Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Odskakiwałem, myśląc, co zrobić z mieczem. "Oznaczyłem" go mocą i magią. Był to prosty czar używający także mocy, a dzięki temu mogłem używać na mieczu magii i mocy na wielkich odległościach. Jak na razie najsilniejszym użyciem tego czaru było przywołanie miecza z drugiej strony całkiem sporej planety. Ale i tak włożyłem go głęboko pod płaszcz.

Chwilę jeszcze poskakałem, po czym stanąłem w miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Co to?-udawałem zdenerwowanego- Znowu będę o wszystko oskarżany.

Obracałem się jak rozkojarzony, jednak wszystkimi dostępnymi sposobami magii i mocy starałem się wyczuć, skąd nadszedł atak. Wypatrywałem także w poszukiwaniu agresora, jednak nie liczyłem, że to coś da.

Edytowano przez PiekielneCiastko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że już nici z tego. Teraz mogłem tylko czekać, aż ktoś się zainteresuje trupami. Wolałem nie denerwować władzy. Ostatecznie przecież byliśmy po tej samej stronie barykady. Więc sobie tak stałem, niby spokojny, a jednak przygotowany do obrony i nagłego ataku, gdy sytuacja się powtórzy. Cały czas starałem się także mapować otoczenie na obecność mocy. Nie chciałem zaatakować kogoś myśląc, że jest pode mną, gdy jest gdzie indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tupnąłem nogą.

-Szlag, gdy ich nie potrzebowałem, to przyleciał ich cały statek, a teraz ni widu, ni słychu, by cokolwiek robili.

Podszedłem do najbliższego trupa i zacząłem szukać jakiejś krótkofalówki lub czegoś tego typu. Musiałem w jakiś sposób ściągnąć ich kolegów tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...