Skocz do zawartości

Skargi i prośby do Dyrekcji i Grona Pedagogicznego


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Gość Arctic Fox


Prowadzenie zabawy przez avatarów w dziale, który nie jest ich też mija się z celem. Celestor się zgodził, oczywiście odnośniki by były. Ty się nie zgadzasz. Pomyślę.

No i dalej czekam na odpowiedź na drugie pytanie.


Zgodziłem się, byś na mnie nie najechał, a zresztą ja i tak mam tutaj "nic" do gadania.
Taki jestem.....że łatwo mnie złamać...

A dwa Arjenie wysłałem do reszty twoją prośbę, zresztą i tak każdy jako Avatar/Regent nie będzie kopiował zadań bo to bezsens... :fluttershy5: mam nadzieje że tego nie zrobicie ^ ^
Edytowano przez Hófehérke Tündér Halál
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zgodziłem się, byś na mnie nie najechał, a zresztą ja i tak mam tutaj "nic" do gadania.

Taki jestem.....że łatwo mnie złamać...

Jakbyś sobie wyobrażał ten najazd? :rainderp: Ciekawi mnie to. Aha, i co odnośnie punktu numer dwa? A do gadania w tej sprawie masz bardzo dużo, wierz mi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Szybkim krokiem zmierza ku sekretariatowi, dźwięk obcasów niesie się po uczelni. Drzwi otwierają się, i Rarity wpada do środka, szukając wzrokiem niejakiego Celestora* Celestorze, miałeś otworzyć moją klasę, chcę zacząć prowadzić zajęcia, grafik już oczekuje rozpoczęcia! A tymczasem klucz do sali nie pasuje, co nie wpływa dobrze na mój nastrój. Uprzejmie raz jeszcze proszę o otworzenie "Klasy prof. Rarity". Merci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

*Dyrektor o mało nie spada z krzesła*
-Przepraszam...*podaje właściwy klucz* Prosze? *oczekuje że Panna Magenta nie nakrzyczy za mocno na niego ^ ^ *

Edytowano przez Hófehérke Tündér Halál
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Wymija w drzwiach Rarity. Mocny uścisk. ("Oh, co za fantastyczny tusz do rzęs, musisz koniecznie mi go pożyczyć!") Bardzo powoli podchodzi do Celestora. Przybliża usta na odległośc paru centymetrów od uszu Celestora i szepcze strasznie*

Co w mojej klasie... robi TEN obraz.

Dołączona grafika

*Reakcja Celestora*

Oh, jak ja kocham takie żarty :enjoy:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

*Dyrektor skulił się po tym jak poczuł zimny oddech Luny*

Ale nie krzycz na mnie.... :octcry: przecież jest ładny?

*Pomyślał przez chwilę po czym się zakrył swoim ogonem*
[No pięknie już po mnie....]

*przełknął ślinę, po czym rzekł trzęsąc się ze strachu*
Nie wyrywaj mi ogona?

*patrzy na księżniczke skulony, przez ogon..a znając życie księżniczka przegląda mu myśli.*

Haha! Nabrałam Cię! The fun has been doubled! :enjoy: *Chwilę później* Co mają znaczyć te myśli!? :lunawrath: ~ Księżniczka Luna.

:lie: Jakie? [a no tak..widziałem jak Luna kąpie się w jeziorze ^ ^]

Edytowano przez Hófehérke Tündér Halál
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to może być nie taktowne, ale chciałabym prosić, aby Syrenka Arjen nie przyjmowała do swojej klasy ze względu na aktywność w Reguum Lunae, bo np. profesor fluttershy przyjęła kogoś (konkretnie chodzi mi o OC Faterki) kto prawie nie pojawia się w jej dziale (, a na pewno mniej niż ja w dziale Luny). I to jest tylko prośba, którą chcę złożyć w temacie, w którym jest aktywna dyrekcja :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to może być nie taktowne, ale chciałabym prosić, aby Syrenka Arjen nie przyjmowała do swojej klasy ze względu na aktywność w Reguum Lunae, bo np. profesor fluttershy przyjęła kogoś (konkretnie chodzi mi o OC Faterki) kto prawie nie pojawia się w jej dziale (, a na pewno mniej niż ja w dziale Luny).

