Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Bywałem w gorszych sytuacjach - odrzuciłem go w miarę delikatnie. Tak, by móc się wyżyć, ale go nie uszkodzić. Przynajmniej na to liczyłem.

Włączyłem miecz świetlny. Skupiłem się, dzięki czemu zdołałem wytworzyć małe wyładowania, skaczące po moich kopytach.

-Któryś chce spróbować szczęścia?


Nightmare, błagam cię, weź pod uwagę, że Black Mercy jest jedi, czyli ma refleks i zmysły lepsze, niż inne kuce. Bo nie chcę, by był on znowu złapany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest jedi, ale jedi też ma ograniczenia. Nie może go przecież zaatakować kilkudziestu napastników, a on bez draśnięcia i wszyscy po sekundzie martwi. Co do scenariusza, to TAKI SAM możesz znaleźć w jednym odcinku :) Przynajmniej podobny.


Kuce się nie ruszały, nie robił na nich wrażenia miecz, ani wyładowania. Kilku podniosło z ziemi rzuconego przez ciebie ogiera. Parę pegazów wzniosło się w powietrze z blasterami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Się wypchaj - rzucił jeden. Pomimo, że wszyscy udawali, że zajmują się swoimi sprawami, wcią niejeden trzymał kopyto na blasterze, czy na innej broni dystansowej.


-_- ciężko się z tobą rozmawia. JEDI NIE MAJĄ JAKICHŚ SUPER-DUPER MOCY, KTÓRE POZWALAJĄ ZATRZYMAĆ CZAS!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale widocznie źle mnie zrozumiałaś. Chodzi mi o to, że jedi ma wiele szybszy refleks, no i jest wyuczony walki i szybkiej analizy pola walki, dzięki czemu dla osoby postronnej jego czas reakcji jest zerowy.http://webfactory.hanzo.eu/czas-reakcji-test/

Taki mały test na refleks. A żeby go wykonać, to mózg musi wykonać masę czynności analitycznych. A średnia to 290 ms. Czy wyszkolony jedi nie może w tym czasie już dawno lecieć w stronę przeciwnika?


-Dawaj.

Edytowano przez PiekielneCiastko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dzwoń po policję. I tak pewnie zapuszkują mnie za tamte trupy - kopytkiem wskazałem na najbliższego policjanta, czyli dość daleko - I tak pewnie już je zauważyłaś. Niech mnie zamkną i dadzą mi odpocząć i zebrać myśli. Tylko weź skontaktuj się z zakonem. Niech mnie wyciągną. Chcę odpocząć, ale nie zostać tam na zawsze. No i czy mogłabyś załatwić mi jakiś rozpuszczalnik do tej farby? - to była pierwsza w miarę pozytywna myśl - Bo jeszcze się przestraszą, jak mnie zobaczą - westchnąłem. A może frytki do tego? Stary, jeszcze na ciebie nakrzyczy, że zaraz karzesz jej załatwić całą orkiestrę. Daj na luz - Albo po prostu zadzwoń na policję i wyproś, bym mógł pogadać z zakonem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...