Skocz do zawartości

My ART (Phinbella781)


Recommended Posts

Nie jestem może genialna w tym co robię, ale postanowiłam że dodam ten post. Przecież się liczą dobre chęci. :rd6:

Dołączona grafika

Oto Rainbow Dash w nowym wydaniu... jeszcze nad nią troszkę popracuje. Następnym razem jak będę ją rysować, to postaram się o jej wygląd więc tak... to jest pierwszy rysunek Rainbow od kilku miesięcy więc nie miejcie mi tego za złe że coś się pogmatwało, więc tak. Zacznę od Wad... Tęcza...ona mnie irytuje do potęgi, jedno skrzydło jest dość powichrowane.(to z lewej), kopyta: nad kopytami jeszcze popracuje. najbardziej podoba mi się z tego wszystkiego jej ogon i włosy(nie umiem tego określić, niech będzie "grzywa na głowie".) Została przedstawiona w postaci "koniowatej" (postaram się tak zawszę rysować kucyki.) Oczy są słit chociaż kilka reflektorów mogłam dodać. Jestem w pół zadowolona z tej pracy, nastepnym razem postaram się lepiej. I to chyba na tyle.

Dołączona grafika

Character@Hasbro, Lauren Faust

Bella Notte-Disney

Art-Me:rd8:

Coś tak na koniec (w mojej galerii nie wiadomo z jakiego powodu jest to strasznie popularne):rd6:

Dołączona grafika

No to teraz mnie naprawdę wzieło... nie mogę przestać na nich patrzeć oni są tacy uroczy. Mam nadzieje że wam się spodoba i ujdzie.

Czekam na rozsądną krytykę.:D

Mój >>>deviantART<<<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo mi się podobają te arty. Najlepszy moim zdaniem jest ten z Rainbow. Fajny wyszedł ci jej face. Oczy rzeczywiście są sweet, a grzywa równie piękna. Ogółem uważam, że ta oto tutaj latająca Rainbow jest...jakby to ująć...dajmy najprostsze określenie...cud. A dwa ostatnie...szczerze mówiąc shipinngu z tym o to kawalerem nie lubię, ale mimo tego świetnie ci wyszło. Rzeczywiście, zgadzam się z Martuchą708, musisz nad tym popracować, ale poza tym prace są na !YAY! (czyli w języku Rainbow:super,super,super,super,super,super,super,super...xD ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaardzo mi się podobają te arty. Najlepszy moim zdaniem jest ten z Rainbow. Fajny wyszedł ci jej face. Oczy rzeczywiście są sweet' date=' a grzywa równie piękna. Ogółem uważam, że ta oto tutaj latająca Rainbow jest...jakby to ująć...dajmy najprostsze określenie...cud. A dwa ostatnie...szczerze mówiąc shipinngu z tym o to kawalerem nie lubię, ale mimo tego świetnie ci wyszło. Rzeczywiście, zgadzam się z Martuchą708, musisz nad tym popracować, ale poza tym prace są na !YAY! (czyli w języku Rainbow:super,super,super,super,super,super,super,super...xD ).[/quote']

Dzięki postaram się popracować jeszcze nad Rainbow Dash.xD CO TY MASZ DO TEGO SHIPINGU ja tam go kocham.xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art 1.

Bardzo ładna tęcza tylko noge troche chude ale to chyba tak miało być więc sie nie czepiam.

Opal by była zadowolona :D

Art 2.

Też ładnie tylko one nóg nie mają D:

i trochę skrzydła...takie nie takie D:

Ale są dobre :3

Opal is happy

Art 3.

Tło-Genius!!!

istny genius!

Jedyne co mnie razi to twarz RD... chyba oczy zrobiłaś ciut za duże ale i tak jest wspaniale <3

Opal jest dumna

już ci dałam watcha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art 1.

Bardzo ładna tęcza tylko noge troche chude ale to chyba tak miało być więc sie nie czepiam.

Opal by była zadowolona :D

Art 2.

Też ładnie tylko one nóg nie mają D:

i trochę skrzydła...takie nie takie D:

Ale są dobre :3

Opal is happy

Art 3.

Tło-Genius!!!

istny genius!

Jedyne co mnie razi to twarz RD... chyba oczy zrobiłaś ciut za duże ale i tak jest wspaniale <3

Opal jest dumna

już ci dałam watcha

Dzięki za watcha.:P A z twojej krytyki jestem dumna.XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A i oto kolejne moje arty rysowane... kredką. Sama sobie się dziwie. Mam problemy z ogarnięciem SAI-a coś mu się odbiło i nigdzie nie mogę zainstalować pełnej wersji tego otóż programu.-.- No cóż kupiłam sobie przybory do rysowania, liczę na to że wam się spodobają te rysunki, jak i też na mocną krytykę. :rd6:

1.Z humanizowana Rainbow Dash. E tam... (Uwaga.! Rysowane z nudów.:rainderp:)

Dołączona grafika

(Nie ma podpisu.:ming: Jaki LOL.:rainderp:)

2.No i Dashie. E tam... własnym stylem.:rd6:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi kucyk (nie wiem kto to) wyszedł trochę kanciasto w niektórych miejscach (skrzydła' date=' twarz) :rainderp:[/quote']

Taki mój styl. Wybacz.:D Poprosił żebym narysowała kucyki jak w MLP więc tak zrobiłam. (Ale oczu nie potrafię takich zrobić.)


WIELKA GALA GRAND GALOPU 2013.:rainderp: Kolejny humanizm kucyków. (Coś z głową Applejack jest ni tak moim zdaniem, reszta jest ok.)Dołączona grafika

Mam nadzieje że wam się spodoba i liczę przynajmniej na komentarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...