzu i jakąś kuszą bez łęczyska. Kucnął a wilk do niej podbiegł, i zaczęła się łasić, Istota zaczęła głaskać, po chwili podszedła druga istota tak samo ubrana ale z pióropuszem - Jyk sytyacja, Porislo? - spytał się - Nyrmylnie pynie gynyrale - odpowiedział przy wilku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szedłeś w ich stronę aż poczułeś że coś ci się zwija w nodze a po chwili już wisiałeś na drzewie. Po chwili podeszły do ciebie dwie istoty i wilk - Pytzcie kygo my ty mymy - powiedział jeden po czym wyciągnął z pasa taką dziwną rzecz która przypominała jego kusze tylko skróconą wersje. Usłyszałeś huk i uderzyłeś o ziemię, zorientowałeś się że jesteś na ziemi podchodzi do ciebie istota z piuropuszem. - Kylyjny Bryt z nyszaj rysa, Zin Ahrk Zindro - powiedział po czym podał ci rękę by pomóc wstać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...