Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nagle doznałem oświecenia. Kto ma kontakt z handlarzami niewolników? Kupcy niewolników! Skierowałem swe kroki na dół, do Kate. Musiałem załatwić sobie pieniądze na niewolnika i coś do zmiany koloru grzywy. Oczywiście nie dokończyłbym transakcji, lecz sprzedawca zawsze mógł chcieć zobaczyć pieniądze. No i potrzebowałem kupić sobie płaszcz.

Zacząłem cicho schodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem i zdjąłem czar.

-Od razu mówię, że to jakiś sith załatwił tych policjantów, nie ja- od razu powiedziałem tak dla pewności- Nie mam pojęcia, gdzie uciekł, więc na razie uważaj. Chciałem cię prosić o małą pożyczkę na niewolnika i farbę do włosów-zrozumiałem, że te słowa będą musiały nią wstrząsnąć, więc szybko zacząłem myśleć nad wymówką- Znaczy się wiem, gdzie zbiera się element z Pegozji, więc udam się tam i będę grał kuca chcącego kupić niewolnika. Lecz tamci łowcy pewnie mnie kojarzą, więc bez zmiany fryzury i kolory grzywy oraz ogona się raczej nie obędzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jak na początku słyszałem, to młoda pegazka kosztuje 300 piórek-  zauważyłem- Czyli mogę potrzebować podobnej kwoty. Obiecuję, że ci je oddam. Najwyżej później dogadam się z kolesiem z działu finansów- bezwiednie porównałem zakon do korporacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież klacz. Na pewno może mi pomóc. Ale czekaj, przecież od źrebięcia była padawanem. Chociaż... szlag!!!

-Kate, czy masz jakąś farbę do grzywy? Bo wolę się nie pojawiać tam ot tak, bez zmian. Na pewno już zostałem przez nich obgadany po tej nieudanej akcji- powiedziałem cicho stojąc pod drzwiami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieska:tak mi kazała podświadomość.

Więc wyciągnąłem i nałożyłem na siebie niebieski płaszcz, w którym ulokowałem sakiewkę, miecz i pistolet. Po puszczeniu ich magią odetchnąłem z ulgą. W końcu nie musiałem się skupiać na lewitowaniu tych przedmiotów.

-To ja będę leciał- skierowałem się na zewnątrz, do tamtej dziury. Oczywiście, po chwili namysłu, przypomniałem sobie jak rzucić czar chodzenia po wodzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...