Skocz do zawartości

"Początek Końca" Shadow (Zakończona)


KougatKnave3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 644
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Takie kity to możecie podmieńcom wciskać, ale nie nam. Szukaliście tam czegoś - powiedziała zdenerwowana błękitna - Tak jak moja koleżanka powiedziała, wy nie mogliście być tam przejazdem. Zwłaszcza po tym co jeden z twoich ostatnio próbował zrobić Księżniczce - rzekła fioletowa z pogardą na twarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiecie. Ja do waszego świata trafiłem w tym samum dniu w którym mnie widzieliście. Dostałem zawału w swoim świecie i bum... znalazłem się u was. Akurat okazało się że spotkałem kogoś z mojej rasy i postanowiłem pomóc im. A czego tam szukali to nie wiem. I nie mam zielonego pojęcia co oni robili w waszym świecie. - odparłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnąłeś Pistolet maszynowy i go odbezpieczyłeś i przygotowałeś w razie czego elektro-ostrze, powierniczki także się przygotowały. Po chwili za pagórka wyszło szesnaście uzbrojonych po zęby żołnierzy.

- Tam, ognia - powiedział jeden z nich po czym otworzyli ogień w waszą stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Już wiem kim oni są. Zwą się Takerianie. Nie wiem o nich za dużo, ale wiem jedno. Już sama nazwa ich rasy sprawia że mam ochotę ich zniszczyć. A teraz jeżeli wybaczycie muszę kontynuować misję. Wam radziłbym wracać do waszego świata i zapomnieć o tym wszystkim. I tak złamałem zasady milcząc o spotkaniu z wami - odparłem szykując się do dalszej drogi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...