I to jest tylko prośba, którą chcę złożyć w temacie, w którym jest aktywna dyrekcja :fluttershy5:

Po pierwsze nie mam obowiązku tłumaczyć się ze swoich decyzji. Ale częściowo mogę to zrobić. Nie obchodzi mnie jak przyjmują w innych klasach. Tworze swoją własną, unikalną.

Co jest w tym dziwnego? Pisałem gdzieś, że będę przyjmować najlepszych, a że osoby aktywne w Regnum Lunae to też najczęściej ogarnięci userzy, więc postarali się też z podaniami. Poza tym, w klasie wylądowali m. in. Julia i BROnypony, których pierwszy raz na oczy widzę, czy też Pawlex, co do którego nie mam pewności czy w ogóle napisał w Regnum Lunae jakikolwiek post. RedBalance12 też jakoś nie widuje w moim dziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Prośba do wszystkich, przed zrobieniem jakiegokolwiek nowego tematu proszę wpierw mnie zapytać, bądź jednego z Avatarów/Regentów, bo inaczej będzie tutaj samowolka, i chaos godny Discorda.

Edytowano przez Hófehérke Tündér Halál
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Improwizacja? ^^

Fajnie by było móc się uczyć u królowej Podmieńców... Przynajmniej z mojego punktu widzenia.

Albo u NMM... Lubię czarne charaktery :).

NMM to moja działka :P A co do Chrysalis... jak sobie wyobrażasz spotkania na korytarzach? xD ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Coz, ciekawe, jak wyobrazasz sobie zajecia u Krysi ^^
Tak ze swojej strony zastanawialam sie nad klasa Pinkameny. Rozwazalam ja nie jako calkiem osobna klase, tylko prowadzona rownolegle z klasa Pinkie Pie. Cos w rodzaju zajec dodatkowych. Co o tym myslisz, Celestorze?

To trzeba spytać Avatara Pinkie Pie, co on uważa na ten temat. Edytowano przez Hófehérke Tündér Halál
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobić poprostu kółko czarnych charakterów a prowadziła by je Chrysalis choć raczej jakiś inny czarny charakter bo jej to raczej Celestia by nie wpuściła :molestia: tylko niewiem kto. może Chrysalis uczyła by poprszez listy. Tylko trzeba by pamiętać że do kółka powinni móc zapisać się wszyscy uczniowie, zamiast dawać eliminacje. Ps.: Szczęśliwego nowego roku i superaśnych fajerwerek :pinkiederpy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox
:wut: czarna postać? To może odrazu zatrudnie Discorda na woźnego? ^ ^ zresztą kto by poprowadził zajęcia? A fanów Chrysalis jest mało? prędzej Discord ma szanse. A i księżniczka Cadence tylko nie wiem kto jest jej avatarem i czy inni się zgodzą by grała.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discord nie siorbie czekoladowego deszczu tylko kubki a wszystkich śmieszy chaos discorda dlatego że Discord ma poczucie humoru. On był czarnym charakterem w pozytywny sposób, miał zresztą swoją erę chaosu. Chrisalis zato była pod swoją własną postacią tylko pod koniec odcinka przez reszte musiała się kryć bo Celestia wiedziała że Canterlot coś zagraża. Tak więc Chrisalis w starciu z Discordem ma małe szanse i dlatego ma ona mało fanów, a Discord wręcz przeciwnie. Osobiście lubie ją za wygląd, jest słodziudka gdy złowrogo się uśmiecha :D a odpowiadając na pytanie retoryczne Celestora na temat zatrudnienia discorda jako woźnego myśle żeby się zgodził w końcu mógłby nieźle nabroić czyszcząc korytarze i sale w swój sposób :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...